Fijn dat dat voor jou wel werkte. Voor mij dus niet. Heb het wel geprobeerd hoor maar ze sliep dus niet verder. Heb opgezeten met haar tot 02.00 ‘s nachts. En nu met 2 kids zal ik het al helemaal niet doen. Oudste moet lopen. Dan zal echt een succes worden ja..
Ik heb nog geen schoolgaande kinderen, maar toen de jongste is geboren, ging de oudste voor het eerst naar de psz. Op dinsdagochtend en donderdagmiddag. De donderdag gingen mijn 2 anderen gewoon mee, ondanks dat de middelste nog een middagslaapje deed. De jongste sliep overal. Ik bracht de oudste weg en legde daarna de middelste op bed. Na 1,5 uur maakte ik haar weer wakker om de oudste op te halen. De hond liet ik wel eens uit als de kinderen sliepen, maar ik hoefde alleen de straat over te steken. Wij zijn verhuisd en nu moet ik wel een stukje lopen, maar ik doe het niet. Zou ik niet doen toen ik er nog maar 1 had en ik zou het nu, met 3 kinderen, ook niet doen.
Je hoeft niet zo lelijk te reageren hoor. IK deed het wel. Dat jij het niet doet moet jij weten. En natuurlijk heb je ook dagen dat t niet lukt, hoort erbij. En ik kon hem niet zomaar meer wegleggen, dus liep nog een uurtje of 2 langer rond. Tja. Maar ik vind t gewoon geen optie om mijn kind alleen thuis te laten.
Ieder zijn ding! We zijn hier niet om andere aan te vallen dat was niet mijn bedoeling met dit topic. Enige wat ik vroeg is wat zouden jullie doen? Verder is respect genoodzaakt op dit forum vind ik. En we zijn allemaal volwassen moeders die het beste voor onze kinderen willen. Die allemaal zelf goed kunnen inschatten wat wel en wat niet.
Niet alles gelezen maar ik zou dat nooit doen, hij zou maar net wakker worden wanneer je de deur dicht trekt, ligt hij dus toch 10 min te huilen. Brand gebeurt dan niet snel maar met dat idee zou ik mijn baby niet alleen in huis laten. Alvast in de kinderwagen leggen en wandelen.
Dat een situatie nooit blijvend is bedoel ik. Er verandert steeds veel. Ik schrik soms van harde of veroordelende reacties, terwijl je dit probleem over een paar maanden misschien zelfs weken niet eens meer hebt. Beetje uitzoomen zeg maar. Relativeren. Dat vond ik mooi van Meiske. Ben je er inmiddels een beetje uit wat voor jou fijn werkt?
Ja ik snap je! Het is niet voor eeuwig. Dat klopt. Ik neem hem gewoon mee. Dat gaat prima. Ik hoop dat dat zo blijft van de winter anders zorg ik ervoor dat mijn moeder even oppast.