waterpokken. Zeer mild

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door Mevrouw Pinguin, 24 jan 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mevrouw Pinguin

    Mevrouw Pinguin Fanatiek lid

    22 mrt 2015
    1.042
    8
    38
    Vrouw
    Mijn dochtertje heeft nu waterpokken. Binnen een uur zat haar romp en nek onder. Haar hoofd enkele plekken. ... Haar plassertje is helemaal stuk. Af en toe jengelt ze dat het een beetje pijn doet maar verder lijkt het allemaal me te vallen. Komt dat Nog of kan het ook gewoon heel mild zijn?
     
  2. Uuz

    Uuz VIP lid

    8 dec 2014
    6.241
    818
    113
    Wij hebben dit nog niet gehad, maar 'helemaal stuk' klinkt niet bepaald mild?!?

    Misschien heb je gewoon een heel stoer kind (zou ik toch de benodigde middelen op tijd in huis halen. Zemelen was het dacht ik? En paracetamol)
     
  3. owly

    owly VIP lid

    19 aug 2013
    22.519
    10.418
    113
    Met mild dacht ik dat je bedoelde ze heeft een paar vlekjes, dit zou ik niet mild noemen.
    Uk heeft ze nog niet gehad, zemelen in bad zou verlichting geven (in washand en dichtknopen.) Smeersel zou ook helpen ik geloof van vsm.
     
  4. Lizzy1986

    Lizzy1986 Fanatiek lid

    22 feb 2011
    4.230
    28
    48
    Vrouw
    Noord-Brabant
    Hier ook niet zoveel plekjes gehad. Alleen idd op zijn balletjes zat hij helemaal onder. Echt sneu. Badje met havervlokken werkte hier heel goed (handje havervlokken in een washand en dichtknopen). en insmeren down under. Hopelijk is ze er snel vanaf!
     
  5. Mevrouw Pinguin

    Mevrouw Pinguin Fanatiek lid

    22 mrt 2015
    1.042
    8
    38
    Vrouw
    Ja die heeft ze open gekrabt maar verder denk Ik dat ze max 30 plekken heeft. Zalf en zemelen heb ik vandaag gehaald. ... Ben heel benieuwd
     
  6. Lizzy1986

    Lizzy1986 Fanatiek lid

    22 feb 2011
    4.230
    28
    48
    Vrouw
    Noord-Brabant
    Hier droogde de plekjes door de zemelen super snel uit.. Hier waren we er zonder al teveel problemen vanaf, hopelijk jullie ook!
     
  7. Chocoholic

    Chocoholic Fanatiek lid

    25 sep 2011
    2.806
    417
    83
    Mijn oudste heeft ze nu. Tip van school om de plekken met sudocreme in te smeren. Werkt enorm snel!
     

Deel Deze Pagina