Voor het slapen gaan zing ik altijd 1 van deze liedjes: Berend botje Schaapje, schaapje, heb je witte wol? Slaap kindje slaap In iedere kleine appel Varen varen over de baren En, niet lachen, maar op de een of andere manier valt hij daar goed bij in slaap: baby chef (van babytv).
Voor het slapen gaan zing ik altijd `niemand zo mooi als jij` van Jan Smit. 2 zinnen uit dit liedje waren ook de tekst op haar geboortekaartje. Papa verzint zijn eigen liedjes.
Ik zong altijd slaap kindje slaap en twee Turkse liedjes. Sinds een paar maanden wil hij er niets van weten. Als ik ga zingen begint hij al te schreeuwen en nee te roepen .
Jezus is de goede herder is hier standaard!! Het liedje kan ik wel dromen.....zo vaak gezongen. Maar daardoor zo vertrouwd en heel geruststellend voor mn kids!
Geen liedje met woorden, maar wat mijn oma altijd neuriede als ik bij haar op schoot zat met haar ketting te spelen.
Wij zingen altijd: Kleertjes uit en pyama aan Het is hoogste tijd om naar bed te gaan Kijk maar eens even op de klok De kippetjes zitten al op stok Ja (naam) moet nu dan slapen gaan De kleertjes uit en de pyama aan. Op de melodie van mama is gonna buy you a mockingbird. En hasr muziek doosje heeft de zelfde melodie (blauwe vogel van de hema)
hier ook nog favouriet omdat er gebaren bij zitten: poets je tanden en ook je handen, poets ook je gezicht je neus van voren en ook je oren, doe je ogen dicht doe je ogen dicht. Spring je bed maar in, spring je bed maar in.
We hebben hier een zelfverzonnen 'wie is de mooiste man van de wereld' lied. Het heeft weinig inhoud maar klinkt leuk, en mooiste is te vervangen voor liefste/knapste/slimste, voor de afwisseling Hij vind het prachtig en het is erg aanstekelijk, opa's en oma's lopen het regelmatig ongemerkt te neurieen. Verder zing ik vaak fever voor hem, you're giving me fever, when you kiss me, fever when you hold me tight en een of ander liedje van beyonce, weet niet meer hoe hij heet: 'babyboy you stay on my mind, enzovoorts'. Of hurt van Johhny Cash, vind ik zelf leuk
"" Treintje naar dromeland"" Er gaat een treintje naar dromeland achter het stuur zit een olifant ga maar lekker slapen, dan mag je zomaar mee tjoeke tjoeke chocolade naar de limonadezee morgen als je dan weer wakker wordt, ga je vliegensvlug naar je eigen fijne plekkie in je bedje terug! Zo' n schattig liedje, ik zong hem bij de oudste ook al. Google hem maar eens, is oorspronkelijk van Leonie Sazias...
Hier geen liedjes of verhaaltjes voor het slapen. Ik hoop dat ze stil kan blijven zitten als ze wat ouder is, maar nu grijpt ze alleen nog maar de bladzijden van het boekje vast om ze eruit te scheuren Overdag zing ik wel voor haar trouwens
Mijn ouders zongen altijd dit liedje. Weet eigenlijk niet of het een bestaand of zelf verzonnen liedje is. Welterusten, goede nacht, ga maar lekker slapen Lieve .... slaap maar zacht Doe je oogjes nu maar dicht Morgen komt er weer een dag En dan gaan we weer fijn spelen Lieve .... ga maar slapen Doe je oogjes nu maar dicht
Twinkle twinkle little star... En heel vaak een ter plekke bedachte melodie met ter plekke bedachte tekst (alleen als ik zeker weet dat er niemand meeluistert, hihi)
Ik zing altijd slaap kindje slaap, met mijn zoontje's naam ipv 'kindje'. En daarna zeg ik het gedichtje (niet op muziek dus) van ''s avonds als ik slapen ga, komen mij 14 engeltjes na...' Dat laatste kende ik nog van toen ik zelf klein was.