al een week koorts

Discussion in 'Baby en dreumes' started by Jalea, Jun 5, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Jalea

    Jalea Fanatiek lid

    Jun 24, 2006
    2,396
    0
    0
    mijn kleine man is al een week ziek, >40gr koorts, ontstoken amandelen, flinke spruw, ontstekingen in z'n mond, nu al een paar dagen aan de antibiotica maar het word steeds wat slechter.
    hele dag huilen, jengelen heel erg sloom en slaperig en vooral bij mama op schoot liggen, helemaal slap en kwijlend, nogsteeds koorts ondanks 3x daags zetpil, en nu nog ergere spruw door de antibiotica. al een week zijn tanden niet kunnen poetsen (dus dat stinkt inmiddels behoorlijk) omdat zijn tandvlees ook zo ontstoken is dat bij 1 veeg langs zijn tandjes, het enorm begint te bloeden. al een hele week niet kunnen eten, met moeite krijgen we er ijskoude ranja en ijskoude voedingsflessen in, net genoeg, zo'n 500ml per dag. normaal gesproken knapt hij enorm op van antibiotica, deze keer totaal niet, word met de dag erger.
    vanmiddag weer naar de dokter, ik word er een beetje moedeloos van en begin me af te vragen wat 'ie mankeert, hoop toch dat ie niet in het ziekenhuis beland :cry:
     
  2. guppie81

    guppie81 VIP lid

    Sep 13, 2006
    12,334
    1
    0
    agos arm kindje en arme jij...
    Hoop dat de huisarts een oplossing voor jullie heeft!
     
  3. lolly

    lolly Fanatiek lid

    Sep 20, 2006
    3,475
    0
    0
    Met drie dagen moet je toch verbetering zien als je kindje een ab-kuurtje heeft. Hoop dat de ha de oplossing heeft voor jullie.
     
  4. ikke1981

    ikke1981 VIP lid

    Apr 14, 2006
    13,689
    0
    0
    Den Haag
    Jeetje heftig zeg!
    Nou hopelijk heeft de ha een antw hierop
    Heel veel beterschap in ieder geval. Hou je ons op de hoogte
     
  5. Jalea

    Jalea Fanatiek lid

    Jun 24, 2006
    2,396
    0
    0
    ja omdat de ab-kuur niet helpt gaan we nu maar weer terug helemaal omdat hij nogsteeds koorts heeft, wij hebben idd van vorige keren de ervaring dat binnen 2 dagen echt wel verbetering optreed.
    zag zojuist dat hij ook een gekke plek op een van zn teentjes gekregen heeft, z'n hele teen is vuurrood met een gek wit plekje in het midden. zal daar ook direct wel ff naar vragen, misschien hangt het met elkaar samen.
     
  6. Jalea

    Jalea Fanatiek lid

    Jun 24, 2006
    2,396
    0
    0
    ze doen dr niks aan, doorgaan met de antib. en maandag moet ie koortsvrij zijn.
    nu weer n andere huisarts gezien, deze zegt dattie het herpesvirus heeft en dat dat bij kinderen veel erger uitbreekt dan bij volwassenen, daardoor zit z'n mondje vol ontstoken plekken, en van dat virus schijnt ie dan weer koorts te krijgen etc
    arm mannetje :(
     
  7. lolly

    lolly Fanatiek lid

    Sep 20, 2006
    3,475
    0
    0
    He gatsie scheet je niet echt veel mee op he! Moet je het nog een heel weekend aan kijken. Nou succes en beterschap voor je zoon.
     
  8. Salapio

    Salapio VIP lid

    Jan 15, 2007
    13,917
    0
    0
    Zuid-Holland
    Veel sterkte en beterschap!
     
  9. Magickwings

    Magickwings Bekend lid

    Aug 22, 2006
    714
    0
    0
    Dianthe heeft toen ze 13 maanden was ook het herpes virus gehad waardoor haar hele mondje en tandvlees ontstoken was geraakt.
    Zij was er ook zo ziek van.... inderdaad over de 40 graden koorts en niet kunnen eten.
    Het duurde bij ons ook een paar dagen voordat de AB aansloeg, maar onze HA wilde haar wel om de dag zelf even zien. Zelfs in het weekend.
    Als je kindje heel sloom wordt, niet schromen om de HA te bellen hoor!

    Ook hadden wij lidocaine van de HA gekregen, om de onstekingen in haar mondje en tandvlees te verdoven voordat ze haar fles kreeg (want lauwe melk was het enige dat ze wilde). Het is toch wel belangrijk dat ze voldoende vocht binnen krijgen bij zulke hoge koorts.

    Heel veel sterkte ermee, het is zo naar om je kleintje zo ziek te zien... Hopen dat hij zich snel weer een stuk beter voelt!
     
  10. Jalea

    Jalea Fanatiek lid

    Jun 24, 2006
    2,396
    0
    0
    Magickwings, heb je enig idee of hij nu het risico loopt om dit vaker te krijgen, net zoals wanneer je eenmaal een koortslip gehad hebt, je het risico loopt dat vaker te krijgen zodra je weerstand minder word?

    de huisarts wil niets tegen de pijn doen, ja 3x daags een zetpil, maar die krijgt ie nu al een week en is niet echt een wondermiddel.
    het vervelende is ook dat hij best honger heeft en bijv heel boos word als wij een koekje eten, hij wil die dan ook, terwijl hij dat dus helemaal niet eten kan :(
    nahjah, ik hoop dat het volgende week echt een stuk verbeterd is
     

Share This Page