Waterfontein katten

Discussion in 'De lounge' started by Klunsjs, May 4, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. LaLaS

    LaLaS Fanatiek lid

    Sep 13, 2013
    1,100
    197
    63
    Female
    Wij hebben er 1 gehad. Katten maakten er een zooi van (lees waterballet) en hij maakt een irritant bromgeluid.
     
  2. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    Jun 10, 2015
    13,646
    5,686
    113
    Iemand had het over een waterballet. Wij hebben het wel op een placemat staan.
     
  3. Jenala

    Jenala Fanatiek lid

    Apr 16, 2010
    1,906
    60
    48
    Wij hebben ze al jaren en ze bevallen hier goed. De katten drinken er graag van. Kwa geluid hoor ik ze bijna niet. Wij hebben catmate en catit, voor mijn gevoel is de catmate iets stiller. Maar ik heb nu alleen de catit staan, omdat ik de catmate heb laten vallen.

    Ik wil niet meer zonder iig. Verder hebben we ook nog op verschillende plekken stilstaand water staan, vooral de schaal/vaas met waterplantjes erin vinden ze fijn. En het staat nog leuk ook.
     
  4. Yesera

    Yesera Fanatiek lid

    Jan 18, 2012
    3,916
    2,293
    113
    Wij hebben ook een Cat Mate 2l. Onze kater dronk nooit uit z'n gewone bakje, alleen uit de kraan, wc of douche. Uit deze drinkt hij ook goed en hij gaat er prinsheerlijk bij liggen :). Ik heb hem besteld bij Zooplus. De eerste die ik geleverd kreeg toen maakte wel veel geluid. Gebeld en bleek defect te zijn. Kreeg direct een nieuwe opgestuurd en die is hartstikke stil! Maakt idd alleen echt geluid als er te weinig water in zit. Hij is handig schoon te maken in de vaatwassers en het filter kun je los kopen. Onze kater is langharig, dus er komt wel regelmatig haar in, maar dat is een kwestie van regelmatig schoonmaken.
     
  5. Annedore

    Annedore VIP lid

    Feb 17, 2010
    7,338
    836
    113
    Female
    Flevoland
    Ik heb er een te koop :D

    Mijn ene kat vond het fantastisch! En mijn andere niet.
    En de ene is dood. En de andere niet. :p

    Dus dat ding staat al een jaar te verstoffen in de gang :) Hebben hem niet eens zo lang gebruikt eigenlijk.
     
  6. berbel

    berbel Fanatiek lid

    Nov 25, 2005
    2,800
    96
    48
    Mag ik ook een vraagje stellen over een voederautomaat?
    Hebben jullie die ook, welke zou je aanbevelen?
     
  7. knutselkitty

    knutselkitty Fanatiek lid

    Jan 30, 2013
    2,026
    66
    48
    Female
    Sprookjesbos
    Wij hebben de blauwe catit van zooplus (2L dacht ik)
    Katten drinken er graag van, en katten gaan er niet mee 'spelen' laten het mooi staan waar het staat
    Ik ben lichtjes doof(?) dus meestal is het mijn vriend die zegt daaaamn hoor je niet dat hij extra water nodig heeft!
    Al met al scheelt het 20x per dag waterbakje verschonen hier (ze zijn vies van hun eigen haren die bij 1x drinken er al ik drijven ;) )
     

Share This Page