Wat fijn om te horen dat het goed gaat! Na een weekje vakantie zit de eerste werkweek er al weer op! Nu sinds dinsdag 2 prikken menopur en deca! Maandag voor een uitgangsecho om te kijken hoe het gaat met de groei van mijn eitjes! x
Vandaag controle gehad en er groeien voldoende mooie eitjes vrijdag weer terug en dan hopelijk zondag of maandag punctie! En weer een aantal dagen later terugplaatsing! Spannende tijd dus!
Hi meiden, bij de punctie hebben ze voor tekenen gezien van overstimulatie ik had dan ook heel veel follikels en 14 eitjes dus dat is al een mooi resultaat verder heb ik gister bed rust op geschreven gekregen! En vandaag weer geprobeerd te werken maar ik voel me echt niet lekker! Dus weer naar huis en naar bed! Het is nu even afwachten of er morgen een terugplaatsing gaat plaats vinden aangezien het gevaar van over stimulatie
Ja er een verse terugplaatsing geweest nu officieel op wachtbankje zodra ik me beter voel kom ik uitgebreid schrijven
Pfff spannend hoor. Wanneer zou je eventueel kunnen testen of moet je naar het ziekenhuis ofzo. Sorry, ben er helemaal niet in thuis hoe dit allemaal in zijn werk gaat.
Oefff wat spannend. Hoe voel je je. Ik ga keihard voor je duimen meis. En ik hou het hier in de gaten.
Hi meiden gister had ik aansluitend na de afspraak in het ziekenhuis mijn dochter dr eerste zwemles en savonds condoleren ivm overlijden van opa! Vandaag de crematie en nu sinds 18:30 kapot met veel pijn op bed! De kramp is anders maar wel heel erg aanwezig! Men ik ben ook zo misselijk de hele dag! Ik weet het niet! Zelf testen heb ik simpelweg geen tijd en energie voor! Dus ik wacht morgen braaf af! Ben wel heel zenuwachtig!!! Pff manlief kan helaas niet mee morgen maar gelukkig gaat me schoonzus mee!! X voor jullie ik moet gaan slapen
Hey allemaal. Met mij gaat het wel. Volgens mij heb ik het hier niet verteld maar heb weer een missed abortion gehad helaas. Over 2 weken heb ik controle afspraak en dan gaan we met de arts kijken of ik nog onderzoeken kan laten doen. En Kim? Heb je getest?