Tja de topictitel zegt het al. Wij zijn aan het overwegen om een waterbed aan te schaffen. Ik heb reuma en veel pijn, wordt hier snachts ook wakker van en slaap niet diep. Mijn ouders hebben er een maar na de verhuizen heeft die geen stabiliteit meer behouden {foutje van hun} en daar kan ik dus echt niet in liggen! Maar wat is jullie ervaring? doen? niet doen? waarom wel? waarom niet? ik ben benieuwd
lastig, het is echt heel persoonlijk namelijk, mijn nicht heeft ook reuma en die kon echt niet in een waterbed slapen, zij heeft een heel goed matras gekocht en dat was voor haar de oplossing. ik vind het persoonlijk ook niks, wij hebben ons waterbed weggedaan en nu een boxspring, daar slaap ik veel beter in, we hadden 2 aparte waterzakken zeg maar, maar toch werd ik bij iedere draai wakker omdat je er veel meer moeite voor moet doen om te draaien.
Oh wij hebben een waterbed boxspring. Ik zou NOOIT meer anders willen! Het zijn tegenwoordig niet meer van die 300 liter zakken hoor. Wij hebben 2 water matrasjes van ongeveer 50 liter per stuk. Lijkt meer op gel. 2 aparte matrassen dus, ik vind dat ideaal. Zo voel je de ander niet bewegen. Ligt natuurlijk ook aan je stabilisatie. Die van ons is behoorlijk gestabiliseerd. En het is altijd warm in de winter, zomers lekker koel. Als ik op een 'normaal' bed heb geslapen voel ik dat meteen aan mijn rug
Wij hebben een waterbed en ik vind het wel een aanrader. Ik heb nu veel minder last van mijn rug dan op een gewoon bed. Maar toch denk ik dat het echt iets persoonlijks is.
oh ja dat is heel anders als die wij hadden, idd met veel meer water, is ook al 7 jaar geleden dat we hem weg hebben gedaan.
Ik heb er zelf niet 1 maar ik hoor er alleen maar positieve verhalen over. Ons volgende bed zal ook een waterbed worden.
Ik heb ook een waterbed (nog wel met die grote zakken water) en ik zou echt niet meer zonder kunnen! Ik heb een tijd lang hele erge rugklachten gehad en dit was voor mij de oplossing! Ik zou wel voor een stabiele kiezen en ook een soft side. Wij hebben ook nog het bed "op ouwe lulle hoogte" dus het onderkant is hoger dan normaal. Dit is ideaal met uitstappen! Ik zou zeggen DOEN!
tnx allemaal ben langzam aan aan het kijken voor misschien wel een tweede handse... nieuw zijn ze toch wat duurder om ff aan te schaffen....
Doen!! Ik heb er toen die tijd 1 gekocht op mp voor 80 euro en kan niet meer zonder!! Wij hebben dan wel 1 zak dus als man lief omdraaid voel jij het ook maar dat went vanzelf. Me vriend en ik wegen opzich ook wel het zelfde dus dat scheelt ook een boel dan ligt niemand op een bult. Me ouders hebben wel 2 zakken omdat me vader veel meer weegt dan me moeder dan krijg je problemen met 1 zak. Als je 2e hands koopt moet je goed op de stablisatie letten inderdaad.
ja idd en mam zei dat je dat op een speciale manier moet verhuizen of laten leeglaten door een bedrijf... vacuum trekken ofzo
Een tweedehands waterbed raad ik je absoluut af. Het is heel belangrijk dat het bed niet 'misbruikt' is door onproffessioneel verhuizen, erop springen, etc. Bij een tweedehands waterbed weet je dat niet, en daar kom je ook niet achter door er zelf even een minuutje op te liggen. Spaar even door, en koop een goed bed in een winkel waarbij je het laat installeren, zodat je garantie hebt als er iets mis gaat. (Ik heb 2 waterbedden gehad, ik weet waar ik het over heb.)
Heb zelf jaren een waterbed gehad, heerlijk zeg en lekker warm in de winter en koel in de zomer maar tot ik zwanger was. Och het lag verschrikkelijk toen ik zwanger was en heb hem toen weg gedaan. Had ook 2 zakken en vond dat ideaal. Zit er zelfs de laatste tijd aan te denken en weer 1 te nemen maar schud die centen maar eens uit je broekzak haha dus word sparen want ben blij met het bed die ik nu heb maar sta al krakend smorgens op.
Wij hebben er ook een. een softside met twee zakken en 100% stabielsatie heeerlijkkkkkkkkkkk nooit meer ander. en iderdaat laten verhuizen door ene bedrijf (als je een nieuw hebt verloopt anders ook de garantie) wij hebben hem hier vandaan Waterbedden Discount - bestel een compleet waterbed online! - Aqua Direct Nederland
Toen ik ging samen wonen met mijn mannetje hebben we een waterbed aangeschaft. We zijn naar een gespecialiseerde winkel geweest en deze kan hem precies aan je wensen aanpassen en je kunt er ook even op liggen enzo. In eerste instantie dacht ik dat het niets voor mij was, maar ik zou nu niet meer zonder willen. Wij hebben een 100% gestabiliseerde en 1 matras. Je voelt niet meer beweging als op een normaal matras. Het is heerlijk voor je rug en spieren. Ik zou niet adviseren voor een "koopje" te gaan. Tuurlijk hoeft het niet peperduur te zijn, maar laat je goed adviseren. Je hebt bij een goed waterbed vaak een hele lange garantie en advies op maat. Voor 80 euro een waterbed vind ik wel heel erg goedkoop. Dat zou ik niet helemaal vertrouwen. Toen wij zijn verhuisd hebben we ons waterbed mee laten verhuizen. De winkel waar we hem gekocht hebben opgebeld en zij hebben hem verhuisd voor een kleine vergoeding. Zo weet je zeker dat er niks mee gebeurd!
je kan ook bij de gamma een waterbeddenpomp huren zodat je hem zelf kan verhuizen. hadden we namelijk omdat we van kamer gingen verwisselen.... Ik kan ook niet zonder mijn lekkere bedje hoor! heerlijk warm nu en tijdens mijn zwangerschap heb ik ook 9 maanden heeeerlijk geslapen. mijn buik ging lekker in een kuil!
Ik heb ook een water bed en sinds dien slaap ik s'nachts. Ik heb gronische rugklachten en sinds ik in het waterbed slaap is het zo goed als over. Van het slapen kan ik nu alleen nog maar genieten ik doe er niet meer 5min over om op te staan maar kan nu zo mijn bed uit stappen zonder een centje pijn. Maar in het begin is het wel goed zoeken en water er bij of er uit tot je het juiste bed hebt dat is wel lastig maar goed daarna heb je er echt zo'n profeit van. Maar het is ook wel persoonlijk natuurlijk want mijn vriend slaapt er wel goed op maar ligt liever op een gewoon matras. Ik heb hiervoor op doktersadvies een Boxspring gehad en daar kon ik dus echt niet op liggen heb er een hoop geld tegen aan gegooid toen maar na een jaar weer de deur uit gedaan. Waterbed erin en heerlijk geslapen. (tip als je een waterbed overweegt te kopen dan wel even matras bewaren voor de eerste paar dagen na het vullen van het water, het kan een paar dagen duren voor het op tempratuur is en als je in een nog koud bed gaat slapen kun je onderkoeld raken dus na het vullen geloof ik 3dagen nog niet op slapen) Succes met je beslissing.
Wij HADDEN een waterbed, en als het aan mij had geleden hadden we 'm nog steeds, maar.... - Dit was ons 2e waterbed. De eerste was met 5 jaar stuk. Was niet zo duur, zonder stabilisatie enzo, dus dat was niks. Na 5 jaar een nieuwe (dure) gekocht. Met stabilisatie, 2 waterzakken, heerlijk op geslapen. Tijdens de zwangerschap lag ik heerlijk! - Eén keer per jaar moet er een flesje in met een soort reinigingsspul en regelmatig moet je de lucht eruit verwijderen met een speciaal pompje. Dat was altijd een mooie klus voor mijn man. - Wij hadden dus nog wel 2 van die grote zakken, ik kan je wel zeggen het VREET energie! - Na de bevalling ben ik borstvoeding gaan geven. Lekker zitten kan je niet op een waterbed, maar ja, toch gedaan. De stabilisatie en de binnenkant van het waterbed is door gebruik (5 jaar) gaan verschuiven. Dat voeden op bed heeft het nog verergerd. Wat het precies was, weet ik niet, maar het is in ieder geval richting voeteneind verschoven, waardoor ik met mijn schouders in een soort kuil kwam te liggen. Resultaat: Niet meer te herstellen! Bij mijn man aan zijn kant was het ook een beetje maar wel minder erg. We moesten dus voor de 3e keer een waterbed gaat kopen en dat werd ons te duur in combinatie met die energiekosten en steeds dat onderhoud hebben we nu hele goede matrassen gekocht. - Ik kon de eerste 2 nachten niet slapen, zere rug, lag niet lekker enz. Inmiddels gaat het beter maar ik mis het waterbed nog iedere nacht. Ik lag er zoooo lekker op, maar het is wel een enorme uitgave iedere 5 jaar (of we hebben gewoon veel pech gehad). - Het is dus aan aanrader, maar ik vind het wel erg duur alles bij elkaar! Succes met je keuze!
hmmm vreemd had je geen garantie dan??? Want wij hebben dat verschuiven ook een keer gehad en is meteen gratis en voor niks vervangen omdat dat garantie is. Er zit ook een behoorlijke lange garantie op bij die van ons. En die flesjes vallen op zich mee en het lucht er uithalen ook. Is zo gepiept. Nee ik kan niet meer buiten ons waterbedje hoor!
tnxxx vioor jullieantworden. Van het flesje enzo wist ik allemaal al, mijn ouders en ook mijn broer heeft een waterbed. Ik moest er nooit iets van weten, heb ooit wel eens op dat van mijn ouders geslapen maar dat is al denk ik een jaar of 18 oud {schrik ik nu wel van hahaha wist niet eens dat het al zo oud was} en al een keer meeverhuisd, heeft pa zelf gedaan en dus de hele stabilisatie naar de knoppen geholpen. Het is dus totaal niet geisoleerd... en het luchteruit halen... ja dat weet ik nog wel, moest ik over het bed rollen wahahaha Ik vind het jammer dat we een slaapkamer hebben van nog geen 4 jaar oud, met goede matrassen en bodems die geheel electrisch verstelbaar zijn! matrassen heb ik wel een goed doel voor; onze kids! de atrassen hebben niks geleden.... maja wat moeten hun nu al met een electr. verstelbare bodem... naja we zullen zien eerst héél hard sparen