Ja, mooi hè! Hier vanavond nog voorgelezen. Ik noemde het: Weltrusten Kleine Beer, maar het heet: Waar ben je, Kleine Beer?
Ik vind trouwens weinig boeken echt leuk. Mama kwijt vind ik geweldig, dat boek van dit jaar over die 100 dagen niet. Ze hebben hem voorgelezen en ik heb gevraagd wat zoon ervan vond en die vond het dus ook niks. Ik vond het heel simpel en gewoon niet leuk.
Hier net van de week 2 nieuwe voorleesboeken gekocht: 2 boeken met voorleesverhalen voor jongens, 1 met 365 stuks en de andere met iets langere verhalen. Mijn zoontje vindt het geweldig. Ik was voor beide boeken samen 12 euro kwijt bij de makro
Ik heb 'm vandaag zien liggen en 'm maar niet gekocht... gelukkig ken ik toch wel veel leuke boeken. Zo is het echt de moeite waard om een (tweede hands) exemplaar van Rambamboelie op de kop te tikken (of Bieb). En van Annie is er zoooooo veel leuks te lezen (hier met groot plezier; Een vijver vol inkt bijvoorbeeld) Vandaag nog op Berenjacht gekocht voor een jongetje van 2. Niet mijn favoriete boek maar toch wel leuk.
Hoe ik het zei was een beetje kort door de bocht. Ik vind heel veel boeken leuk en we hebben er ook heel veel en we lenen ook, maar ik zoek altijd wel naar een boek met een achterliggende gedachte of emotie. Ik weet niet precies hoe dat te omschrijven. Een Woezel en Pip-boek, dat boeit zoon en mij dus ook niet.
Herkenbaar.... Dochter kreeg vandaag van opa en oma Woezel & Pip....bleh..stom om voor te lezen. Ze vindt het wel ok maar echt vrolijk wordt ze er niet van.
Hmm tip de muis is hier nogal populair Ik heb het voorlezen van Tip echter uitbesteed aan degene van wie ze het boek kreeg: oma En ik heb ook weinig met het voorlezen van Annie MG Schmidt en de boeken over kolletje. Helaas moet ik er met kolletje toch met enige regelmaat aan geloven Maar we lezen bijv ook prinses lillifee... Niet echt met een achterliggende gedachte maar ze lezen leuk weg en de boeken zien er erg mooi uit.
Dochter vindt ze wel ok (we hebben er twee) maar loopt er niet echt warm voor.. ik vind ze echt niet leuk... zoon ook niet, ook nooit leuk gevonden. @Saskia.. Annie vind ik geweldig vooral de gedichten maar ook Pluk, de sprookjes, Otje.. heerlijk.
Kolletje? Die ken ik niet. Ik vind voordragen uit Annie's werk in 1 woord geweldig!! J&J Pluk Otje Ja, ik houd ervan!
Kolletje is een kleuter met toversokken... bol.com | Kolletje / Het Grote Voorleesboek, Pieter Feller | Nederlandse boeken Op zich erg leuk hoor... Maar sinds we ook spannende boeken lezen ben ik beetje klaar met kolletje. Dochterlief echter niet dus tja
Voor mij heerlijk om voor te lezen (omdat ik zoveel van em hou) en hij vind em heel erg leuk. Raad eens hoe veel ik van je hou. bol.com | Zoekresultaten: raad eens hoeveel ik van je hou | Boeken
Jaaaaaa zo geweldig mooi lief boek!!! Verder dikkie dik, meneer heeft nog voorkeuren ook haha Over de mol en die wil weten wie er op zijn kop gepoept heeft Ziezo Annie mg smidt Woezel en pip Kleine beer grote beer
bol.com | 365 Klaasvaak Verhaaltjes, Ferdinand Fisher & Maan Jansen | Boeken Deze vindt mijn zoon helemaal leuk. Het zijn hele korte verhaaltjes dus meestal doen we er zo'n vier of vijf. Ze zijn niet allemaal leuk maar de meeste wel. Ik heb hem bij de witte boekenmarkt gekocht voor 5.