Hier ook t huishouden, hele huis opknappen/behangen en wij lekker op vakantie. Heb er zo'n hekel aan om in de troep te zitten. Niets voor mij. En soms: de nachten. Kleine is weer erg aan t spoken en ik kan zooo slecht buiten mn slaap
De schoonmaak met in het bijzonder sanitair/badkamer. Vreselijk om te doen! En als iemand voor mij m'n kleding zou kunnen shoppen, zou ik zo tekenen. Ik kan het gewoon niet vinden als ik op pad ga, echt verloren tijd.
Dat is niet zo moeilijk te realiseren ntl 1x in de week komt mn hulp en kom ik thuis in een heerlijk opgeruimd en schoon huis. Alles gepoetst en gedweild en alle bedden opgemaakt enz. Zou nooit meer zonder willen. Maar die was... dat moet je wel zelf doen. Zou zo geen andere oplossing weten. Dagelijkse kost hier.