Wat zijn dierenartsen toch ontzettend duur!!!!

Discussie in 'De lounge' gestart door MrsDee, 21 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MrsDee

    MrsDee Fanatiek lid

    12 jun 2008
    1.647
    0
    36
    Overijssel
    @ Whabbit: nog een keer haha. Er was idd wat bijgekomen tijdens de operatie. Ze wouden eigenlijk alleen het topje van z'n penis eraf halen, maar er bleken nog meer verstoppingen erachter te zitten, en tevens een vernauwing, dus ze hebben veel meer weg moeten halen. Vind het wel heel zielig voor hem, eerst al z'n balletjes eraf en nu z'n piemeltje...;) Maar ze hebben ons wel uitgelegd dat hij nu wss nooit meer last krijgt van z'n blaasproblemen, mits ie alleen maar z'n speciale voer krijgt en niks anders.
     
  2. Aura

    Aura Niet meer actief

    #42 Aura, 21 jan 2010
    Laatst bewerkt door een moderator: 21 jan 2010
    @ Whabbit...ik zeg toch ook helemaal niet dat ik het niet betalen kan?
    Weet niet waar je die wijsheid weer vandaan haalt....


    en van die kosten qua gemeente zou kunnen...maar zal niet zoveel schelen....in t gooi was super klein praktijkje (wel goed hoor) en in brabant (oisterwijk...brabantse laren) een joekel van een praktijk...dus zal elkaar weer wat opheffen denk ik zo.
     
  3. mamajanneke

    mamajanneke Fanatiek lid

    22 mei 2007
    2.688
    4
    38
    Vrouw
    ik snap goed dat je bent geschrokken van de kosten hoor, maar waarschijnlijk zijn er meer dingen bijgekomen die ze niet hadden verwacht. en ik ben van mening dat je dierenarts echt wel een regeling met je wil treffen.

    Wij hebben nu een superdierenarts. Onze kater is toen hij een jaar was gecastereerd door een andere da, helaas is hij nalatig geweest en is onze kater bijna dood geweest. hij kreeg buikvliesontsteking en zijn hele buikinhoud lag er uit. we zijn naar deze da gegaan met spoed en ze zijn een hele nacht bezig geweest met het herstellen van de buikinhoud. uiteindelijk zouden we onze kat in laten slapen, maar omdat ik twijfelde is ze toch eerst nog weer gaan kijken in de buik en die bleek goed. afspraak was dat als t slecht ging zou hij op de ok een spuit krijgen. hij is daar 2 week geweest. kosten waren ruim 5000 euro, maar koste ons niks. we wilden de ferietirere (of zoiets) in lichten voor de andere da en door een gesprek met da en da is de nalatige da alles gaan betalen.

    Pas geleden is onze kater weer bij de da geweest voor blaasgruis en caterisatie en een week lang is hij daar gebleven. ook voer en infuus en pijnstilling en ab en na een week mee naar huis ondanks dat hij nog niet kon plassen bleek stress. heb tabletten gekregen voor rust en nu gaat t beter. kosten waren bijna 400 euro, maar we hebben het in termijnen mogen betalen en hebben ook een duidelijke afschrift mee gekregen en als je dan de bedragen ziet voor alles wat ze gebruiken, valt het mee, maar alles bij elkaar op maakt dat t zo veel meer is. overigens ben ik daarna nog 2 x met spoed daar geweest voor ik de kalmeringstableten kreeg en die consulten hoefde ik niet te betalen alleen de behandeling van de blaas leegdrukken en medicatie.

    en verzekeringen wordt hier afgeraden. zodra je kat met blaasproblemen komt te zitten dekt de verzekering het niet meer omdat dit een veelvoorkomende iets is. beter is geld apart zetten.
     
  4. mamajanneke

    mamajanneke Fanatiek lid

    22 mei 2007
    2.688
    4
    38
    Vrouw
    terkte trouwens voor je kt, hopelijk is die snel opgeknapt.
    als onze kater weer problemen krijgt dan krijgt hij ook een amputaie.
     
  5. yake

    yake Fanatiek lid

    25 jun 2006
    2.791
    0
    0
    Ik vind het ook altijd weer veel geld, maar ja, die verantwoordelijkheid heb je als je voor een huisdier kiest.

    Wat ik wel erg lullig vond van de dierenarts waar ik twee cavia's liet castreren, was dat ik alle kosten moest betalen terwijl er eentje helaas dood ging na de operatie, in de kliniek. Ik vond dat zo harteloos!
     
  6. MrsDee

    MrsDee Fanatiek lid

    12 jun 2008
    1.647
    0
    36
    Overijssel
    We gaan het ook wel betalen hoor!;) Dat beestje is me heel erg dierbaar en wil hem voor geen goud missen! Hoewel manlief zoiets had van als ie het van te voren had geweten had ie het er niet voor over gehad...:( Maar goed, dan had ie een groot probleem gehad met mij!!8)

    Dit is trouwens het poezenbeestje waar het allemaal omgaat, en waar we al zoveel zorgen om hebben gehad: onze mooie, lieve, stoere (en dikke;)) Minet!!
     
  7. Cygnet2

    Cygnet2 Niet meer actief

    Vorige week mijn 2 katten laten inenten en laten chippen ivm een verblijf in een pension en verhuizing: 275 euro!!! Alsof je een emmer leegschudt! Maar goed, het hoort er wel bij. Ik heb zelf gekozen voor deze twee katten en ben dus verantwoordelijk. Je moet je dat dus van te voren bedenken: kan je dieren betalen? Je kunt je tegenwoordig ook verzekeren voor zorgkosten bij huisdieren (inderdaad wel goed de dekkingsvoorwaarden lezen)

    @Yake. Ik kan het me voorstellen dat je het harteloos vond maar de kosten van de dierenarts waren er niet minder om toch? Je moet ook betalen voor je uitvaart.. is ook zielig.. moet ook gebeuren. Het blijft een dienstverlening.
     
  8. yake

    yake Fanatiek lid

    25 jun 2006
    2.791
    0
    0
    @Yake. Ik kan het me voorstellen dat je het harteloos vond maar de kosten van de dierenarts waren er niet minder om toch? Je moet ook betalen voor je uitvaart.. is ook zielig.. moet ook gebeuren. Het blijft een dienstverlening.[/QUOTE]

    Natuurlijk begrijp ik het wel en ik heb ook zonder problemen te maken betaald, maar het zorgde er wel voor dat ik daarna niet meer ben teruggegaan met andere zieke diertjes. Dan daarbij was ik er niet bij. Misschien dat 'ie al voor de operatie was overleden of dat íe overleed tijdens het toedienen van de narcose-medicijnen. Ik kreeg hem namelijk niet meer te zien.
     
  9. draak86

    draak86 VIP lid

    7 mrt 2008
    5.427
    0
    0
    Thuisblijf mama
    Noord-holland
    Ik rook ook heb ook (nog) nergens last van;)
    Maar meid barfen is ook niets voor mij daarom geef ik kvv. Voorverpakte worsten die je alleen hoeft te ontdooien en te geven en klaar.
     
  10. maartjev

    maartjev Fanatiek lid

    9 mrt 2009
    1.534
    0
    0
    ohhh wat zielig, ik hoop dat je lieve katje het overleefd.. Mijn kat heeft ook enorm verstopte blaas gehad, en ze overweegden penisamputatie, maar uiteindelijk heeft hij een tijdlang met katether rondgelopen (ook geen pretje hoor, loopt de pies er dus gewoon uit!! Hebben na paar dagen constant dweilen en alles afplakken met plastic de kat maar in een bench gestopt.. ). Met hem gaat het prima. Maar duuuurrrrrr dat het is!!! Jeetje zeg! Toch heb ik het er telkens weer voor over..
     
  11. Kletskous

    Kletskous Niet meer actief

    daarom gooi ik als ik een dier heb hem direct in de verzekering. Dan wordt er tenminste een hoop vergoed
     
  12. ikkelies10

    ikkelies10 Fanatiek lid

    31 jul 2007
    2.139
    0
    0
    thuiszorg
    noord-holland
    nou ik denk dat ik ook een hele mooie auto had kunnen rijden hihi,
    maarjah! ik heb voor een paard gekozen,dus zal ik er zo goed mogelijk voor zorgen,
    ik hoop dat hij hersteld,maar we hebben niet heel veel hoop,volgende week de verlossende echo!
    hij heeft 3 maanden rust gehad en nu moet het beter gaan anders is het helaas over!
    hij heeft namelijk ook erg veel pijn
    fijn dat jou paard wel hersteld is

    sorry dames even off topic,maar moest even reageren

    en ts ik hoop dat het gauw beter gaat met je kater!
     
  13. mamalijntje

    mamalijntje VIP lid

    11 feb 2009
    6.050
    0
    0
    zoekende
    Den Helder
    Wij zijn verzekerd bij protec en hoeven maar een klein deel zelf te betalen.. Onze kater (is overleden) had last van chronische blaasgruis en we hadden de premie er dus zo uit elk jaar..

    Waren 250 euro per bezoekje aan de DA kwijt.
     
  14. Merijn

    Merijn Niet meer actief

    Ik vind het eerlijk gezegd iedere keer weer meevallen. Ik ga er namelijk vanuit dat het ontzettend veel geld kost, maar het is altijd minder dan ik incalculeer. Gelukkig heeft onze hond nog niets ernstigs gehad op wat kleine ongemakken na (inentingen, chemische castratie, uitdroging, ed), dus dat scheelt.

    In de dierenverzekering geloof ik trouwens niet. Ik denk dat het de consument vaker geld kost dan oplevert. Ik spaar dus liever de premie zelf.
     
  15. Whabbit

    Whabbit Fanatiek lid

    22 feb 2008
    1.253
    24
    38
    Ik zie ook niet waar ik dat beweerd heb? Ik heb in het algemeen gesproken en specifiek in reactie op iemand die de overheid (mede) verantwoordelijk stelt voor het welzijn van huisdieren. Ik ben van mening dat je helemaal zelf verantwoordelijk bent, want je had er ook voor kunnen kiezen om geen dier in huis te nemen en dus ook geen kosten te maken!

    En zoals gelukkig iemand eerder al noemde: natuurlijk is het heel droevig en frustrerend als na een behandeling het probleem (nog) niet is opgelost of je dier zelfs komt te overlijden, maar dat maakt toch niet dat de dierenarts er geen tijd en materiaal in heeft gestoken of dat hij DUS incapabel is? Als er bij een ieder van jullie tijdens het werk iets niet meteen of niet goed lukt zeg je toch ook niet: betaal me die uren dan maar niet uit? Het is toch raar dat er naar dierenartsen blijkbaar een andere verwachting bestaat?
     
  16. matje

    matje Niet meer actief

    wat sneu zeg.. arm beestje
    maar dierenartsen zijn sowieso erg duur.
    wij moesten een keer met onze (sport)hond naar de DA.
    rare klachten.... koorts, stuipen, hoesten..
    dus wij in het weekend erheen.... gelijk contant afrekenen
    bleek hoogheid een lichte keelontsteking te hebben.
    en zo waren we 189,- armer, maar goed... vanaf toen hebben wij ze ook in de verzekering gedaan.
     
  17. mamalijntje

    mamalijntje VIP lid

    11 feb 2009
    6.050
    0
    0
    zoekende
    Den Helder

    Zie mijn stukje hierboven Merijn... Wij betalen €10 per maand en dat heb je er zo uit aan een bezoekje DA.
     
  18. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.272
    6.801
    113
    Ik heb sowieso een potje van 1000 euro voor als er iets is met onze hond.

    Maar het feit blijft dat het erg duur is.

    Een verzekering is wel een goed idee denk ik.
     
  19. Skye

    Skye Niet meer actief


    Slaat echt weer helemaal nergens op. Dus ik vergiftig mijn hond met die brokken???? En vroeg of laat krijgt ze daar dus last van. Echt onzin. Ik besef opeens weer waarom ik zo´n hekel heb aan barf en versmensen!!!. Ze weten het altijd beter en het enige wat goed is voor een dier is rauw. En niks anders! Zo irritant. Maar zoals ik al eerder zei.....deze discussie wil ik hier eigenlijk helemaal niet voeren. Heb hem al zo vaak gevoerd op hondenfora!!
     
  20. Skye

    Skye Niet meer actief

    Nou, als mijn bazin een operatie doet, dan weet ze daar van te voren al ongeveer de kosten van. En als het dan langer duurt omdat het sneller niet lukt, dan blijven de kosten nog steeds hetzelfde. Zo gaat dat hier! En trouwens......een dier dat overlijd tijdens een operatie, hoeft hier ook niet betaald te worden!
     

Deel Deze Pagina