Volgend jaar willen we de kids op 1 kamer samen doen. Tis redelijk grote kamer dus kunnen het mooi door 2en delen. Jongens kant, en meiden kant. Nu zijn we niet zo gek van een meisjes meisjes look(alles knal roze bijv), al mag er best wel iets van roze in zitten. We hebben een STUVA kast van ikea voor haar als kleding kast. deze serie willen we verder gebruiken voor beide kids. Maar nu zijn we mega inspiratieloos wat betreft de indeling en aankleding en vroeg me af of hier meerdere een gemixte kamer hebben voor zoon en dochter? Tips graag Foto's van de kamers zijn meer dan welkom!! Liefs Roozjuh
http://www.zwangerschapspagina.nl/de-babyuitzet/342525-gezocht-fotos-babykamer-jongen-meisje.html Onze baby gaat na een paar maanden bij ons op de kamer ook bij zijn/haar oudere broer.. Hier al eens wat ideeën opgedaan, vooral laatste 2 pagina's.
Lijkt me niet handig om zoon en dochter op dezelfde kamer te leggen. Ze kunnen 's avonds gewoon babellen en bij elkaar gaan zitten of erger nog ruzie maken. En later zal dat ook voor problemen zorgen, welk meisje wil nu samen met een jongen zich omkleden. En iedereen heeft nood aan privecy! (maar dat was je vraag niet) kijk eens op deze link voor leuke ideetjes: - Het lijkt me dat je eigenlijk 2 keuzes hebt. Ofwel maak je 1 kant echt jongensachtig en de andere kant totaal anders meisjesachtig. Ofwel neem je kleuren die beide leuk vinden en blijf je overal in het zelfde thema maar kan je de verschillen nog steeds aantonen door leuke accessoires. Ik zou toch altijd gaan voor kleuren die bij elkaar passen: geel+groen, blauw+geel/groen, ...
Kids zijn 1 en 4 als ze samen op 1 grote kamer komen. We zijn niet van plan om hier nog 10jaar te wonen dus dat niet willen omkleden enzo daar maak ik me niet druk om want dan zijn we al verhuisd en hebben ze beide een eigen kamer. Ik zal straks even op je linkjes kijken als de laptop aan is, thx!
Bij ons liggen ze ook samen en nooit problemen. Het lijkt mij dat wanneer je alleen meiden of jongens samen laat slapen, ze ook kunnen kletsen ed. En ook wij zien in de toekomst wel, soms lijkt het wel een taboe te zijn, nou ik vind van niet. Ze zijn toch broer en zus, en bij ons gaat het goed gelukkig. Groetjes.
Hier slapen mijn oudste 2 ook al een hele tijd samen hoor, gaat hartstikke goed. Het is nog voor max een paar jaar en het is helemaal geen geruzie of veel geklets s' avonds. Mijn dochter is meestal moe en draait zich om en mijn zoontje praat dan nog even een tijdje in de ruimte haha.
Mijn zoon van 5 en dochter van 3 liggen ook gewoon bij elkaar op de kamer en dit geeft geen problemen. Als ze ouder zijn kijken we wel weer verder. Wij hebben een kast als scheiding haaks op de muur staan, de kamer is dan ook 5 x 5 m2.
Ik zou de helft blauw doen en de andere helft roze. Op de blauwe kant muurstickers van Jip en de roze kant janneke