Oh ik had me bij 'brocant' toch wel iets anders voorgesteld. Maar misschien wordt het brocant genoemd omdat ie beschadigd is en er een paar ouderwetse tasjes op staan? Zou het nogmaals niet doen. Als je dan toch persé iets wilt kopen, koop dan iets liefs voor je man...
Zulke acties heeft een goede vriendin van me ook vaak gehad.. Spullen kopen, en het tegen haar man verkondigen als "dit heb ik van die-en-die gekregen".. Vind 't zo ontzettend kinderachtig om zulke dingen te doen, en vraag me dan ook echt af in wat voor relatie je zit.. Maar serieus.. 40 euro voor zo'n bijzettafeltje? Kan genoeg leukere dingen voor dat geld bedenken
Sowieso koop ik niets achter de rug van mijn man om, maar wat heeft het voor nut als hij straks dat tafeltje alsnog te zien krijgt. Ik bedoel, hij snapt wel dat dat ding niet uit de lucht is komen vallen neem ik aan. Ik ken iemand die spullen koopt en op de labels zelf met een dikke stift 70% korting zet, terwijl dat helemaal niet zo was, maar anders gaat haar man over de zeik. Ook zo'n actie die ik niet begrijp.
zo dat moet ik doen haha. vriend pakt dat tafeltje en gooit hem zo naar buiten. nee als mijn vriend iets niet wil hebben dan doe ik het ook niet. ik vind vertrouwen toch wel belangrijk binnen een relatie
ik hoop dat je hem niet gekocht hebt.. sowieso achter de rug van je man om en ten tweede vind ik dit tafeltje helemaal niet brocant en eigenlijk maar heel gewoontjes voor die prijs. Moet wel eerlijk zeggen dat ik wanneer ik eens een nieuw kledingstuk heb gekocht voor mezelf en ik heb al regelmatig iets geshopt de laatste tijd dat ik het maar niet meld haha.. niet dat hij boos zal worden ofzo, helemaal niet, maar het is meer een soort schaamte dat ik me niet heb kunnen inhouden. edit: wanneer hij trouwens vraagt of het nieuw heb zeg ik wel eerlijk ja hoor.
Ik vind het ook kinderachtig als je dingen achter je vriend zijn rug om koopt. Als je van je eigen weet dat je een gat in je hand hebt en je vriend vindt die tafel niet nodig, zou ik me inhouden Dat tafeltje is nog geen tientje waard..het ziet eruit alsof het van de schroothoop komt haha.
ik vind dit niet oud en brocand hoor een echt oud tafeltje bv zit een lade in of heeft een linnen doek maar dit lijkt mij niet oud toe. denk dat je goedkoper uit bent bij een kringloop winkel voor z,on tafeltje
zou je dit tafeltje ook kopen als er niet van die 'oude' spulletjes op stonden, en er geen brocant in de titel stond?? stel hij stond helemaal leeg voor een witte muur met erbij.. tafeltje te koop, is een opknapper??
je hebt toch hopelijk wel veeeeeeeeel lager geboden op die tafel? niet normaal hoeveel ze daar voor vragen , voor zo lelijke tafel. Maarre ik zou dat ook niet zomaar zonder overleg gaan doen hoor.
NOu, ik hou van brocant, maar ik vind dit gewoon misbruik maken van de naam en de prijs omhoog krikken. Wat een prijs voor zo'n simpel spuuglelijk tafeltje. Vind er niks brocant aan, ja de spullen die erop staan.
tja ik denk dat z;on tafeltje hier buiten zou worden gebruikt voor de kinderen om aan te spelen als mijn man hem al niet naar het grof vuil had gebracht. Bedoel het neit vervelend, maar wat een geld zeg. Ik denk inderdaad dat je op een rommelmarkt of 2e hands winkel nog geen 5 euro betaal. Maar goed, ik zou ook niks achter de rug van mijn man doen, ik moet wel zeggen dat ik over het geld gaat en het beheerd. Mijn moeder koopt ook wel eens kleren of winterjas zonder dat ze het tegen mijn vader zegt. Hij ziet het toch niet en hij vind alles zonde geld, tenzij het voor zijn motor is. Maar dan vertel hij mam ook niet echt of niet hoe duur het echt kost. Tja ook al koop ik een nieuw shirt of schoenen, hij ziet alles! Maar ik hou het ook niet verborgen. Ik ben wel voor eerlijkheid in de relatie. gr brenda
Tja over smaak valt niet te twisten maar ik vind het niet netjes tegenover je man om het op deze manier te doen.
Nu gaat het meer over het tafetje zelf dan over de vraag om het stiekem aan te schaffen... Maar ik zou het vanuit meerdere opzichten niet doen.