Voor onze dochter haar 3de verjaardag willen we een fiets kopen. Nu twijfelen we heel erg tussen 2 fietsen, namelijk: - Gazelle vlinder - Loekie prinses De prijs van de fietsen is hetzelfde. Volgens de verkoper is de kwaliteit van beide fietsen ook hetzelfde. Ik vind zelf de prinses heel erg leuk, mijn dochter vind ze beiden erg mooi. Het is de bedoeling dat onze jongste er over een paar jaartjes ook op kan fietsen. Ik denk zelf dat het voordeel van de gazelle is dat deze later beter verkoopt als een Loekie fiets. Alhoewel de Loekie misschien wat beter verkoopt qua kleur. Maar goed....welke zouden jullie kiezen?
kwa merk, gazelle! dat is toch wel een heel goed lopend en bekend merk...stevig ook denk ik wel... maar ka uiterlijk voor een echt meisje, de 2e maargoed een paar leuke accessoires op fiets 1 en hj wordt minstens net zo leuk..vind hem nu ookal wel leuk.
Ik zou voor de Gazelle kiezen. Ik ben altijd een beetje huiverig voor de kleur wit, die verkleurd meestal bij mij en dan is zo'n fiets in ene veel minder mooi. Nou heeft de Gazelle wel witte bandjes, maar bandjes kun je veel makkelijker vervangen, straks voor de verkoop, dan een heel frame.
Qua verkoop zit je met Loekie ook wel goed hoor, dat is een van de bekendste merken als t om kinderfietsjes gaat (nog meer dan gazelle). Mijn dochter zou absoluut de onderste kiezen, roooooooooze
Ik vind de tweede het leukste. Denk met verkopen. Als je meisjes mama.s treft de onderste ook makkelijk verkoop baar zal zijn. Misschien dat je iets minder zou vangen qua geld maar ik heb ook een meisje en ik zou de onderste nemen. Zeker als je meisje een en al prinsessigheid uitstraalt.
ik vind de loekie véééél mooier dan die van Gazelle! En Loeki is ook een heel bekend merk en al heel lang. Mijn 1ste fiets was ook een Loekie en nu fietst dochter er ook weer op bij opa en oma.
Ik zou het van het karakter van m'n dochter af laten hangen; Is het echt een stoer meisje, dan zou ik voor de eerste gaan. Is het een popperig meisje, dan voor de 2e! Ik heb overigens op de 2e gestemd, die vind ik héél lief!
Dit scheelt mij typewerk! Hahaha...maar nou heb ik nog niet gestemd. Ga ik ook niet doen, het gaat om jouw dochter namelijk en ik ken haar niet
Mijn dochter zou vanwegen de kleur de 1e kiezen. Maar ze is wel echt een 'prinsesje' maar gekker van een kleurtje dan van wit. Dus ja, ook dat maakt niet echt uit. Ik zou je dochter zelf laten kiezen. Beide zijn goede merken, beide even duur. Of vind ze ze allebei zo mooi dat ze niet kan kiezen?