hallo..hoe doen jullie dames het eigenlijk...halen jullie per maand geld af voor boodschappen of per week ,,pinnen jullie alles? hoe doen julie het? ik zit een beetje te dubben ..eerst pinde we gewoon alles,,nu zijn we overgestapt naar per week geld afhalen,,,ik dacht nou ik haal 1 bedrag af,en dan wat ik oer houd in het potje voor iets anders..nou ik heb het gevoel dat het niet zo werkt,,,,ik weet ook totaal niet hoeveel je uit gaat geven straks met luiers enz enz kben benieuwd
Wij pinnen alles. Geld 1x per week pinnen klinkt heel goed, hebben wij ook geprobeerd maar in ons geval geen succes. Lukte het maar Hoeveel je extra kwijt gaat zijn moet je straks gewoon ervaren denk ik.
nee bij ons lukt het dus ook niet ...ik pin ni nog 1 bedrag pw en daar doe ik heel de week boodschappen van ,,,maar bevalt me gewoon niet,,,
een keer in de week geld pinnen werkte hier niet.omdat ik gewoonj vergeet dat ik geld in de portemonee heb zitten en dan als nog de boodschappen pin.ik doe de boodschappen en dat schrijf ik op de kalender en dan kijk ik gewoon naar het bedrag wat ik over houd.