Toen ik alleen woonde 40.- per week. Inclusief drogisterij spul. At ook nog eens luxe. Ben een groente en fruit eter, hou niet zo van vlees. At dus Max 3x, om de simpele reden dat ik het niet echt lekker vind en er geen behoefte aan heb. En als ik vlees at at ik altijd een halve. deed dus regelmatig een maand met 2 pakjes vlees als ik het invroor. VL die kocht toen hij alleen woonde, met een dochter die Om het weekend kwam logeren en elke woensdag bij hem at elke week voor 125 dollar (!!) aan eten. We kregen serieuse plannen om te gaan Ane wonen, hij is enigste kostwinnaar, hij liet dis zien waar hij zijn geld aan uit gaf. Kreeg een rolberoerte. Het is bij hem 2 biefstukjes van de slager ,sushi, beenham van halve kilo van de slager, spareribs van de slager etc. Truffels, dure chocola, kaviaar,vis. -jullie willen écht niet weten wat je hier voor vis betaald! - elke dag koffie van de Starbucks... Nou meneer zijn feest is dus afgelopen! Budget van 70 dollar. Hij mag 1 dag eten kiezen. Dat is meteen ook de duurste dag kwa eten. Zitten zijn verzorgings producten dan nog niet bij in.
Tegenwoordig max 40. Soms eens een uitschieter tot 50. Maandelijks sla ik wel een hele voorraad in bij Aldi voor rond de 60.
Ik heb een weekbudget van 70 euro en red het meestal met 35 a 40 euro. Koop eens per 2 weken wat pakken luiers en doekjes. Pin altijd aan het begin van de maand 280 euro en houd uiteindelijk 60 euro over per maand ongeveer. Wij zijn nu nog met 2 volwassenen 1 kleuter en 1 dreumes in de luiers. 2 hondjes en een kat die speciaal voer moet. We eten netjes elke dag brood en groente en fruit en vlees. Denk dat ik het wel netjes doe.
ongeveer 150 met 2 volwassenen en 3 kinderen waar van 1 in de luiers daar zit wel alles bij in shampoo schoonmaak middelen eten drinken ect
tussen de 80-100 euro per week. incl luiers, verzorging etc. 2 volwassenen en 1 kind en om het weekend kids van mijn man
Wij geven ongeveer 150 euro per week uit aan boodschappen. we zijn met 2 volwassenen, 2 pubers en 2 kinderen van 4 en 10 jaar. Ik merk vaak dat de porties in de winkel vaak niet berekent zijn op 6 personen en dat maakt het sosm wat onhandig. Ik merk nu ook echt dat de grootste 2 al flink meeeten en drinken! het zijn net bodemloze putten!!!
Ik ben echt verbaasd over hoe weinig sommigen uitgeven. Wij komen makkelijk aan de 150 euro per week. Zijn met twee volwassenen, 2 baby's en een hondje. Beide kinderen nog in de luiers, beiden flesvoeding en beiden krijgen Olvarit/Ella's kitchen. Misschien dat dat wel meespeelt.
ons budget incl tanken,luiers etc, verzorgingsproducten en rookwaren voor manlief is 400 per maand. Hoe we dat verdelen wisselt per maand en hangt ook af van of er veel verjaardagen zijn.
Ik haal 1 keer in de week boodschappen en kom dan rond de 70 euro per week uit. Weekend halen we vaak eten of laten we wat bezorgen dus zeg maar tussen de 70- 90 euro per week. We zijn met 2 volwassenen 1 kind nog in de luiers en 1 poes. Per maand heb ik altijd een budget van 400 euro, daar houd ik de ene keer meer van over dan de andere keer. Ik koop wel altijd wat we lekker vinden, sommige dingen ben ik best merkgebonden, en ben een enorme pietlut met eten.
Voor iedereen die rond de 50/60 euro per week uitgeeft: is dat echt alles of doe je nog een keer in de maand wat voorraad boodschappen?
Ik denk eigenlijk niet dat ik met mijn voorraad zoveel extra uitgeef, ik koop of 1 keer in de maand 10kilo aardappels bijvoorbeeld en de andere keer koop ik een zak van 5 kilo aardappels maar dat zijn de kosten niet, verder haal ik eigenlijk nooit een extra voorraad, ik heb altijd genoeg in de vriezer en drinken houd ik bijna van elk soort wel 2 pakken over. Haal wel elke week een 4-pack cola, want mijn man drinkt veel fris maar ik ben niet iemand die een doos met pakken melk bijvoorbeeld haalt 1 keer per maand ik heb altijd melk en yogi e.d. in huis en haal eigenlijk elke week 2 erbij en ik koop elke week optimel maar houd altijd 2 pakken melk over als voorraadje zeg maar. Verder haal ik elke week 3 pakken sap, een fles sprite, een fles fanta en 1 keer per 2 weken een fles ranja. Verder drink ik zelf vaak ranja/ spa rood of thee of zo nu en dan eens een keer een glas cola light. Zoals wasmiddel en wasverzachter e.d. koop ik 1x in de 2 a 3 maand want heb altijd voorraad en als het in de aanbieding is neem ik meer mee en ander koop ik een losse fles robijn pink sensation maar die koop ik vaak bi de drogist dus die heb ik niet in mijn wekelijkse uitgaven staan. Ik heb nu mijn boodschappenlijstje af voor deze week en ben met 65 euro echt wel klaar.
60 per week. Dat is incl een pak voeding en een pak johannesbroodpitmeel. Luiers koop ik wel apart. Ik maak veel dingen zelf, doe 1 keer in de week de boodschappen en 1 keer in de week dan nog een keer terug voor een brood en wat zuivel/groente/fruit. Werkt prima zo.
Dit! Wij geven makkelijk 100 euro uit per week (gaat er vaak overheen). Ik probeer altijd met minder geld uit te komen, maar lukt me gewoon niet. Wij zijn met 2 volwassenen en 2 oudere kinderen. Ik vraag me ook af wat mensen eten als ze maar 50/60 euro hebben aan huishoudgeld?
@ Hoop42 .Zeker met 2 oudere kinderen kan ik me niet voorstellen dat je met 50 euro uitkomt, neem aan dat er bij jullie dan wel wat wasmiddel eten en drinken doorheen gaat. Hier red ik dat ook echt niet als ik elke avond een flinke maaltijd kook, mijn man werkt echt heel veel en als hij thuiskomt wilt hij wat fatsoenlijks te eten hebben. Niks makkelijks snel en lichts maar een goed bord eten met een fatsoenlijk stuk vlees, en na het werk elke dag vers fruit mee en zo. Goedkope wasmiddelen van de lidl heb ik ook geprobeerd maar daar kom ik ook niet mee weg daar worden mijn zwarte kleren helemaal vaal van en zo kan ik nog wel even doorgaan, Trouwens ik vind dat je het voor 4 personen nog netjes doet met 100 euro
Met de hamsterweken zijn we altijd wel iets meer kwijt en hondenbrokken ook niet mee geteld. Onze hond eet laatste tijd veel met de pot mee dus doen met 30 kilo zo'n 4 maand
Wij slaan 1x per jaar wasmiddel in het groot in met het vakantiegeld, daar kom ik dan een jaar mee toe. En dat heb ik met 55% korting per fles van 5l kunnen kopen. Verder niet meer kopen dan je nodig hebt, alles opgebruiken.
Wij zijn ongeveer 120 euro per week kwijt als ik kijk naar afgelopen maanden. Kopen biologisch vlees, biologische melk en ik koop 1 duur speltbrood per week. Geen frisdrank en weinig snoep (1 rol koekjes per week hooguit).
Wij proberen max 75 per week uit te geven aan boodschappen. Ene keer is het meer, andere keer redden we het voor nog geen 40 euro. Tja, mijn man is een grote eter. Als hij niet zou hoeven eten zou ik met de kinderen 3 weken kunnen eten van wat er nu in 1 week door gaat..