@juut: hier heeft ze inderdaad ook nog nooit iets op het potje gedaan. Ja, erop gezeten en psssssst gezegd en op haar hoofd gezet. Maar plassen ho maar. Ben echt benieuwd of het doorzet, ik vind haar nog zo jong! Maar het kan wel dus?
Huhhh hoe doen jullie dat dan met die van de hema? Als ik die bovenop de bril leg dan schuift die alle kanten op,.
Ik leg hem eronder. Maar ik vind het wel wiebelig hoor en ook niet echt heel handig. Ik geef mijn dochter wel gelijk; ik zou er ook niet op gaan zitten Ze klimt inmiddels zelf op de wc bril en gaat dan dus zitten. Ze heeft hier meer aan een opstapje omdat ze daar haar beentjes op kan laten steunen. En dan zit ze best stevig!
Weet iemand of die van de kruidvat kleiner is dan die van de Hema? Mijn kleine meisje krijgt er zere billen van... Het ging hier een hele poos heel goed, steeds een plasje op het potje, maar toen opeens wilde ze niet meer. Dus gelaten, niet meer over gehad. Nu wil, ze weer, maar ze doet niks. Al weken niet. We blijven het zo dagelijks een keer aanhalen en dan wil ze er ook wel op (potje en/of verkleiner op de wc) maar ze doet niks meer. Wat denken jullie, blijven doen of stoppen? Ik vraag haar ook altijd of ze daarna een luier aan wil of niet. Soms wil ze het niet, en dan laat ik haar zonder luier. Maar dan houdt ze het op blijkbaar (of toevallig), want op de grond is ook al een poos niet meer gebeurd! Laatst zelfs van oma terug naar huis gefietst zonder luier, maar geen enkel ongelukje! Maar ja, zonder ongelukjes is leuk, maar er moet ook een plasje in de wc of het potje!
Ik heb er 1 van de action, maar m'n dochtertje voelt zich tegenwoordig te groot om de wcbril verkleiner te gebruiken
als hoofddeksel is het ook erg modieus hoor en zeker kan het! wie weet verbaast ze je en heb je echt snel geen luiers meer nodig! en ja, wiebeldingen zijn het zeker! die van mij had ik gekregen van iemand, maar voelt ook niet echt stevig aan hoor, ik zou er ook niet lekker op relaxt op zitten geloof ik bij wijze van spreken!
Hier is inmiddels het eerste kadootje binnen. Dat kreeg ze na 5 stickertjes voor het plassen. Het gekke is dat als ik zeg dat ik ga plassen, dat ze dan zegt dat ze ook moet. En dan doet ze het ook nog echt. Ik vind het bizar!