pleak van harte helemaal leuk. Hier voelt het niet goed. Bloedverlies, bruining en lichtrose. Voel me ook niet meer zwanger. Morgen weer een echo,
Hoi meiden, Ik ben hier nieuw. Niet op zp, want was hier een aantal jaren geleden dagelijks te vinden. Inmiddels een mooie dochter van drie jaar. Nu hebben wij in september besloten voor een tweede kindje te gaan. Natuurlijk weer een hele spannende tijd! Vorige week zondag mijn eisprong gevoeld. Vanaf zaterdag menstruatie klachtjes. Vandaag een klein beetje bloedverlies. Wie heeft er wel eens een innestelingsbloeding meegemaakt? Ik namelijk niet, maar volgens internet lijkt dit er echt op. Alle positieve testers, gefeliciteerd! Duimen dat de rest ook snel positief testen.
*Knuffel, knuffel, knuffel, duim, duim, duim* Probeer positief te blijven, lieverd. Symptomen komen en gaan, en bloedverlies hoeft niet altijd slecht nieuws te zijn.
@Riv: Spannende dag morgen voor jou? Mag je wel een beetje vroeg komen? Probeer positief te blijven. Duim voor je!
Hey meiden, kon mijn nieuwsgierigheid niet langer bedwingen en had vandaag weer (2x) getest, 2 keer een licht, maar zichtbaar roze streepje! Alleen zit ik nog maar op 10 dpo dus het is nog even spannend hoe de komende dagen verder gaan.. IK probeer er nog maar even nuchter onder te blijven, aangezien ik de laatste tijd wel vaker een vaag streepje had en dan toch ongesteld werd dus ik was nog even af met heel blij zijn, maar spannend is het wel! @ Annie: Welkom! Ik heb nog nooit een innestellingsbloeding mee gemaakt, dus ik kan je er niks over vertellen. Menstruatie krampjes klinken mij wel bekend.. ik heb dat normaal alleen een paar dagen voor nod, deze ronde vanaf ei.. en nu een tweede streepje op mijn test
Haha Pleak, schrijf net ergens anders naar jou! Nee heb het zelf ook nooit gehad naar mijn idee. Maar zoals riv schrijft, er is dus nog hoop. Ik voel zoveel na mijn pijnlijke ei. Maarja, we wachten nog maar even af. Voor jou Pleak ziet het er goed uit. Wanneer weer testen?
@sonja, Jaahhh wat goed! Gefeliciteerd! @riv, spannend hoor! Succes morgen en houd moed! @pleak, jeetje wat spannend zeg! Ben erg benieuwd en duim voor goed nieuws! @Annie, welkom! Hier ook geen ervaring met nesteldrang
haha ja op 2 topics door elkaar ik denk ik woensdag pas, maar grote kans dat ik morgen ochtend niet kan wachten. Van het weekend is dus ook jouw nod he?
Jaja, dus vrijdag denk ik testen als ik me zo blijf voelen en dit niet doorzet en een menstruatie wordt. Ohhhhh, wat is dit weer spannend!!!
WOW hoe doe je dat!? Maar ken het wel een beetje. HIer nu ook bewust zwanger in me eentje...! Gefeliciteerd trouwens!
Ikl probeer het ook te verzwijgen, misschien is het er dan niet Zeunuwpijn... Komt zomaar en verdwijnt ook zomaar. nadeel: ik ga er anders door zitten want dat voelt beter, waardoor andere spieren eigenlijk ook verkeerd belast worden. Dus tja, beetje een circeltje. Drukker en zwaarder vooral omdat je meer moet doen. Eerder kon ik gaan zitten en liggen wenneer ik wou, maar nu met een jochie erbij zit hetecht aan tijden vast. Maar ach, nog 22 weken gedult... Daar doe ik het voor!!!
ooow pleak doe gewoon een cb net als ik! heb flink zitten duimen voor je dus hoop het beste! riv wat zenuwslopend zeg.. hopelijk is alles goed en kan je rustig van je zwangerschap genieten.. je hoort toch regelmatig van oud bloed.. of een adertje.. blauwespeen.. hoe we dat doen.. al sla je me dood.. kweet niet.. dacht ook echt een keer alleen zwanger te zijn.. zelf heb ik steken in de borsten.. een gevoel in mn buik alsof ze de boel aan het opruimen zijn ofzo.. en elke keer als ik naar de wc ga even kijken of er echt geen bloed zit.. het voelt allemaal zo vreemd.. eerst denk je.. wat duurt dat zwanger raken lang.. en nu is het raak en denk je.. oh wat snel.. beetje dubbel..
En dan ben je zwanger en duurt het een eeuwigheid voordat je bevalt. Vervolgens heb je je kind in je armen, en lijken de afgelopen 9 maanden in een flits voorbij te zijn gegaan. Tijd is erg subjectief
HELEMAAL MEE EENS!! En dan worden ze bijna een jaar, en kan ik me bijna niet meer voorstellen dat ik zwanger was van hem... Waar is de tijd dan gebleven
@leeuwtje helemaal mee eens. Als ik nu naar mijn dochter kijk vraag ik me ook af waar de tijd gebleven is! Ik denk dat je met een tweede ook anders bezig bent met de zw. Bij de eerste had ik veel meer geduld en genoot ik er ook anders van. Nu kan het me allemaal niet snel genoeg gaan....Maar dat komt ook door mijn ongemakken, erg last van mijn bekken momenteel.
ik heb het voor mn gevoel heel anders.. misschien praat ik wel anders als ik zover ben als jullie.. voor mij mag het heeel lqng zitten.. kan niet wachten op getrappel.. zenuwachtig ben ik ook.. elke keer na het toilet mn papiertje controleren of er geen bloed aanzit.. eerst voel ik mn borsten.. dan niet meer.. bah.. om gek van te worden.. :-/
Hoi dames, Even weggeweest...maar kon jullie toch niet vergeten hahaha... Inmiddels 9 weken zwanger.. Misselijkheid viert hoogtij hier... Had emesafene maar werd ik zo duf als een konijn van...dus gestopt en nu weer flink beroerd...hoop echt dat het over een paar weken weg is.. Verder flink obstipatie en moeeeeee... Maar mag niet klagen.. A.s. Mandag eerste echo..ben dan 10 weken... Riv...meid...hou ons niet zo in spanning! Zit de kleine er nog? Owww meis ik duim voor je.. Hoe is het verder hier? Is die lijst al wat rozer geworden of niet?