Jaa dat lijkt me wel hihi! Loopt jouw temp ook op? Wij lopen nu dan wel echt gelijk op 1 dag na haha!
Mijn eisprong was gisteren! Vandaag klachten vrij haha, geen krampen meer of hoofdpijn en moeheid is ook verdwenen! Gisteren en eergisteren gevreeën dus moet goed zitten. Vandaag voor de zekerheid nog een ovulatie test en als die licht is dan geloof ik het wel. Gaan het afwachten. Denk dat ik pas een paar dagen na mn nod ga testen (of alles moet erop aanduiden dat ik zwanger ben haha) want ik weet 99% zeker dat me ei gisteren geweest is maar durf er niet 100% vanuit te gaan.. Me nod is op een dinsdag dus test ik gewoon pas ze zaterdag erna.
Ohh kun jij dat volhouden ja?! Hihi zou ik knap vinden.. Wel beter om het op z'n beloop te laten je kan er niks aan veranderen maar toch die test drang altijd haha! We lopen vrij gelijk dan; ben benieuwd! Mijn vriend is de 18de jarig dus zou eigenlijk leuk zijn als ik dan een testje met streepje zou hebben al is het een tuurstreep Ik voel af en toe een steekje in m'n rechter rib en onderkant baarmoeder maar ja ik let ook op alles, al wil ik dat helemaal niet! Morgen vertrekken we voor 4dagen naar texel dus even lekker afleiding haha!
Oh lekker NLJH er even tussenuit!! Fleur ik zou dat ook niet kunnen hoor Ik denk dat ik op zijn vroegst 10DPO ga proberen, (oeeh dat is vandaag over een week) Het vervelende is dat je toch vanalles gaat voelen... zelfs dingen die je eigenlijk niet voelt!! Even een lijstje: Rosa887 - NOD 18 april NLJH - NOD 19 april Sylvia1981 - NOD 19 april Fleurtjeee28 - NOD 20 april Zeemeerminnetje gaat (helaas) door naar de volgende ronde Ik geloof dat het zo klopt?
Wat leuk zo dicht op elkaar allemaal! Bij mij klopt het idd! Ik probeer niet eerder dan 18 april te testen; verjaardag van vriendlief. Rosa jij bent als eerste bij de NOD datum; spannendd.. Worden 12 lange dagen maar hoor idd vaker dat je vanaf 10DPO al zou kunnen testen.. Ik probeer het vol te houden tot dag 13
Hey ladies, Hoe is het met jullie? 19 april is mijn vermoedelijke nod inderdaad! Ik voel me (helaas) kiplekker, niet misselijk, geen steekjes, niet moe, etc... en jullie? Ook is mijn temperatuur sins vandaag wat hoger. Normaal is het 36,6. Eergisteren was het 36,7 en vandaag 36,8. ik weet dus wel zeker dat ik een eisprong gehad heb van 4 op 5 april, hoop dat de temperatuur zo hoog blijft, want dat kan een teken van zwangerschap zijn. Dit wordt dan mn eerste ronde, de dagen van menstruatie na stoppen met de pil uitgezonderd, of is het dan eieigenlijk 2e ronde? Veel mensen om me heen zeggen dat ik er teveel mee bezig ben met zwanger worden, omdat ik temperatuur en ovukatietesten doen. maar ik voel me er goed bij, dus als ik de 19e wel ongesteld wordt dan doe ik het de volgende ronde weer zo.
Ik heb ook geen kwaaltjes. Behalve de hoeveelheid slijm gisteren en eergisteren. Maar dat is nu ook weer over Bij mij weet alleen mijn collega dat wij bezig zijn. Dat is ook gelijk een hele goede vriendin van mij en vind het wel fijn om met haar te kunnen delen aangezien ik 5 dagen per week haar zie! Ze heeft zelf 1 kindje dus heb wel steun aan haar
Hoi meiden, Mag ik mee kletsen hier? ik doe ook weer mee.. Wij zijn al aan het proberen vanaf augustus 2013 (met de pil gestopt). Dat is al aardig een tijdje (maar we geven niet op ) x
@ NLJH Dankjewel Het is altijd een fijn gevoel om niet "alleen" te zijn. Ik zit nu op dag 23... Ik heb het de laatste maanden een beetje "losser" gelaten o.a. ook door de drukte op werk. Deze maand kreeg ik plots pijn (erg!!) aan de zijkant van mijn borsten (vreemde plek want normaal heb ik dat wel eens voor mijn NOD maar dan voelen mijn borsten van voren gewoon een beetje gevoeliger). En ik ben gewoon lusteloos terwijl ik normaal vol energie zit (kan ook door de drukte op werk komen hoor). Het gekke is dat ik normaal een cyclus heb tussen de 30 en 34 dagen en mijn "vruchtbare dagen" (ei) zijn/is dan meestal zo bij dag 16/17/18. Nu ken ik mijn lichaam na 1 jaar en 8 mnd wel en voelde ik op dag 15 steekjes (mijn ei) en nu heb ik al sinds dag 18/19 pijn aan de zijkant van mijn (.) (.) Is dat niet erg vroeg?? Zelfs als het al zo is dan kun je toch niet 3/4 dagen na je ei iets voelen?? We hebben deze maand ook niet heel erg "geklust" op dag 15 en 16 wel maar op dag 17/18 niet. Wat vinden jullie?
Klopt! Ik vind dit forum zo fijn! Je krijgt antwoord op al je vragen en vaak ook super snel! Het fijne is dat het ook "anoniem" is omdat je het voor je eigen omgeving nog als geheimpje wil houden.. Al moet ik jullie wel eerlijk toegeven dat ik wel erg benieuwd ben naar jullie dames! Ook omdat we zo in het zelfde schuitje zitten en inmiddels al behoorlijk wat berichtjes gedeeld hebben hihi! @FSL; Ik moet je eerlijk zeggen dat ik niet heel goed weet of je na 3/4 dagen al wat kan voelen.. En wat dit zou kunnen betekenen. Ik heb twee maanden terug elke dag van alles gevoeld; krampen, steken, misselijk, spontaan netelroos uitslag (nog noooooit gehad) en in die twee maanden was het niet raak.. Deze cyclus verliep ook vreemd;13 dagen bruinig verlies, na 28 dagen geen positieve ovu test gestopt met testen en tempen. Op 2aprkl dacht ik ineens laat ik een ovu testje doen en daar was een knal test.. Nog geen een keer zo duidelijk positief geweest.. Ik zit nu dus 2 dagen na m'n (vermoedelijke) eisprong en heb zo af en toe steekjes in m'n onderste rib rechts, en rechts onder bij m'n heup/lies.. Ook heb ik koude voeten en soms hoofdpijn.. Op 5 april had ik smiddags wat roze slijm, echt minimaal maar dit was dus of net voor of net na m'n eisprong denk ik.. Waarschijnlijk heb ik m'n andere "sympthonen" elke maand maar nu valt het me op en wil ik het kunnen verklaren haha.. Wat ik vaak lees is dat een innesteling ongeveer 5 tot 7 dagen na je eisprong gebeurd. Dus eigenlijk zouden we daarvoor niks kunnen voelen; denk ik Misschien heb ik het helemaal mis hoor ik zit nu pas in een ronde waarvan ik zeker weet dat ik een eisprong gehad heb. Te zien aan ovu testen en aan m'n temp ook al stijging zo'n drie daagjes. Erg benieuwd wat m'n temp morgen doet. Hou jij je temp bij @FSL? Dat geeft best een goed inzicht.. Al snapte ik er eerst ook niks van. Ik heb m'n antwoorden gekregen via de lieve meiden hier op het forum! Alle kwaaltjes die we hebben laten we dat lekker delen, en nogmaals ik ben stiekem best benieuwd naar jullie meiden haha
Inderdaad het is nog vrij vroeg om iets te kunnen voelen! Bij mijn tweede ronde wist ik bijna zeker dat het raak was, al die symptomen! Maar het was niks! Ik heb ergens gelezen dat je na je ei geen koude voeten moet krijgen! Maar goed warm houden! Slapen met sokken aan bijvoorbeeld...
Mijn voeten zijn heel vaak koud! Extra warme sokjes aan dus Ik denk dat het nu ook nog een beetje te vroeg is om iets te voelen. zijn jullie ook al extra gezond aan het eten? Ik at altijd al wel gezond, maar heb soms echt zin in friet of koekjes enzo. DiE neem ik dan ook gewoon. Maar let nu wel wat extra op de vitamientjes.
Oh echt?! Hmm ik eet gewoon "normaal" niks extra's ofzo.. Heb nu net weer een reep Milla Chocolade met daim op Haha! Ik slik wel extra vitamines en eet wat meer fruit maar verder niet. Ik drink nooit zoveel alchohol, eigenlijk nooit alleen als ik een avondje uit ga met de meiden.. Nu gaan vriendlief en ik dus naar Texel morgen, normaal zou ik dan ook wel wijn drinken maar dat laat ik denk ik nu even staan.. Of zou dit gewoon kunnen voor / tijdens een innesteling?
Nljh oh lekker milka met daim! Wat leuk dat je morgen naar texel gaat. In principe kun je gewoon een wijntje nemen, omdat er nog geen bloedband met een evt baby is, er is immers nog geen placenta. zo lang je het niet overdrijft kan het geen kwaad. in ieder geval alvast veel plezier op texel als ik je hier niet meer spreek, geniet ervan!
Thanks meis! Dat dacht ik idd ook.. Een wijntje bij het eten en op het terras kan prima dus. Er zit tenslotte nog "niks" maar toch denk je er al over na hé hebben jullie dat ook haha?! Hetzelfde heb ik met carpaccio; zo lekker maar uiteindelijk mag je dat straks ook niet meer.. Nu nog wel he?! Ik zal dus iets afweziger zijn tot zaterdag maar daarna lees ik alles met plezier terug! Hopende dat we zondag allemaal misselijk zijn
Ooh ik eet regelmatig een broodje carpaccio! Heerlijk, ben er zowat verslaafd aan! Elke keer als ik ongesteld ben dan denk ik: inslaaann! Alcohol drink ik eigenlijk al een aantal jaar niet meer, dus dat probleem heb ik al niet! Fruit eet ik weinig.. dat zou ik iets meer moeten gaan eten! Denk als het zover is dat ik een boek ga kopen over zwanger zijn en voeding Ik zit nog in een besloten CLUB hier op dit forum en daar zei iemand dat je ook uit moet kijken als je zwanger bent voor schapen/schapenstallen. Is ook een goede tip! Een innesteling moet op een lekkere warme temperatuur gebeuren, je eigen lichaamstemp. (rond de 37 graden) en als je koude voeten hebt dan zakt je lichaamstemp. en dat komt de innesteling te min. Alvast heeeeel veel plezier op Texel!!
Kijk tips waar ik wat mee kan, super, dankjewel Rosa! Ik las net dat een warm bad de innesteling ook niet ten goede komt... heeft iemand daar wel eens iets over gehoord of gelezen?! Ik ga het liefst elke dag in bad hahaha!