Ik ben een alleenstaande moeder die 32 uur werkt. Voor die uren ook opvang wat neerkomt op 40 uur per week. 160 uur per maand. Ik betaal 70 euro in de maand zelf. En hier heel blij mee anders loonde het werken voor mij niet vrees ik.
uurtarief hier 6.36 euro. Ik heb flexibele opvang bij het kdv, dus als ik hem van 10-14 uur breng betaal ik ook maar 4 uur, ipv de hele dag. ik betaal meestal tussen de 230-250 euro per maand, en daar krijg ik iets van 114 euro nog van terug. En je moet van beide het bruto salaris opgeven, en dan schatten hoeveel je minder gaat verdienen door ouderschapsverlof
KDV hanteert bij ons 6,36 per uur (is ook wat belastingdienst rekent) en de BSO 6 per uur. Zijn wel twee verschillende bedrijven.
ik ben ook alleenstaand. In totaal zijn de kosten 1135,- en ik zal zelf iets meer dan 100,- betalen en dan nog wat kosten van overblijven van de oudste. ik krijg van de belastingdienst 875,- en krijg nog een deel van de sociale dienst omdat ik dus niet de kosten kan delen met partner. Ik mag niet klagen!!
Mijn dochter gaat een hele maandag en donderdag naar de opvang. Ik zit momenteel in de ziektewet en ben begonnen met therapie. dit is dus op medische indicatie. En ik betaal 75 euro per maand.
Zoontje gaat 2 hele dagen naar kdv en wij betalen zo'n 200 euro Ongeveer 650 euro en 450 terug van bd
Een zoon die 3 middagen naar de BSO gaat, voor 550 in de maand (inclusief vakantieopvang en sportactiviteiten) Een dochter die 4 dagen naar het kdv gaat, voor 1150 in de maand Totaal dus bruto 1700 per maand. We krijgen ongeveer 400 in de maand terug van de belastingen, dus betalen zo'n 1300 zelf.
Onze zoon zit op het kdv, 2 hele dagen. Onze andere zoon zit 2 dagen bij de vso en de bso. Dit kost ons ongeveer 750 euro, waarvan we er bijna 400 terugkrijgen van de belastingdienst.