Hallo heb vorige week mijn eitje gehad en normaal heb ik na mijn ei altijd last van pijnlijke borsten. en nu deze ronde niets. wat ook een verschil is is dat mijn ovutesten donker blijven en normaal na mijn ei worden ze super licht. wat denken jullie?
Hey! In de ronde dat ik zwanger bleek te zijn had ik ook helemaal geen last van mijn borsten, terwijl ik dat normaal altijd wel had! Ik dacht toen ook van zou ut?? en ja hoor! woensdag alweer 12 weken zwanger. Je weet dus nooit Succes!
oh spannend hihi ik heb van dag 5 na mijn eitje rozeverlies gehad en dat is vandaag gestopt. misschien innesteling? ik hoop het zo, nog 5 dagen geduld.
spannend hihi gisteren nieuwsgierig geweest en een ovutestje gedaan, maar 1 streepje. vandaag eentje gedaan en dik positief!!! hopelijk is de zwangerschapstest binnen een paar dagen ook positief.
mijn borsten beginnen nu echt pijn te doen. maar heel herkenbaar pijn zoals bij een zwangerschap. heel anders pijn dan na mijn eitje.
wat spannend meid ! Ik kwam erachter dat ik zwanger was doordat ik juist GEEN zere borsten had terwijl ik die normaal wel had... Dus wie weet
Ik ook maandag,...kan niet meer wachten.. Gelukkig heb ik tests besteld, en die zijn nog niet binnen,...ga ze niet kopen in de winkel, want dan ga ik testen... Maar als ze vandaag binnenkomen heb ik denk moeite om het niet te doen,...pfffff
neee niet testen.... ik doe het maandag ochtend dan ben ik jarig maar omdat ik echt niets voel ga ik er absoluut niet op hopen en er vooral niet van uit...ik denk gewoon dat ik ongi wordt