Wij zijn nu ongeveer een half jaartje bezig en niemand weet ervan. Krijgen regelmatig de vraag "en nog niet zwanger"? Nee daar moet je eerst een aantal dingen voor weg laten! Of de vraag "willen jullie ook kinderen"? Ja ooit, maar er zijn nog een aantal dingen die we willen doen zonder kinderen. Meestal vragen ze daarna niet meer verder... Nu hebben we de laatste tijd een aantal feestjes gehad (en drink normaal wel graag een glaasje wijn). Nu viel het op dat iedereen erop let of je alcohol drinkt. Of ik was de bob. Of ik heb het volgende: glaasje wijn besteld. Rondje gaan vertellen, naar de wc, glaasje leeggekiept en gevuld met dubbelfris (witte variant) en dan weer vrolijk meefeesten en m'n "wijntje" leeg drinken. Het viel niemand op en ik heb geen vragen meer gehad die avond.
He Pumelke, als jij heel de avond over dat ene glaasje wijn doet, is dat geen ramp hoor. Als je er maar niet te veel van drinkt. Ik heb begrepen dat de eerste weken (dat je het zelf dus nog niet weet) er nog geen directe bloedcirculatie is, zodat je kindje niet veel in aanmerking komt met de alcohol. Neemt niet weg dat ik er ook op let hoor, maar ik beperk het tot de hoeveelheid waarmee je mag auto rijden. Nu scheelt het dat ik wel vaker niet drink, dus valt bij mij minder op. Succes en hopen dat de onthouding voor het goede is geweest!
Pff zo irritant.. Kan er ook slecht tegen.. Voor de mk had ik ook altijd zoiets dat ik zei jaa komt vanzelf een keer.. Lekker vaag houden.. Na de mk ben ik wat botter geworden... Ja zou ik wel willen jaa mar dan moet je niet met 15 weken al bevallen ofzo... Ja graag waar kan ik ze halen? Ligt het maar net aan mijn stemming wat ik eruit flap.. Meestal zijn ze daarna erg stil.... Of dan komen ze met opmerkingen als: Je weet iig dat je zwanger kan raken.. AARGH:x Ja dus dat wil zeggen dat ik ooit een gezond kind krijg????? Mar dat is weer een andere discussie (sorry vandaag weer ongesteld geworden)
Ach ja, sommige mensen zó lomp dat ze niet begrijpen dat zoiets toch best wel privé is. Gelukkig heb ik de vraag niet veel gehad. Vroeger wel eens of ik kinderen zou willen. "Ja, en jij" vroeg ik dan terug, aan iemand zonder relatie . Daarna of ik een tweede zou willen.. "Ja, maar ik wil ook 1 miljoen op mijn bankrekening hebben staan. Willen betekent niet automatisch dat je het krijgt." Nog maar afwachten of ik straks ook weer opmerkingen ga krijgen.. zolang ze mijn dochter maar geen miskraam noemen! Dan word ik echt agressief denk ik.