Hallo, Ik heb een vraagje. Maandag ga ik naar de zwaluwhoeve, niks aan de hand natuurlijk maar ik ben van mijn leven nog nooit in een sauna geweest. (naja alleen een prive sauna dan) Dus ik vroeg me af... Wat moet ik meenemen?? Moet je badjassen en handoeken huren of mag je die ook gewoon zelf meenemen? En je moet zeker slippers aan, lijkt me? Ik hoor graag de tips van de ervaringsdeskundigen hier 8)
Je kan handdoeken, badjas en slippers huren maar je kan dit ook zelf meenemen. Dat is wat je zelf wilt. Verder gewoon lekker genieten!
hihihi...help zegt ze. je wordt toch niet verplicht om te gaan? ik moest er wel om lachen. maar je vraag heb geen idee. ik krijg het al spaans benauwd van het idee van zoveel hitte. niet echt mijn ding ben er dus nooit geweest.
Oh heerlijk, mijn dagje Zwaluwhoeve is pas gepland in november... Je mag/kan gewoon je eigen badjas, handdoek(en) en slippers meenemen maar je kan ze ook daar huren. (Persoonlijk vindt ik dat onnodig als je het zelf ook hebt maar dat terzijde ) Ga je alleen naar de sauna en de zwembaden of heb je ook behandelingen gepland?
oh meid..het is zoooooooooo lekker relaxen bij de zwaluwhoeve.. het is al gezegd..je kan huren maar ook zelf meenemen..en badslippers is wel handig aangezien je ook heerlijk buiten kan relaxen in de baden.. Mocht er nog een plekkie zijn kan ik je de HAMAM aanbevelen...weet alleen niet meer wat het kost..maar het is het echt waard!! *bedenkt zich zelf tijdens het typen dat ze zelf ook wel weer zin heeft om tegaan..even een datumpje trekken * Geniet meis..!!!
Ben jaloers, lekker joh. Ik neem altijd mijn eigen badjas, handdoeken (1 voor de sauna, en 1 voor het douchen na die tijd) en slippers mee. Veel plezier!
hmm, wil ook wel weer naar de sauna... zaalig. Ben overigens nog nooit in zwaluwhoeve geweest, ben niet veel verder gekomen dan de Thermen Rosmalen en Sportiom Den Bosch. (En dan ook nog wel Sanadome, maar dat is meer badderen, en is ook met badkleding aan, dat vind ik persoonlijk toch minder, ze hebben daar maar 1 sauna en ik vind juist die warmte zooo lekker) Wat ik meeneem, badjas, slippers, en ook twee handoeken. Volgens mij mag je dat bijna altijd zelf meenemen. Soms zit het trouwens wel bij een arrangement inbegrepen.
ik neem ook altijd een boek mee om te lezen, verder je normale douchespullen (shampoo, doucheschuim en bodylotion) heel veel plezier maandag!
lekkerrrrrrrrrrrrrrrrrr, heb ik ook zo'n zin in straks na de bevalling dagje relaxen Badjas, badhanddoek, gewone handdoek, slippers, flesje water, dagcreme, bodylotion, shampoo, haarborstel, haarband, elastiekje, boek en je portemonnee Oh ja, en boek er lekker een beautybehandeling bij, lekkere gezichtsbehandeling of pakking ofzo, heerlijk!! Enjoy!
ik ben zelf nog nooit bij de zwaluwhoeve geweest (ga zelf altijd naar Trivium Etten-Leur of naar Centerparcs Wellness). Maar je kan het daar huren, maar ook zelf meenemen. Ik neem het altijd zelf mee zodat je je eigen spullen hebt. Soms kan het zijn dat je de badjas van een ander meeneemt (ze zijn allemaal het zelfde en ook dezelfde maat vaak) en dat vind ik persoonlijk niet echt fijn. En die handdoeken vind ik persoonlijk best klein, ik neem altijd een badlaken mee. O'ja tijdschriften zijn ook altijd wel fijn soms hebben ze geen tijdschriften, of heel weinig of allemaal in gebruik. En iets lezen tussendoor is wel heerlijk. Of puzzelen in een boekje.. have fun!
Lekker zeg! Ik ga 17 juni weer heen, wordt voor ons de 3de keer, mijn beste vriendin en ik gaan elk jaar met zijn 2-en. Ik neem ook altijd mijn eigen badjas en handoek(en) mee. Daarbij heb ik altijd badslippers, aangezien ze daar ook veel baden hebben, is dat wel zo handig. En het is al gezegd, maar neem een lekker boek of een tijdschrift mee! Geniet ze!
heerlijk naar de sauna!!!!!! heb er ook weer zin in! je kunt zelf alles meenemen maar ook huren hoor! ik neem het altijd mee
Ben jaloers!! Ik ga zo nu en dan alleen en neem altijd mijn eigen slippers, handdoek en badjas mee. Meer heb je niet nodig!! Oja en een goed boek neem ik ook altijd mee, heerlijk om te lezen. Kom ik thuis niet echt aan toe, dus in de sauna extra de tijd voor! Veel plezier en vooral genieten!!!!
ik ben afgelopen dinsdag geweest HEERLIJK badjas mee , slippers mee en 2 paar handdoeken , flesje water en een boek ofso is ook wel lekker .. douceschuim + shampoo zit erbij , hebben ze daar bij de douces in van die pompen zitten . weet niet of je er een behandeling bij heb , ik had de gezichts behandeling + de hotstone massage ! aanraders ! veel plezier ! xx ohja , contant geld hoeft niet , pinpas is beter , je krijgt n bandje om daar doe je alles mee ( als je iets moet betalen schrijfen ze dat nr op ) en aant eind betaal je dat !
Oh heerlijk! Ik ben een beetje uitgekeken op de Zwaluwhoeve, komt eigenlijk alleen maar omdat we er op een gegeven moment elke maand wel een dagje heen gingen. Je kunt zelf spullen meenemen maar je kunt ook badjas en handdoek huren (ik neem altijd mijn eigen mee). Slippers kun je daar alleen kopen, niet huren. Ik neem altijd een lekker spannend boek mee. Is er ingeslopen sinds mijn zwangerschappen want toen wilde ik niet zo vaak als mijn man de saunacabines in. Ging ik lekker lezen. Je kunt er á la carte eten en ze hebben buffetrestaurant. Persoonlijk vind ik het buffetrestaurant niet zo erg lekker maar soms doen we het toch omdat het dan lekker goedkoop is qua arrangement. Ik wens je in ieder geval alvast heel veel plezier!
Ik las de naam van het topic en dacht meteen: Help, ik WIL naar de zwaluwhoeve! WIl zo graag weer een dag naar de sauna. We deden nit eerst eens er mnd maar sinds de zwangerschap zijn we niet meer geweest. Dus zeker 1.5 jaar geleden . Ga de buren lief (lees smekend) aankijken of ze een dag op Milan willen passen.
Ik zou aan de ene kant wel willen maar ik durf niet zo goed. Al die blote mensen hahahaha. Nee echt ik krijg nu al rode wangen.
Het eerste uur let je daar op, maar daarna in al je schaamte weg, en merk je ook niets meer van de blote mensen om je heen. Over het algemeen loopt iedereen daar in een badjas, en alleen in de sauna's of in de zwembaden zijn ze naakt. De eerste keer vondt ik het ook vreselijk, maar je raakt er vrij snel aan gewend