Franka: maat 68 al?! Jemig, grote/lange dame dan (?). Hey das goed en fijn nieuws! Op zoek naar een GO dus.. Kris: thanks voor de extra vitamines.. tot nu toe niks geholpen helaas. Snotteren, keelpijn, spierpijn en ook nog 's hoofdpijn. Ga zo maar eesn slapen. Am: pff vreselijk irritant zo'n hysterisch kind. Ik had er net eentje. Hij slaapt pas net (!!!). Mag hopen dat ie morgen dan een beetje uitslaapt! Leuke foto van T.ygo op Facebook. Lovely: wauw, super!!! Klinkt gezellig de dierentuin Franka! Nou inderdaad, wat een belachelijk wijf, zoiets zeg je toch niet! Jeuj, vakantie Caro! Ka: L. al rollen? Rappe tante zeg! Echt goed. Meis voor je het weet is dat weekje voorbij.. Probeer er van te genieten. Hangt het in de lucht? Dwarse kindjes, hysterisch, niks willen.. Pffff! Hier alleen nog boodschappen gedaan vanmiddag en verder helemaal niks. Morgen las ik een lambaldag in en hopelijk voel ik me zaterdag danweer zo goed als de oude.. Ik ga slapen.. welterusten meiden!
hier ook vreselijke spierppijn. Maar ikheb het zelf gedaan.. Beterschap Ak !! En balen van dat slechte slapen zeg ! Ka; lekker toch skieeen.. alhoewel ik me kan voorstellen dat het dubbel is.. Veel plezier als je dit nog lees\ @ Franka; klinkt geslaagd... leuk een dierentuin in de buurt ! @ cm; hmm wilde bij jou ook wat reageren, maar nu weet ik het niet meer.. even terug lezen..
wij zijn vanmiddag nog op verjaardagsvistite geweest bij het zoontje van vrienden van ons die 1 jaar werd samen met andere goede vrienden. Was wel leuk en ook erg gek en confronterend ineens... 3 jaar geleden ( zo oud is het zoontje van die goede vrienden ) zater we er nog heel anders bij als we met elkaar afspraken en nu met 3 kids die aan het rondsjouwen zijn met ongeveer steeds 1 jaar ertussen.... grappig was het . En Sanne deed het na even wennen ook best goed. Alleen had ze aan de staart vna de kat getrokken en dus een onwijze kras op haar voorhoofd... brullen dat ze deed... en vlak daarna : "Poezzie MAAUWWW " dus gelukkig geen trauma..
@ kris, denk get ook! Ik neem voor de zekerheid een extra pak vochtige doekjes mee om alle plakhandjes mee te kunnen ontplakken! Hoop alleen dat het weer een beetje mee zit, zodat we ook nog wat aan de bootreis zelf hebben! Is de dag verder beter gegaan met Sanne?
ja vochtige doekjes lijkt me geen overbodige luxe ha ha.. Maar het klinkt serieus leuk zeker met een groepje !
oh en nog iets ( heel ) leuks... mijn nieuwe camera is binnen !! BLIJ BLIJ BLIJ ... heb al zitten pielen. Morgen bij daglicht verder..
Ja, lijkt mij ook erg leuk! Had het al een paar keer eerder gezien, maar om één of andere reden zou ik dat toch niet zo snel met z'n viertjes doen.
Goedemorgen, het was hier alweer vroeg dag, zoals gewoonlijk . Straks even naar mijn moeder en verder geen idee....het is niet echt weer om erop uit te gaan.
Morguh! Hier ookal wakker athans lig nog wel in bed T is aan het bedenken of die nog wil slapen of niet Kris leuk nieuwe camera Cm leuk pannenkoekenboot! Zwaai je even heel hard als je de briennennoord op rijd (kan namelijk Van mijn balkon de briennennoord zien haha) Eylem ook al vroeg wakker Akoya Lekker hoor zn dagje denk dat ik het ook doe haha Hier vanaaf boodschappen doen athans dat was de planning maar me vriendin heeft de enkel gekneusd Dus mssn dat we de 3 mannen er wel op af sturen Voor de rest niks bijzonders Owja ik durf hier nergens meer te pinnen Der. Zijn hier tig mensen geskimd
goede morgen meiden, ik kreeg van caro een berichtje waarom ik er niet zoveel was de laatste tijd, of alles wel goed ging. dus bij deze voor de andere mama's ook de uitleg hoi, lief dat je het vraagt, alles gaat wel goed hoor, alleen valentijn is niet zo makkelijk als zijn zus.hij slaapt s'nacht niet zo goed en vertikt het in zijn eigen bed te slapen. en dat vreet gewoon energie van me waardoor ik weinig puf heb mee te schrijven. en ik vind dat je ook op andere moet kunnen reageren en niet alleen je eigen shit op schrijven steeds. ( ben een beetje streng voor mezelf dus)haha. hoe is het met jou en de kids? dit is wat ik caro gemaild had. niks persoonelijks dus meiden verder heb ik vluchtig de laatste dagen bij gelezen dus nu ff reacties aan het type