Hallo allemaal, wij gaan voor een derde kindje binnenkort!! Ik loop zo'n 2 a 3 keer per week hard, een kilometer of 7/8. Bepaald geen marathon maar ik voel me er fit bij. Zijn er dames die ook zwanger willen worden of zijn en ook hardlopen? Lijkt me leuk om ervaringen uit te wisselen. Groetjes Wuppie100
http://www.zwangerschapspagina.nl/gezondheid/382112-sporten-1e-trimester.html Deze link kun je veel lezen. Want heb deze vraag al vaker gezien. Gewoon even op Hardlopen zoeken in dit forum.
Ik ben niet meer zwanger, maar heb de eerste keer best nog wel eens hardgelopen. Met 13 weken liep ik de 4 mijl van de Dam tot Dam. Daarna vrij snel gestopt omdat ik bekkenpijn kreeg, en dat is niet zo'n goede combinatie met hardlopen. Maar zolang je er geen last van hebt, en je niet probeert je PR's te verbeteren, kun je blijven hardlopen.
Hallo, thanks voor jullie reactie! ik heb niet echt een vraag eigenlijk Was meer om ervaring uit te wisselen met andere zwangere (of zwanger in wording ) vrouwen
o was nog niet klaar. Bij de eerste ben ik vrij snel gestopt, ik kwam weinig aan en maakte me toch een beetje zorgen daarom. Bij de tweede iets later gestopt, weinig aankomen hoort blijkbaar bij mij maar ik deed toen nog een opleiding en had daarnaast een baan en een dreumes rond lopen. Nu hoop ik eigenlijk door te lopen tot wanneer mijn lijf vindt dat ik moet stoppen. Ik denk dat rustiger aan lopen sowieso op een gegeven moment gewenst en verstandig is. Maar ik ben dus benieuwd naar andere loopsters!
Ik heb vorige week nog gelopen en zolang ik geen last van mijn lichaam krijg, blijf ik het nog wel even doen. Nu was mijn loopmaatje er al even uit ivm blessures toen ik zwanger werd, dus we lopen nu denk ik 3 of 4 km met wat pauzes op een lager tempo.
Hoi ja rustiger aan is denk ik wel aan te raden. Ik heb de vk hier op het forum nog gevraagd naar haar mening over hardlopen en een 3e zwangerschap. Ik wil zolang het gaat doorlopen, iets rustiger aan dat wel en ik denk en als het toch niet lekker voelt langzaamaan overstappen naar fietsen of zwemmen.
Ik fitness 1x in de week en ik denk dat ik dat langer volhoud dan het hardlopen. Meestal gaat het hardlopen goed, zolang ik maar niet hoef te plassen, dan is het bekeken. Ik vind het heel goed om te blijven bewegen tijdens de zwangerschap, als het kan. Ik denk dat een goede conditie handig is voor de bevalling en je spieren verslappen niet zo. De vorige keer heb ik t/m 34 weken high impact aerobics gedaan.