pfff klinkt als een pittig dagje....lekker bijna vakantie! En dan alweer bijna verlof joh...jemig time flies!!! Sterkte met klussen!!
Aloha! Vandaag maar niet naar het dolfinarium gegaan. De slechte weersvoorspellingen in combi met nog steeds barstende koppijn en een grieperig gevoel leek me geen goed recept voor een dagje dolfinarium. Om lukas niet al te veel teleur te stellen zijn we vanmorgen naar de bioscoop geweest. Jawel, naar de film van sinterklaas! Beetje tegen mijn principes zo vroeg, maar veel andere keus was er niet! Daarna nog even snel naar de hema geweest en kleren gekocht voor zowel lukas als noa. Heb best veel gekocht, maar schrok toch wel bij het afrekenen. 190 euro! Voor lukas drie spijkerbroeken, een joggingbroek, twee vesten, drie longsleeves, twee t-shirts, vier hemden en een paar onderbroeken. Voor noa een jurkje, drie leggings, een spijkerbroekje, drie longsleeves en een t- shirt. Daarna nog voor lukas sloffen gekocht en snowboots, dus die is winterklaar! En de kinderbijslag op! Ik ga nu waarschijlijk zaterdag naar het dolfinarium. Dan zijn mijn ouders terug uit engeland en gaat mijn moeder mee. Dan denk ik dat ik noa ook mee neem. Iemand ervaring met het dolfinarium gaan met zo'n kleintje? @ pams, wat balen van je buikgriep! beterschap meis! @ wonder, wat een gedoe met die verhuurder! Goed dat je stappen gaat ondernemen. 500 euro is niet niks! @ ikheid, eh hallo.... het is toch niet voor niets een tussenpersoon!!! @ ingrid, lekker weer alle kids omje heen? @ quscke, pfff, je hebt het er maar druk mee! Denk je ook een beetje aan je rust? @ voogdij, hier gaan de kids naar mijn zwager als er met ons iets gebeurd. Wordt dan wel druk, want die heeft inmiddels zelf ook een zoontje erbij (had al een dochter uit een vorige relatie die om het weekend bij hem is) maar ik denk dat er geen perfectie situatie bestaat. En andersom zou ik ook bereid zijn zijn kids in huis te nemen. Ehm, verder ben ik het een beetje kwijt geloof ik. Sorry!
lief dat je het vraagt! hier alles goed...alleen tis erg druk met werken, gijs, inpakken, voorbereiden op de verhuis, en dan ook nog ergens het huishouden en dan ook nog tijd voor mezelf....dus kan hier ook niet voldoende meelezen/schrijven op het moment...en aangezien ik dat niet eerlijk vind neem ik effe tijdelijk een pauze.... moet effe mijn tijd goed indelen zodat dadelijk de verhuis zo snel en vlot mogelijk verloopt hoop dat jullie dat snappen maar kijk af en toe nog wel mee.
Ja begin maar op tijd met alles inpakken....niet dat je (zoals hier) op dag van verhuizing nog veel moet inpakken Maar komt vast wel allemaal goed!!
lekker geshopt dus!! Daar is de kbs ook voor toch Mijn ouders zijn een tijd geleden met de jongens naar het kdv geweest en Milan vond het wel leuk, het leukste vond hij de dolfijnenshow maar ja die vind ik zelf ook nog steeds het leukst
Ik ben zelf nog nooit geweest, dus weet ook niet zo goed wat ik ervan moet verwachten. Kan ik wel gewoon de konderwagen meenemen? Ik neem aan dat je bij de voorstellingen op een soort tribune zit?
Succes met de voorbereidingen! Als je op tijd begint heb je er straks alleen maar profijt van. En gewoon lekker meelezen en inspringen wanneer je daar tijd voor / zin in hebt!
@ Quschke: Lekker bijna vakantie! @ Chilleke: Pfff, ja, verhuizen is echt zoveel werk. Suc6 ermee! Zo, weer terug uit de stad. Wat een wind zeg, mijn hele haar in de war, is nu meer een coupe troep . Tobin heeft de halve weg liggen janken, dus dat was ook gezellig.
Klopt bij de voorstellingen hebben ze een tribune maar je kan wel overal komen met de wagen/buggy, alleen met de tribune kan je het denk ik gewoon ergens neerzetten en dan haar op schoot nemen of op de tribune neerzetten. Ben er zelf nog nooit geweest met de jongens maar mijn ouders hadden Milan opschoot genomen en die was zo onder de indruk dat hij de hele tijd stil heeft gezeten wat echt uniek is.
Pams, he getsie dat het niet het nieuws waar je op zit te wachten! Heel veel sterkte, fijn dat de vk je in ieder geval goed in de gaten houdt! Chilleke, succes, kan me voorstellen dat het allemaal erg druk is zo! Quschke, gelukkig bijna vakantie! Mermaid, wat een schattige foto van Tobin! Ikheid, nou jaaa, lekkere tussenpersoon.... Wonder, he wat een gezeur weer, balen!! Ingrid gezellig alle kids weer thuis Caro, balen van je hoofdpijn...jeetje wat een geld he maar ja ze moeten kleren hebben! Hema is soms ook echt niet goedkoop. Zo ik heb even lekker met Irem meegeslapen een uurtje, was wel prettig. Nu weinig bijzonders....ga zo even de kofte voor vanavond klaarmaken, lekker met salade en ovenfrietjes!
Haha, daar ben ik wel een beetje bang voor. Dat noa tijdens de voorstelling niet wil blijven zitten en gaat keten! Nou ja, we zien wel hoe het gaat. Ik neem aan dat ze wel vaker bezoekers met kleine kids hebben, dus daar zijn vast wel voorzieningen voor!
@ eylem, bij de hema moet je goed opletten, want sommige dingen zijn daar echt wel goedkoop. Zo koop ik daar vaak spijkerbroeken voor lukas, want die kosten daar 10 euro en zitten bij hem heel goed. Bij de We ben je al snel minimaal 25 euro kwijt voor een spkerbroek! Maar ja, dan zie je bij de Hema ook andere leuke dingen en die zijn dan wel weer een stuk duurder! Maar de c&a is bijvoorbeeld ook niet meer zo goedkoop en de h&m wordt ook steeds duurder heb ik het idee!
Ingrid: ik was dus ff een bak koffie pakken met een (pak) koekje(s) erbij. Kleine miniwafeltjes met yoghurtlaagje in het midden.. pak is jammer genoeg al bijna op. Bakkes = hier mond. Houdde gij oew bakkes 's! = Houd je mond! Maandag al Ka?! Das lekker snel! Hopelijk helpt het net zoals bij vele kindjes hier erg snel en heb je er baat bij! Ingrid: nou dan was Noah wel erg verkouden! Gelukkig nu al verbetering! Pien in de pokkel? Dat snap ik dan weer niet.. Serieus?!?! Pijn in je buik betekent dat?! Dat had ik nou echt niet gedacht. Hahaha! Wonder: hoe doet Jannes het? Gaat wel goed hè?! 26 oktober al Jewe! Dat is al snel! Succes en sterkte bij/voor je moeder! Quschke: hey! Daar ben je en weg ben je weer . Succes met klussen! Voor jou kan het aftellen ook bijna gaan beginnen dus.. spannend! Caro: slim dat je niet bent gegaan vandaag dan, alhoewel het weer nu weer meevalt (hier schijnt de zon al enige tijd) maar goed die koppijn en een grieperig gevoel zijn geen goede basis nee. Ben er nog niet geweest met Jayden dus ook geen ervaring mee. Leuk naar de bios geweest, heb je toch nog een leuke ochtend gehad! En snap dat je schrok bij het afrekenen, maar man man man wat heb je veel gekocht voor dat geld! En dat bij de Hema! Want stiekem zijn die ook niet meer zo goedkoop hoor. Ik sloeg laatst wat stretchrompers in bij de Hema, 4,95 per stuk (!). En de witte zijn na 3 x wassen al smoezelig.. Maar ja, ze zitten wel het mooist onder kleding en sluiten goed aan door de stretch. Had laatst voor de gein een romper geprobeerd van de Zeeman, wat een but! Die stof lebberde van alle kanten na 1 keer dragen en de hele pasvorm was eruit.. Chilleke: hé dame! Tuurlijk, wij zien je wel verschijnen wanneer je er tijd voor hebt. Verhuizen is niet niks, pffff! Dat vereist een goede planning èn veel tijd! Succes meis! Coupe troep! Geweldig! Die onthoud ik! Jammer van Tobin zeg.. Eylem: lekker ff een power-napje gehouden, en nu weer de keuken in.. Alles wordt duurder.. merk het alleen al aan de boodschappen en wat denk je wel niet van verzekeringen enzo? Dat gaat per 1 januari ook allemaal met een bepaald percentage omhoog. We kregen gisteren per mail van het GOB door dat zij het uurtarief ook gaan verhogen met 75 cent per 1 januari en zo gaat dat dus met bijna alles..
ach arm ding! Meike had van de week haar kin helemaal open... hoefde gelukkig geen hechting in (is ook een vervelende plek voor een hechting) maar het is wel een snee van ruim 2cm en blijft ook een litteken.
Heb nog geen brief van het kdv gehad maar die zal vast ook wel weer duurder worden idd. Beetje jammer dat alles duurder wordt maar het salaris niet meer, word nog net niet minder maar als ze dat konden zouden ze het ook doen.
@ ikheid, ja achteraf lijkt het weer wel mee te vallen. Maar vanochtend goot het hier echt pijpestelen! Mjammie klinkt lekker, wafeltjes met yoghurt ertussen? Die ken ik volgens mij niet?
Caro, ja klopt, ik vind de Hema ook niet extreem duur ofzo maar sommige dingen zijn wel echt aan de prijs zoals rompers....maar die zitten wel mooi. Maar die spijkerbroeken zijn idd niet duur. Zelfs bij de Zeeman kosten ze al 8 euro en die zitten echt zo mooi niet. En bij de Hema hebben ze toch heel vaak goede uitverkoop, daar slaag ik bijna altijd wel. Ikheid, heb je het druk op het werk?