Ook wij zijn er vorige week achter gekomen dat ik zwanger ben van de 1e! Superspannend allemaal en ook vrij snel gegaan. In oktober hebben we 'groen' licht gekregen van de internist en nu is het dan zover. Ik hoop dat is spoedig gebeld wordt door de gynacoloog voor een afspraak zodat ik ook weet hoever ik ben en uiteraard of het er goed uitziet. Het probleem is namelijk een beetje dat ik even kwijt ben of ik in maart nu wel of niet ongi ben geweest, in februari zeker maar lichter en..tja hoe anders te zeggen prop/slijmloos. Het buikje begint aardig te komen vooral tegen het einde van de middag en avond, is dus inmiddels een beetje lastig om ea nog 'geheim' te houden. Eingenlijk heb ik ook weinig klachten hooguit pijnlijke borsten en gevoelige tepels en uiteraard het gevoel van gerek en gestrek in de spieren en een lichtere vorm van ongi pijn. Is een beetje lang verhaal geworden maar het is gewoon erg lastig om iets zolang nog geheim te houden terwijl je het wel van de daken kan gillen van blijdschap!
Heerlijk voor jullie meis, GEFELICITEERD! Hoop dat je snel bij de gyn terecht kan, want misschien ben je inderdaad stiekem al wat langer zwanger!
Volgende week vrijdag is het dan zover, dan weet ik eindelijk of het goed zit en hoe ver we zijn. Tot die tijd zal ik in ieder geval genieten. In ieder geval alvast bedankt voor de felicitaties.