Hoe snel zwanger na stoppen met de pil?

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Tina26, 14 sep 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Tina26

    Tina26 Nieuw lid

    14 sep 2012
    1
    0
    0
    Brabant
    Hoi, ik ben sinds vorige week vrijdag gestopt met de pil omdat ik graag zwanger wil worden.
    nou is mijn vraag hoe snel jullie zwanger zijn geworden na het stoppen met de pil???
     
  2. Melkos

    Melkos Bekend lid

    7 sep 2011
    696
    398
    63
    Vrouw
    Hier duurde het wel even 10de maand was het raak ben nu op de helft van me zwangerschap. Succes met zwanger worden.
     
  3. manouk81

    manouk81 Bekend lid

    21 mei 2012
    506
    1
    18
    Na 4 maanden ben ik zwanger geraakt. Wel ovu test gebruikt.
     
  4. Ytest

    Ytest VIP lid

    11 mei 2012
    13.444
    9
    38
    5 maanden, 4 rondes (lange cyclus) :) succes meis!
     
  5. Panter

    Panter VIP lid

    14 mrt 2011
    13.710
    4.559
    113
    Hier duurde het 4.5 jaar voordat ik voor de eerste keer zwanger was.
     
  6. fokje

    fokje Fanatiek lid

    14 mei 2007
    3.313
    0
    0
    verzorgende
    friesland
    bij de eerste in de 4de maand
    bij de tweede en derde in de 2de maand.
    (en dat terwijl ik bij de eerste slechte bloedwaardes had en de ha vertelde nou meid eerst maar even een jaar proberen en dan stuur ik jullie door) we mogen in onze handen knijpen!!!

    succes met klussen!!!
     
  7. Jeniyah

    Jeniyah Niet meer actief

    Ben ook net gestopt... dus ik wacht af.
    Bij mijn dochter ben ik 1x zelf ongesteld geworden en daarna gelijk raak.
     
  8. Wen86

    Wen86 Fanatiek lid

    12 apr 2011
    2.165
    178
    63
    Drie rondes in 8 maanden. Lichaam was helemaal ontregeld door hormoongebruik.
    Had cyclussen van 55-57 dagen.

    Succes!
     
  9. JosieJ

    JosieJ Niet meer actief

    Bij de eerste na 3 maanden, merkte wel dat de pil even 'uit moest werken'. Ik had de eerste maand na 30 dagen alleen bruine afscheiding i.p.v. Menstruatie, de tweede maand wel rood bloed maar dat was maar twee dagen... De derde maand was ik zwanger. Nu bij de tweede was ik de tweede maand zwanger mr toen was ik al even met de pil gestopt... Ook wij mogen dus in onze handjes knijpen! Succes!
     
  10. Flippo123

    Flippo123 Niet meer actief

    Zit in ronde 38, nog niet zwanger.
    In ronde 37 was ik wel even zwanger maar dat is helaas een vmk geworden.
     
  11. Luffy90

    Luffy90 Niet meer actief

    Ik was 2 jaar geleden gestopt met de pil en was meteen die maand erna zwanger, heb geen problemen gehad met ontpillen enzo.
     
  12. Ctje1987

    Ctje1987 Fanatiek lid

    29 mrt 2011
    2.822
    94
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Ik was meteen zwanger na het stoppen met de pil. Succes!!
     
  13. Luannie

    Luannie Fanatiek lid

    1 nov 2009
    1.241
    1
    0
    NULL
    Bij alle 2 de eerste ronde!
     
  14. pinkelientje

    pinkelientje Bekend lid

    22 dec 2011
    514
    0
    16
    begeleidster gehandicaptenzorg/psychiatrie
    Mooi huisje
    Na 10 maanden, erg onregelmatige cyclus..
     
  15. Loki09

    Loki09 VIP lid

    2 okt 2009
    7.631
    2
    38
    Brabant
    1ste zwangerschap (miskraam) 3e ronde
    2e zwangerschap (miskraam) 4e ronde (waarvan 1 ronde verplicht overgeslagen op advies gyn ivm curretage)
    3e zwangerschap (dochter 16 mnd) 1ste ronde (direct na curretage)

    Inmiddels al sinds februari '12 met de pil gestopt maar nog geen zwangerschap. Al zeg ik daar wel eerlijk bij dat deze ronde de eerste ronde is dat we ''gericht klussen'' wat we voor de eerste zwangerschap wel deden (ovulatie testen en tempen).
     
  16. steva

    steva Actief lid

    29 jun 2012
    375
    0
    0
    Hallo allemaal, voor de zwangere :) super leuk! Gefelciteerd!
    Ik ben nu sinds een maand gestopt met de pil omdat we graag zwanger willen worden! Na 13 jaar pil gebruik en elke keer drie maanden doorslikken vanwege extreme pijn heb ik eergisteren te horen gekregen dat ik endometriose heb.. Dat was wel even schrikken :( ben nu zo bang dat ik geen kinderen kan krijgen! M'n grootste droom.. Volgende week een kijk operatie om te zien hoe ernstig het is en waar de endo precies zit. Wil even m'n verhaal kwijt heeft iemand hier ervaring mee? Liefs
     
  17. bambie88

    bambie88 Actief lid

    11 aug 2010
    349
    8
    18
    Hey steva, ik persoonlijk heb geen ervaring met endometriose! Maar een goede kennis van mij heeft het een jaar geprobeerd en toen ontdekte ze ook bij haar endometriose.. ze is toen geopereerd en heeft veel onderzoeken gehad! Ze heeft ook een iui behandeling gehad maar dat mocht niet baten! En toen gingen zij en haar man op vakantie en had ze bij terugkomst een positieve zwangerschaps test! Helemaal op de natuurlijke manier, en nu hebben ze een wolk van een dochter! Wel slikt ze altijd medicijnen voor de endometriose..


    @ topic: ik snap dat je nieuwsgierig bent, maar zoals je ziet is t bij iedereen anders bij ons heeft t 18 mnd geduurd en ik ben nu 32 weken zwanger!
     
  18. Ukkepukkie

    Ukkepukkie Niet meer actief

    Bijna een jaar. In ronde 8 was ik zwanger
     
  19. Stephanie20

    Stephanie20 Fanatiek lid

    6 mei 2007
    1.502
    47
    48
    student
    België
    Bij mijn dochter ben ik door de nuvaring heen zwanger geworden.
    Toen we voor een 2de gingen was ik direct in de eerste ronde zwanger. Maar is uiteindelijk een Mk geworden.
    Nu opnieuw zwanger in de 1ste rond zwanger. Ik weet dat we in onze handjes mogen knijpen dat we telkens zo vlug zwanger zijn.
     
  20. kleintje1985

    kleintje1985 Actief lid

    9 nov 2011
    448
    0
    0
    NULL
    Lunteren
    Vorig jaar 29september gestopt met de pil, tot op heden nog niet zwanger, maar wel normale cyclus, 27-31 dgn. Nu zitten wel in ronde 12.
     

Deel Deze Pagina