Hallo allemaal, Ik heb afgelopen woensdag mijn zoontje in laten enten tegen de mexicaanse griep. Hij heeft er behoorlijk last van gehad. Zo'n 12 uur na de prik behoorlijk overgeven, diaree, huilerig, verhoging, weinig eetlust, moe. Nu vraag ik me af wat bij jullie kinderen de bijwerkingen zijn geweest. Ook twijfel ik of ik de tweede prik moet halen. Heb namelijk ergens gelezen dat als ze erg reageren op de prik het afweersysteem er gelijk mee aan het werk gaat of is dit onzin? En is de tweede prik een aanvulling op de eerste of gewoon nog een dosis van hetzelfde? Ben erg benieuwd naar jullie ervaringen. Het lijkt er trouwens op dat hij nu wel weer aardig opgeknapt is gelukkig! Groetjes Jonie
zie dit topic: http://www.zwangerschapspagina.nl/baby-dreumes/176719-werden-jullie-kindjes-ziek-de-mgprik-ja-hoelang-17.html
mijn zoontje is gister geprikt, heeft nergens last van gehad, geen kik gegeven, en lijkt er nu ook geen last van te hebben, speelt gewoon vrolijk verder.
gister ben ik bij het consultatiebureau geweest en daar vertelde ze dat 1 op de 3 kinderen ziek waren geworden van de prik!
Hoorde gisterenmiddag op de radio dat 35% van de kindjes na de prik bijwerkingen hadden gekregen (zoals koorts) Mirre
eigenlijk zou ik heel graag willen weten of jullie voor de tweede prik gaan als jullie kindje van de eerste al zo ziek is geweest. Hoor graag van jullie!
Ons zoontje is ook niet lekker geweest. 12.00 prik gehad en s'nachts begon het. Wij weten alleen niet zeker of het ook daardoor kwam. Hij had ook hele hoge koorts. Ik denk dat wij wel voor de 2e prik gaan want hoorde dat ze na 1 prik voor 40% beschermd waren en na de 2e prik voor 80%. Misschien dat iemand mij kan vertellen of deze info ook zeker klopt??