Zeggen dat het leuk staat! Waarom iemand onzeker maken als diegene er zelf blij mee is?! Wat zou jij doen als je je verslapen hebt?
Me eerst kapot schrikken, dan m'n bazin bellen dat ik me verslapen heb en dan heel snel douchen en de auto in. Voel me dan wel opgejaagd ondanks dat ik weet dat het bij ons op het werk niet zo'n ramp is. Wat zou je doen als je zus jarig is, ze wordt 30 en geeft een groot feest, maar jij hebt een reisje naar New York gewonnen met je partner en je moet die dag vertrekken?
Op reis gaan en een leuk kado meenemen voor zus. Wat zou je doen als je een wereldcruise had gewonnen?
Lekker ervan gaan genieten Wat zou je doen als je een brief in de bus krijgt en je moet je huis uit omdat ze plannen hebben voor een winkelcentrum te maken?
Bezwaar indienen of ze zorgen maar voor een leuker huis Wat zou je doen als je met volle tassen aan het fietsen bent,plotseling scheuren de tassen en al je boodschappen rollen eruit?
Enorm balen en mijn boodschappen bij elkaar rapen en aanbellen bij mensen of winkel binnen gaan voor een tas te vragen. Wat zou je doen als je last hebt van klopgeesten?
excorsisme toepassen. Mocht dat niet werken gauw verhuizen! wat zou je doen als je een verjaardagsfeestje organiseert en op het laatste moment iedereen afbelt en dus je verjaardag alleen moet vieren met je vriend/man?
Gruwelijk balen, maar al snel besluiten om dan maar lekker saqmen met mijn ventje een dagje weg te gaan. (En de taart de volgende dag op te eten.) Wat zou je doen als je een nare opmerking over je gewicht kreeg?
met de kinderen en de ouders gaan praten wat zou je doen als je uit t zwembad komt en je ziet dat je kluisje leeg is gehaald?
Bij de receptie melden en aangifte doen bij politie vragen of ik kleding kan lenen of iemand bellen. Wat zou je doen als je huisdier is ontsnapt?
Vragen of ik bij een van de buren het hoognodige mag wassen en maandag gelijk bellen voor een monteur (mijn wasmachine zit nog in de garantie) Wat zou je doen als je bovenbuurman de meest gezochte persoon is in de omgeving, maar je niet weet dat hij het is?
Als ik het niet weet,niks,maar anders zou ik het melden bij politie. Wat zou je doen als je buren luidruchtige sex hadden?
mee luisteren haha geintje, ja weet eigenlijk niet , niet zo veel denk ik.. tv wat harder aan zetten ..haha Wat zou je doen als je bij een benzinepomp stopt , want je moet erg plassen, maar er staat een heeeele lange rij?
dan maar in de bosjes of in mannen toilet,heb ik weleens gedaan,kreeg alleen verbaasde blikken Wat zou je doen als een familie lid zomaar verdween?
Compleet in paniek raken en alles doen om diegene te vinden. Wat zou je doen als je ziet dat een hond op straat poept en het baasje het niet opruimt?
Als het op de weg is zou ik niks zeggen maar op de stoep zou ik wel vragen of hij of zij het op wil ruimen er lopen tenslote kinderen op te spelen Wat zou jij doen als een winkelbediende enorm chagerijnig zit te doen?
Helemaal niets. Zolang ik niet met diegene een hele dag hoef door te nemen. Wat zou je doen als je per ongeluk een dier aanrijdt op een rustige weg?
Zal denk ik niet gebeuren, ik rem altijd al als er een volgeltje op de weg zit haha (levensgevaarlijk!!) Wat zou je doen als je man zou zeggen dat ie met een andere vrouw gezoend heeft?