Wat wil je kwijt (WWJK) (#3)

Discussie in 'De lounge' gestart door BLiS, 10 apr 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Dani84

    Dani84 Niet meer actief

    ik snap je helemaal!! leuk!
    net als een kei goeie vader : een beschilderde kei met die tekst ;)
     
  2. zuurtje

    zuurtje VIP lid

    11 mei 2007
    19.073
    305
    83
    Vrouw
    Limburg (B)
    ga je toevallig naar schoenen reyskens? klinkt wel zo, daar is het altijd superdruk
    vorige keer moesten we 2u wachten voor we aan de beurt waren

    nijntje 1991: goed dat ze je zo goed in de gaten houden en geen risico's willen nemen


    marnatman beterschap
    marnat verwen je mannetje maar eens goed, 3 weken niet slapen houd niemand vol

    voor de rest weet ik het even niet meer


    wat ik kwijt wil mijn ongi
    vandaag dag 6 waarvan 4 heel fel
    straks efamol pmp afhalen in de apotheek, benieuwd of het helpt
     
  3. Dani84

    Dani84 Niet meer actief

    Vorig jaar had ik een gevaren driehoek met een voetafdruk gemaakt en daarbij de tekst pas op! liefste papa aan boord en dan geplastificeerd en een plakhaakje eraan :)
     
  4. noid

    noid Fanatiek lid

    29 okt 2012
    2.245
    0
    36
    Tilburg
    Pfff, soms he.. Leg gewoon een ei. Zeg wat je wilt ipv er een half uur omheen te draaien..
     
  5. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    wwjk: Dat ik me aan 1 iemand hier op zp dood erger....:) Bij elk berichtje dat ze plaatst krijg ik al de kriebels, brrrrr.
    En uiteraard toch haar niet op negeren zetten (weet niet eens hoe dat moet trouwens haha) Want wil wel lezen wat voor stomme berichten ze nou weer plaatst..... Erg he? :)
     
  6. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Ja :) Een collega vertelde daar altijd over. En met zoonlief maar naar daar gegaan voor de eerste stapschoenen, dag erna liep hij los. Hij heeft een hele smalle voet, dus altijd het smalste breedtemaatje van de collectie.

    En dochter heeft een smalle voet en een hoge wreef blijkbaar, zie dat niet maar is wel zo. Schoenen zijn dan in de lengte vaak niet te klein maar voet kan niet verder naar voren omdat hij vastzit bij de wreef.

    Kan ook wel naar Brantano ofzo gaan, maar bij Reyskens weet ik dat ze de juiste schoentjes voor hun voetjes krijgen. En de prijs valt redelijk mee (behalve als zoonlief de blauwe Piedro's het mooiste vindt - 't waren de duurste die voor hem stonden... ;) ) De laatste keer met zoonlief had ik geluk: 23 nummertjes en binnen het uur geholpen. Keer ervoor met dochter 1,5u en een doodmoe meisje... Dat is het nadeel daar altijd. En 't is toch een dik half uur rijden van thuis uit.
    Ik snap ook niet dat het daar altijd zo druk is, ongeacht welke dag en welk uur. In de Vennestraat had je dat precies minder, of is dat een gedacht?
     
  7. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Ah die is ook leuk! :)

    Die gevarendriehoek wordt ook meer gedaan. Heb ik ook al in verschillende wagens zien hangen. Zo leuk als ze er dan ook effectief iets mee doen he.

    Wat heb je nu voor moederdag gedaan? Ben je eruit geraakt met de doosjes te vullen?
     
  8. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Hihihi, hoezo, nieuwsgierig? Heb ook geen idee hoe je iemand moet negeren, wist zelfs niet dat dat kon.
     
  9. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    hahahah ja dat is het ergste: reageert ze in een topic, of heeft een eigen topic en dan lees ik dat en denk ik: daar gaaaaaaaaaaaat ze weer met haar rare reacties.... En uiteraard toch lezen he? :):):)

    ik weet dat je iemand op de negeerstand kan zetten, maar geen idee hoe.
     
  10. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    oh en ik wil ook kwijt dat er "iets" vastgeplakt zit op de ruit van mijn gaskachel.... Het lijkt een soort beest van wel 4 cm met lange sprieten en zwarte ogen...... maar het kan net zo goed gesmolten stroop zijn (wat ik niet in huis heb haha) ziet er heel vies en eng uit. Man mag vanavond uitvinden wat het nou is.
     
  11. DarkAngel25

    DarkAngel25 VIP lid

    6 jul 2011
    7.732
    1
    38
    Mamabri: Wie is t ... wie is t ... wie is t!!!!!!!!!!! Ik wil t weten whahahahahaha
     
  12. Kaala

    Kaala Fanatiek lid

    10 okt 2012
    2.672
    0
    36
    NULL
    NULL
    Het spijt me dat ik zo raar reageer...:( ;)

    Wat ik kwijt wil: vandaag heeft dochter de BMR prik (is hier tussen de 12 en 13 maanden) en ik ben heel bang dat ze ontzettend ziek gaat worden en over 2,5 week gaan we op vakantie maar denk dat dat niet door kan gaan :(
     
  13. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Mijn ervaring: mijn kindjes hebben nooit echt gereageerd op hun spuiten en zijn na de BMR prik alleen na een dag of 10 een dag of 2 wat hangerig geweest, niet goed weten wat er scheelde. Maar voor de rest niks. Dus moest je meisje nooit op de andere spuitjes gereageerd hebben, zou ik me niet teveel zorgen maken.
    Maar is het niet tussen dag 10 en 12 dat ze last kunnen krijgen? Dan gaat ze er normaal geen last meer van hebben op vakantie.

    DA: jij ook al zo nieuwsgierig??? :D :p

    Ik ga weer even terug aan het werk. Mag nog een hoop fiscale attesten afdrukken en begint te dringen. Dus tot straks meiden! ;)
     
  14. zuurtje

    zuurtje VIP lid

    11 mei 2007
    19.073
    305
    83
    Vrouw
    Limburg (B)
    dat gevoel heb ik ook dat ze het nu drukker hebben dan voor hun verhuis
    dochter heeft steunzolen en een smalle voet vandaar dat ik ze kende
    en idd niet duur voor speciale schoenen
     
  15. Kaala

    Kaala Fanatiek lid

    10 okt 2012
    2.672
    0
    36
    NULL
    NULL
    Ik las tussen dag 5 en 15 last, bij de andere prikjes was ze wat huilerig maar ik lees ook dat praktisch elk kind heel ziek wordt, overgeven en koorts etc.
     
  16. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    Hahaha, ik ga helemaal stuk hier.... Nee jij bent het niet!

    Mijn kinderen hebben allemaal de BMR gehad, en alleen de oudste had een week erna wel koorts. Stelt je dat alvast gerust?
     
  17. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    ik stuur je wel even pb, ik ga dat niet in de grote groep gooien!
     
  18. Kaala

    Kaala Fanatiek lid

    10 okt 2012
    2.672
    0
    36
    NULL
    NULL
    Nee, stelt me niet gerust..;) Maar wel fijn dat ik het niet ben hahah

    Ik wel het nu ook wel weten!
     
  19. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    hahaha, ik zal kijken of het berichtje wat ik naar DA heb gestuurd naar jou kan versturen, anders moet DA dat maar even doen, als zij dat kan!

    Volgens mij heb je hem!
     
  20. Kaala

    Kaala Fanatiek lid

    10 okt 2012
    2.672
    0
    36
    NULL
    NULL
    Heb hem en hoe DURF je zo over mijn zus te praten?!



    Nee, grapje ;) Ik ken haar niet
     

Deel Deze Pagina