nou heel toevallig vandaag meegemaakt en was aardig chagie omdat ik een heel eind naar mijn ouders moest lopen Wat zou je doen als je hond ontsnapt?
mopperen maar ze luistert eigenlijk best goed. Wat zou je doen als je nu naar LA zou mogen gaan. Maar wel NU
Dan zou ik toch niet gaan, hoezeer ik het wel wil... Wat zou je doen als blijkt dat je nog maar 1 dag te leven hebt?
extra lekker eten en iedereen bellen om afscheid te nemen wat zou je doen als iemand een taart in je gezicht smeet?
heel hard gaan lachen en terug gooien wat zou je doen als je verloofde voor het altaar ineens nee zegt
geeft niks ik heb geen baan wat zou je doen als je merkt dat de supermarkten alles 40% duurder hebben gemaakt
Kan er weinig aan doen ben ik bang...dan maar de goedkopere supermarkten opzoeken. Wat zout gij doen als er een heel eng beest in je woonkamer loopt en je bent alleen zu hause?
Mezelf opsluiten boven (ligt er natuurlijk aan wat voor een beest) Wat zou je doen als je nou te horen krijgt dat je morgen op vakantie mag naar egypte!
zeggen:ach ja,het vuil gaat altijd voor de bezem. wat zou je doen als je net in de bus wil stappen,maar de deuren sluiten voor je neus?
op de deur bonzen hopende dat de buschaffeur dat hoort wat zou je doen als je de premier van nederland was?
Schulden aflossen en gewoon genieten de rest van ons leven Wat zou je doen als je je tong zou verliezen?
snel gebarentaal leren wat zou je doen als je ineens een man voor de deur hebt staan die beweerd je "echte" vader te zijn?
Huilen... boos worden, en de waarheid proberen te vinden, maar ik denk hem eerst recht in zn gezicht uitlachen Wat zou je doen als je moest kiezen tussen je arm of je been?
Nou dan toch maar mijn arm, meen been mag er dan af Wat zou je doen als je voor een dag weer kind mocht zijn?