Heb me weleens wijs laten maken dat die flesjes navullen heel schadelijk is voor de gezondheid. Weet niet in hoever dat waar is, maar ben wel gevoelig voor dat soort verhalen.
En als het nou nèt even wat minder gemakkelijker, maar wel aantrekkelijker wordt? Bijvoorbeeld door zo'n mooie fles waar je (bevroren) fruit of muntblaadjes of gemberschijfjes in kunt doen. Past ook wat meer in dan in een pakje. Je dochter kan een smaakje uitkiezen, leren om kleine stukjes te snijden, combinaties te maken, in de supermarkt iets uitzoeken dat in haar waterfles kan. Kan best leuk zijn, toch? En het kan einde vd dag gewoon in de vaatwasser
Mwah is net als met handdoeken wassen. Je kan je er best een paar keer mee afdrogen voor ze de was in gaan. Maar als je ze steeds even afspoelt als ze leeg zijn, of even boenen met sponsje, en dan weer koud in de koelkast leggen dam kunnen bacteriën niet zo snel broeien als wanneer je ze continu open en bloot en met etensresten eraan in de warme kamer laat staan.
Waar zijn die van? Vind ik voor mijzelf ook wel handig, hou van water met een citroentje en munt erin.
Oppassen voor de tanden wel. Zit veel suikers in fruit, de hele dag door dat suiker aan je tanden is slecht voor je gebit...
Ik vind dat ook goor, dagenlang met hetzelfde plastic flesje rondlopen. Ik wil wel dingen die ik kan afwassen.
Zal dat slechter zijn dan bijv. 2 stukken fruit eten? Al met al krijg je dezelfde hoeveelheid suiker langs je gebit alleen verdeelt over een langere termijn?
Deze heb ik gewoon gegoogled, ik weet niet welk merk het is. Maar ik heb zo'n waterfles met infuser ooit bij elkaar gespaard bij de AH met zegeltjes. Zoek maar gewoon eens op waterfles+infuser: https://www.google.com/search?ei=Ttv2XJ2yLYSkwQLlnqzgBA&q=waterfles+infuser&oq=waterfles+infuser&gs_l=psy-ab.3..0l2j0i22i30l8.9829.10600..11035...1.0..0.54.202.4......0....1..gws-wiz.......0i22i10i30.X7Sa4P_RogE
Nou, dat lijkt me sterk hoor. Hoeveel suiker zou er nou écht in het water terecht komen, je doet misschien 1 sinaasappel in dat compartiment en dan kun je de hele dag water bijvullen. Ik vind het ver gezocht.
Ik heb een fles waar 750ml in kan. Deze drink ik denk ik zo'n 3of 4 per dag. Ik heb het mijzelf aangeleerd om water te drinken toen ik jonger was. Wij drinken eigenlijk alleen water, koffie en melk. Als er visite komt moet ik frisdrank halen.
Wij drinken water tijdens de maaltijden, zo drinken de kinderen sowieso al 1 liter water (5x 200ml). En verder staat er water koud, we hebben bv allemaal een Dopper en daar drinken ze heel graag uit (ze drinken sowieso graag en vrij veel). Ik drink ook bij de maaltijden water, maar moet er op letten op andere momenten ook te drinken. Dus ik vul nog 2x per dag mijn Dopper en slurp die langzaam leeg gedurende de dag
Je zou voor je dochter een Camelbak kunnen kopen. Die hebben ze hier nu ook een poosje en ook de jongste drinkt ineens prima en de oudste twee nemen nu water mee naar school, wilden eerst altijd siroop. En voor jezelf zou je een Dopper kunnen gebruiken. Die is ongeveer 400 cc en dan statiegeldflessen Spa blauw in de koelkast.