Wauwie, m'n eigen gemaakte tafel, wat vinden jullie ervan?

Discussie in 'De lounge' gestart door Ssaarr, 5 okt 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ssaarr

    Ssaarr Fanatiek lid

    18 apr 2011
    1.300
    2
    38
    Oh nee daar heb ik niet aan gedacht haha!
    Maar toen ik deze planken kocht waren ze al weken gedroogd en de verkoper zei dat ze nog heel minimaal kunnen werken omdat ze al gewerkt zijn
     
  2. Maev

    Maev VIP lid

    4 dec 2014
    6.071
    5.553
    113
    Dat zeiden ze bij ons ook ;) maar doordat er in verf en beits vocht zit gaat hout weer werken. Inderdaad wel minimaal maar kan net teveel zijn. (Maar ben dan ook wel een Pietje precies haha)
    Hier overigens begonnen met een schoenenkastje en kapstok en nu toe aan de wat grotere projecten met steigerhout (bedden, kasten en tafels)
     
  3. Ssaarr

    Ssaarr Fanatiek lid

    18 apr 2011
    1.300
    2
    38
    Oh nouja mocht het gaan werken vind ik dat geen probleem. Steigerhout hoort ook wel een beetje robuust te zijn, geen 1 plank is hetzelfde of gelijk.
    Ik heb ook een tv meubel van steigerhout, die heb ookal een past maandjes, ik heb niks gemerkt van het werken van die kast, heb hem ook nog geverft en daarna is het hout ook niet verder gaan werken
     
  4. iMoeder

    iMoeder VIP lid

    30 okt 2015
    5.943
    6.290
    113
    Even heel blond hoor. Maar wat zijn spanbanden?
     
  5. Nemo2

    Nemo2 Niet meer actief

    Heel mooi! Ik doe het je niet na hoor :)
     
  6. dochters

    dochters Fanatiek lid

    11 jul 2013
    4.894
    15
    38
    Vrouw
    mooi gedaan!
     

Deel Deze Pagina