Aahhhh.....zit ik net met de laptop op schoot in joggingbroek op de bank, klaar voor zwschappgna, is iedereen pleite.... Dan ga ik zo maar The Voice real life kijken, zal manlief blij mee zijn...die haat The Voice... Na, morgen ben ik de hele dag thuis en beschikbaar. Jullie moeten me een beetje de dag doorhelpen tot 19 uur! See ya!
Zeker spannend! Hopelijk kan ik vannacht beter slapen, zonder enge dromen..... Hoe is het met jouw? Ik ben even vergeten hoe het ermee staat,...wachten op een nieuw ei geloof ik?
Sorry....zie net je banner! (die mooie banner!!) Hopelijk snel in zicht en met kerst een vette test!! Suc6 weer!!! Ik ga duimen!
Tata....heb nu ook een mooie banner! Deze loopt wel iets voor, aangezien ik ben uitgegaan van de eerste dag van mijn laatste menstruatie. (volgens mij was mijn ei iets later)
Maible, siamezen zijn onwijs leuk maar heel erg knuffel en aandacht behoeftig, weet waar je aan begint! Ik zal eens een foto van ze spammen. En een kat in de schuur te laten slapen is een goede oplossing, slim van jullie.
Nathalie, het lijkt me niet dat ze je in functie terug kunnen zetten. Maar is het je functie of is het een taak? Je moet nog eens goed naar je functie omschrijving kijken. Succes in ieder geval! Madeliefje, ik heb altijd een lijn op mijn ovu testen. De ene dag wat donkerder dan de andere dag. Soms is dat erg verwarrend.. Het ligt dan denk ik aan de concentratie van de urine. Meesje, Ik duim voor een prachtige echo morgen!! En goed proberen te slapen vannacht! Hoe is het eigenlijk met je maag?
Meesje, zeker een mooie banner!!! Volgens mij rekenen ze (de verloskundigen dan) het altijd vanaf je laatste menstruatiedatum ongeacht de lengte van de cyclus. Ik had vorige zwangerschap 3 verschillende data (van het zh, van de verloskundige en mijn eigen). Daar begin ik niet meer aan, veel te verwarrend... Wij moeten inderdaad straks aan de klus met een goede resultaat hopelijk... Al probeer ik niet teveel te hopen om de teleurstelling te voorkomen. Lastig...
@ maible; het gaat goed, goddank. Ben aan het afbouwen met het drankje. Moet er mega veel boertjes van laten van dat spul. Lijkt wel een bruistablet....zo vies. Hopelijk was het een éénmalig iets.... @ Nathalie: klote dat je nu eerlijk moet melden dat je liever iets anders doet als frontoffice. Maar als je een beetje liegt behoud je met meer kans je baan lijkt het wel...? Lastig. Maar doen wat je het leukste vind, daar ben je vaak wel het beste in. @ Quint: ben geen kattenliefhebster, ben een beetje bang voor ze.....sorry
Ik heb precies hetzelfde, zucht. Maar Maible kan je je eisprong dan duidelijk waarnemen met de ovu testen?
Meesje, je hoeft geen sorry te zeggen, hoor. Maar bang zijn is nergens voor nodig, hahaha! Hou je dan van honden of vind je alle beestjes eng? Duimen voor een prachtige echo morgen!
@Sniffy, nu pas hahaha geintje welkom meis! @all, sorry spiek vanaaf alleen even mee ben niet lekker, overgegeven waarschijnlijk was er iets niet goed bij mc donalds want manlief voelt zich ook niet top en mijn meisje heeft koorts maar dat kan nog de 12 dagen koorts zijn van haar 14 mnd prikken
Wauw Quint wat een beauties, die poezels van jou! Ik vind siamezen echt zo gaaf, juist omdat ze zo veeleisend zijn! En de hele dag door kletsen, heerlijk. Maar ik denk dat mijn man helemaal dol van een siamees zou worden Ik moet zeggen dat ik nu ook super poezels heb hoor! Mijn ragdoll is een super kat. En ook heel veeleisend maar met een zachte stem, haha. Zal zo een foto van hem zoeken. Mijn ei vinden is idd lastig. Ik was bang dat ik hem had gemist deze ronde maar gelukkig toch gevonden. Toen we voor de erste bezig waren ben ik 2x pd gaan testen. Dat ging beter. Uiteindelijk ben ik cb digital gaan gebruiken. Die zijn super duidelijk met een smiley. Wel heel duur maar toen we voor de eerste bezig waren was het met het tweede doosje al raak! Daar hoop ik nu ook op!
tnx dames! Moet nog even manlief spreken . En in februari gaan we eerst nog op wintersport. Maar hij had het er al eerder een keer over dat hij het niet erg zou vinden als er nog een kindje bij kwam
Bekijk bijlage 113772 Er staan niet veel foto´s op deze computer, dit was de enige die ik kon vinden van mijn monster