@surf wat fijn een goede echo leuk een meisje! @hier zo tweede wasje staat aan wasje afgehaald en weer opgehangen, doekje door de woonkamer keuken opgeruimd, nu ff lunchen, en daarna laetitia naar bed en ik de slaapkamer opruimen
franka: vervelend dat ie slecht geslapen had, kan me wel voorstellen ja, ik vond het met 1 infuusdraad al lastig... gelukkig houden ze hem nog even in de gaten tot vrijdag. maar gelukkig de ergste spanning voorbij, toch? sterkte nogmaals!
@surf: ik hoop het... doktoren hebben wel aangegeven dat mijn vader het hele gebeuren een beetje onderschat. Dus denk dat het toch wel ernstiger is dan dat we in eerste instantie dachten...
spikkel: al lekker actief geweest in huis zo te lezen! ik moet ook hoognodig wat doen (niet te veel want morgen komt de schoonmaakster hihi, maar beetje opruimen, was doen enzo wel)
Zo ff tussen de bedrijven door! @Franka: bah meis wat naar! Maar aan de andere kant is het wel fijn dat ze hem nu goed kunnen monitoren....misschien zou hij thuis veel eerder zijn grens overgaan en dat is juist wat hij moet voorkomen! Maar blijft klote! Als ik iets kan doen dan moet je het zeggen! @Surf: wauwwwwww een meisje!!!!! Wat gaaf meis!! Heb je de echo? Mogen wij ook even spieken? Vraag me alleen af of de nub nu al betrouwbaar is. Meestal tussen 12 en 14 weken heeft hij zijn def stand.
@ TM: Een kleine ziekeboeg dus. Beterschap! @ Surf: JEUJ!!!! Super zeg een goede echo. En een meisje dat zou helemaal te gek zijn toch?! @ Franka: Hm, das idd even een tegenvaller dat je vader nog niet naar huis mag. Dank voor de link. Ik ga even kijken! Hier inmiddels een handdoekenwas in de machine en een wasje opgevouwen, dus ik heb me toch nog een beetje nuttig gemaakt deze ochtend . T. ligt overigens nog te slapen, kleine slaapkop. Vanmiddag moet ik nog met A. naar de fysio.
Hier net een driftige Elin op bed gelegd...heeft zeker nog een half uur liggen gillen (ik ondertussen ff de badkamer gedaan) en nu....RUST! Ze slaapt!!!
@wonder: jeej elin slaapt!! dank je voor het aanbod @am: toch nog nuttig bezig kunnen zijn Om half 3 met Guusje naar cb: 2de keer prikjes...ben benieuwd hoeveel ze gegroeid is
omg....het meest ranzige klusje EVER weer gehad! Oftel....de pleeborstelhouder (wordfeud) schoongemaakt! KOTS...dat vind ik zooooooooooooooooo goor!!!!!
Ja....blegh!!! Doe het altijd maar met kokend water....hop hop hop sop sop sop....klaaaaaaar KOTSSSSS
Nog 1 uurtje wachten op de uitslag...de tijd kruipt echt voorbij. @Wonder, oh leker klusje idd...bleh! @TM, zieke boeg daar bij jullie. beterschap. @Surf, Jij krijgt dus ook een EK voetbal kindje? Manlief heeft al gezegd dat ik niet tijdens een wedstrijd van het NL elftal mag bevallen haha. Tot nu toe ben ik 17 juni uitgerekend op vaderdag. Is wel een leuke dag al zou het wel erg toevallig zijn om 2x op de uitgerekende dag te bevallen. @20 maanden sprong: geloof dat die hier ook is begonnen. Hij kan tegenwoordig om het minste of geringste huilen en als hij boos is kun je beter even uit de buurt blijven haha. Duurd die fase lang?
Jewe veel sterkte meis ik duim voor je! Surf dat zou leuk zijn, een meisje! Smile dat is idd lastig, te groot voor je eigen kleding en te klein voor positiekleding....maar het zal nu wel niet lang meer duren voor positiekleding goed zit. Wonder IEUWW. En die 20 maanden sprong klinkt erg fijn, kweenie, vind die sprongen hier nooit erg duidelijk te herkennen maar Irem is de laatste dagen wel moeilijk aan het doen. Maar kan ook van een tandje zijn, of gewoon, om het moeilijk doen