Hoi spring kan het geen innestelings bloeding zijn? Weet het ook niet hoor zeg zo maar iets wat in me op kwam?
Welkom mariand! Wat spannend dat jullie nu samen een kindje willen! Super leuk! Mijn man heeft ook 2 kinderen uit een vorig huwelijk, en 1 die is geboren met 24 wkn zwangerschap, helaas niet overleefd @ iedereen goeiemorgeee... hier vorige week weer voor de 1e x na part mola ongi geworden... nog nooit zooo blij geweest met een ongi.. vlgde week mn ei dus ga vanaf het weekend ovu testen! Spannund
Balen!! Ik ben er ook bang voor!! Nu 11dpo, maar vanmorgen ook beetje roze met afvegen Terwijl ik wel pijnlijke borsten heb (normaal nooit) dus had stiekem al hoop!
Mijn hemel de chocolade is weer eens nietwaar te slepen hier...... en mijn borstel lijken wel tijdbommen. Jammer want dit wil bij mij niets zeggen.... Behalve chooocoolaaaade
Ja een zoontje van net 2.. nu nieuwe poging voor de 2e. leuk dat jullie ook samen aan een kindje beginnen, wel spannend hè..
Hier nog steeds niks, temp hoog...morgen nod, vandaag 2e uit het doosje van kv gedaan. Omo wit... Ga er maar vanuit dat het niet zo is. Hoop wel dat ik snel ongi wordt, dan weet ik iig waar ik aan toe ben!
Weet nog niet. Hele dag beetje gebleven met afvegen. Maar heb het idee dat het iets meer rood wordt. Zal morgen wel doorzetten En ik voelde me echt anders dan in ronde 1, last van m'n borsten. Net als bij m'n dochter. Maar hoor zo vaak dat je lichaam je echt voor de gek kan houden... We gaan het morgen wel zien.
niet leuk! Als het zo is dan kan het maar beter doorzetten, dan weet je tenminste waar je aan toe bent. Ik vind die onzekerheid zelf altijd het ergst... Ik blijf duimen!
Ja super spannend...wat doet mijn lijf dit keer. Vorige keer in de medische molen gezeten. Ik hoop zo dat ik het dit keer niet nodig heb. Wat leuk dat jullie aan een tweede kindje gaan beginnen...super spannend
Lieve meiden, Ik wil me graag toevoegen aan dit groepje. Zal even een kort verhaaltje doen.. Ik ben 27 jaar en heb een meisje van 1 (In April word ze 2) na een héle onregelmatige cyclus ben ik na 1 jaar in de mmm terecht gekomen. Ik had een hele onregelmatige eisprong en mijn vriend zijn zwemmers waren soms heel slecht en soms heel goed. Na 2x iui zijn we met alleen hormonen en spuiten zwanger geworden. Na een super pittige bevalling hebben we besloten om voor een tweede kindje te gaan.. Érg spannend dus !!!
Oow balen!! Maar je weet het maar nooit. Je hcg verdubbelt om de 2 dagen, mss morgen nog een testje doen? @ boefje ja idd afwachten, spannend hoor! ik duim voor je! @ mariand nee die medische molen zou niet prettig zijn voor je.. Hoop dat het nu zo zal lukken! Mijn nod is rond 18 feb dus we lopen vrij gelijk 😊 Voor ons idd ook spannend toch zeker na de partiële mola in december.. mijn hcg daalde zo ontzettend snel dat we nu alweer groen licht hebben, maar tis wel extra spannend.. Welkom Krul87! Dan hebben jullie er al veel voor moeten doen ook.. en je had een heftige bevalling hoorde ik? Maar je hebt het er graag voor over 😉