Bij mijn zusje is onlangs coeliakie vastgesteld, zij mag dus nooit geen gluten meer eten. Klopt het nu dat ik met mijn zoontje beter tot 7 maanden kan wachten met brood, of wat is daar het advies over??
Bij ons is in de naaste familie ook iemand met coeliakie. Wij zijn begonnen met 6 maanden om af en toe een broodkorstje te geven.
Nee, naar mijn weten niet langer wachten. Langer wachten kan nl ook problemen geven. En jou zus - dus zijn tante - is niet meer direct naaste familie voor hem, dat zijn papa, mama, broers en zussen. Mijn zoon had bv zeer verhoogd risico door allergieen bij zijn zus en moeder. De appel-noten allergie van mijn oom doet er voor hem niet toe.
O joh, ik dacht dat,ik dat gelezen,had..maar goed hij is "al" 6,5 maand, dus zoveel scheelt het dan toch niet.