OKE, ik weet dat het meeste bakerpraatjes zijn, maar wat kun je allemaal gebruiken om de bevalling / weeen op te wekken? Ik heb al gehoord over: -bitter lemon -ananashart -wonderolie -seks -pittig eten.... nog meer geweldige tips? en wie heeft er ervaring mee dat het ook echt werkte liefs rensie
heb gehoord dat als je je tepels maseerd en zachtjes eraan trekt dat je baarmoeder ook samen trekt waardoor je weeen kan krijgen
traplopen heb ik al eens voorbij horen komen. Of (wat niet zo verstandig is natuurlijk) ergens heel ver weg gaan en dan met weeen weer terug komen. (ze zeggen wel dat babys zich altijd aankondigen op de verkeerde momenten zoals op visite bij iemand die 100 of 200 kilometer verderop woont. Wie weet helpt het.
Ik heb wonderolie bij bijde kinderen geslikt en allebij na 7 uur waren ze geboren! Eentje met 38,5 weken en me 2e met 38 weken precies. Daarbij heb ik ook sex gehad en hart van annanas gegeten. Geen idee of het echt gewerkt heeft maar ik had ze wel allebij in me handen daarna
een vrindin van mij zweerde bij salie thee, ze heeft netjes tot 42 weken gelopen hoor! dus ik denk dat die gewoon onder het rijtje "bakerpraatjes"mag staan. het enige wat geen bakerpraatje is,is dat de baby het sein geeft om de bevalling te starten. en geen thee,ananas,sex,bitter lemon en weet ik veel wat nog meer. groetjes diana
ik weet dat het allemaal bakerpraatjes zijn, ben eigenlijk gewoon benieuwd wat voor een fabels er allemaal in de wereld zijn! enne... in iedere fabel zit er vast een kern van waarheid!
mijn vrindin had op internet gelezen ,dat in vroeger tijd als je van je zwangerschap afwilde , dat je dan saliethee moest drinken. daardoor zou de baarmoeder wee achtige bewegingen gaan maken en de vrucht afstoten. dus 1 + 1 was 2 en heeft ze toen uitgedokterd dat het op het eind van de zwangerschap dan wel de weeen zou opwekken. en misschien heb je gelijk,zit er in elk bakerpraatje wel een kern van waarheid. maar dan moeten het vast belachelijk hoge dosis zijn. trouwens ,zit in bitter lemon geen kinine (of hoe schrijf je dat?) dat zou juist weer schadelijk wezen voor de baby. maar ik heb heb bij mijn 2e zwangerschap heel wat trappen op en af gelopen,en ook mijn dochter bleef lekker zitten waar ze zat. groetjes diana
pannenkoeken Die zijn vet, wat je darmen laat krampen, en soms gaat de baarmoeder dan mee. Net zoals bij wonderolie. Die kinine uit bitterlemon en ananas zijn ligt giftig. Daardoor gaat je lichaam de baby beveiligen en de bevalling opwekken.. Aldus het praatje, heb 2 glazen bl gehad, maar meer durfde ik echt niet te doen..
Ik ga voor sex, ik weet natuurlijk niet zeker of het daardoor komt, maar de dag erna begonnnen in ieder geval de weeen. Haha. groetjes marianne
Saliethee heb ik iderdaad ook gelezen maar daar stond ook op verschillende sites bij dat salie slecht is voor je ongeboren kind, zou ik niet proberen dus.......... het mag wel als de bevalling al begonnen is en niet wil vlotten. Framboos en braambladthee wordt zelfs door sommige verloskundigen aangeraden. misschien is dat iets?
het klinkt ongelovelijk maar het is ECHT WAAR! ik was 39 weken zwanger, zondagavond, ik ging uit eten met me moeder. **** IK AT LEKKER PITTIG! **** IK DRONK 2 GLAZEN BITTERLEMON! Ik grapte er nog over dat dit de bevalling wel eens kon opwekken. Toen ik thuis was (23:00 uur savonds) heeft mijn vriend mijn voeten gemasseerd omdat ze zo opgezwollen waren... (voeten massage schijnt ook een middel te zijn om het op te wekken google maar eens!). tegen 00.00 uur hebben we ook nog sex gehad! de volgende ochtend om 06:00 uur begonnen de weeen. Om 10:15 uur was hij geboren! Dus of het nou toeval was ofniet.. apart is het wel!
Nou met een weekje of 40 (dinsdag was dat) dacht ik joh, laat ik eens 2 liter bitter lemon opdrinken. Niks. Frambozenbladthee dan? Na een liter of 3 was ik misselijk maar verder ook weinig effect. Ananas eten dan... lekker, maar het hielp niets. Donderdagavond nog naar de chinees / japanner geweest, overal sambal overheen maar niets... We zijn die dag ook nog bij mijn ouders geweest (120 verderop) maar ook niets. Toen had ik me er al bij neergelegd dat het babietje vermoedelijk niet meer zou komen maar zaterdagavond begonnen dan toch ein-de-lijk die weeen @ Stef, is een combi van wonderolie en sex niet een beetje gevaarlijk? Wonderolie daarvan krijg je toch diaree?
IEUW! dat lijkt me een heel vies plaatje die vijvertip vind ik ook wel humor!, moet ik wel eerst een vijver graven! heb niet echt het idee dat 1 van de dingen zullen helpen hoor, maar vind het wel grappig! volgens mij komt de kleine gewoon als hij/zij er zin in heeft!
bij mijn dochter hadden we sex en 2 dagen later was ze er. Ik heb het nu weer geprobeerd maar helaas de kleine zit er nog steeds ........ vanavond me man maar weer eens aan het werk zetten