als ik nog veel van hem houd, niks.... want dan is er niks aan de hand Wat zou je doen als je huis in de fik staat?
Haha, minder prettig! Gebeurd is gebeurd dus wachten tot de pijn overgaat. Wat zou je doen als je vogel ontsnapt?
heel hard lachen! wie maakt dat nu mee? dan moet je echt een pech"vogel" zijn Wat zou je doen als je baas net voor je op vakantie gaat zegt: tot Maandag!
proberen het te camoufleren wat zou je doen als het lokale ziekenhuis je een betaalde stage aanbood,voor operatie assistent?
dat zou ik doen! wat zou je doen als je 1 miljoen wint en je zieke buurvrouw van 81 heeft precies 1 mijoen nodig voor een operatie ?
Zo dure operatie dan Ligt eraan wat voor band ik met die vrouw heb maar dan zeker geen 1 miljoen geven. 81 is ook een mooie leeftijd... Wat zou je doen als je zusje verkering krijgt met je ex?
Is niet erg. Dan regelt mijn man wel weer een nieuw huisje. Hij werkt bij de woningstichting. En bovendien gaan we bijna verhuizen. Wat zou je doen als je schoonmoeder de keuken inkomt?