Onze meid heeft de waterpokken maar gezien het weer zou ik haar beter kunnen insmeren.. Heb Zwitsal voorr kinderen maar mag dat wel op die blaasjes en korstjes ??
zou het niet doen je hebt kans dat er een klein open wondje zit tussen de korstjes waardoor je kans hebt op ontsteking enz
Ik zou het wel doen, als je kindje verbrand ben je nog veel verder van huis. Zou wel heel goed mn handen wassen en misschien zou ik zelfs een nieuw flesje kopen, zodat er niet allemaal vuil etc in zit.
Ja daar zit allebei wat in .... Ze verbrand nogal snel met dat bleke huidje en heb inderdaad een nieuwe fles gekocht (spray)
Ik heb het (op aanraden van de mevrouw bij de drogist) wel gedaan. Zij vertelde dat je dit beter wel kon doen omdat je echt heel ver van huis bent als het huidje waar de waterpokken zitten verbrand. Moet wel zeggen dat mijn zoontje overigens geen last van zijn waterpokken had en dus ook niet hoefde te krabben oid. Mochten alle waterpokken nou open zijn dan is het misschien een ander verhaal.
Ik zou het niet doen. De crème kan juist branden! Kun je niet gewoon voorlopig je kindje uit de zon houden?