@Leeuwtje: ik had nog niet op jou gereageerd geloof ik, maar wat fijn dat de echo goed was! Een bloeding komt volgens mij wel vaker voor, hopelijk stelt het niets voor en is het de volgende keer helemaal weg.
@iedereen: dank je wel allemaal Tis nog een beetje gek hoor. @minime: Ik reken dit als de eerste ronde ja. Ik ben begin april gestopt met de pil en pas na 3 maanden (begin juli dus) ongesteld geworden. Tis echt wel heel bijzonder vindt ik zelf. Bij mijn zoontje heeft het zo'n 1,5 jaar geduurd. @kimmy: geen idee wanneer mijn Nod is/was. Ik dacht zelf 31 juli, maar die week 2 keer negatief getest. Wel toen die zondag/ maandag krampen gehad, ik denk nu dus een late eisprong? Vrijdag ochtend hele erge krampen, leken wel weeen Ik verwachte dus elke keer rood te zien, maar tot op heden dus niks.
@krabbeke: Wow, wat een knaltest, GEFELICITEERD Vergeet niet jezelf op de lijst te zetten. Het gaat goed met het roze hier, go girls!
@krabbeke, wat goed!!!! haha gefeliciteerd! Goed dat je het aangedurfd hebt! @blauwespeen, welkom terug! Steeds meer zwangeren hier! @hier, voelde vannacht ineens mn ei! Althans flinke steken links onderin! Aangezien we beiden nog wakker waren, hup! Nou hoop ik niet dat we te laat zijn!
Zwanger!!! Leeuwtje83----------25 Maart 2013 riv-----------------5 April 2013 mamamooimeisje------16 april 2013 grietje 77----------13 april 2013 krabbeke------------22 april 2013 ? Bezig voor een tweede NOD Redrose82------------20 Juli BellaNoa-------------25 Juli MoessieLin-----------2 Aug Stando---------------10 Aug blauwespeen----------16 Aug Kimmy----------------16 aug FEE88----------------18 Aug SonjavT--------------18 aug Beeps----------------22 Aug Sleepy84-------------23 Aug Mammamia-------------25 Aug ricmar94-------------25 Aug aggy-----------------26 Aug Groen29 -------------28 Aug Tinkerbell1987-------30 Aug MiniMe81-------------06 Sep Sanjor---------------10 sept Pleak----------------14 sept Gezellige mee kletsers Moon81 Guusje27 Doortjuh Muisje88 2g4e-----------------(wachten op huisje) Naad24 Senna999 aannaa angellinda beebje082011 fredje
Hmm meiden ik denk dat ik naar de volgende ronde moet... nog geen bloed hoor maar wel erge buikpijn en hoofdpijn en rugpijn dus denk dat het niet lang meer duurt... maar ja Efteling here we come haha kan ik lekker overal in
Kan ook innesteling wezen En in dit stadium van een eventuele zwangerschap hoef je je nog geen zorgen te maken over de effecten van G-krachten op je kindje
Leeuwtje ik had gister via foon een reactie gezet maar kan hem niet terug vinden.. Dus nog maar een keer ik duim me suf dat die bloeding netjes weg gaat zonder problemen te geven. anderen op roze gefeliciteerd!!!! Op rood knuffel..
Oké nou dan is er nog hoop .. Ik weet dat iedereen dat zegt dat je het gewoon kunt doen de Efteling enz... maar de vorige keer kreeg ik een miskraam direct daarna hoeft er niet mee te maken te hebben maar ik wil gewoon niet weer achteraf hoeven te denken wat als... zelfbescherming zeg maar
Dan kan ik het snappen. Wanneer ga je ook al weer? Hier verder een rustig dagje. Lekker niets en genieten van het weer en me mannen!
Hallo allemaal! Ook wij gaan voor een 2e! Ik wilde het al langer maar mijn man wilde nog even wachten. Vrijdag 10 augustus zijn we getrouwd en heeft hij groen licht gegeven! Vrijdag was ook gelijk mijn laatste pil dus wordt spannend. Iedereen die al zwanger is gefeliciteerd! Voor de rest succes met klussen! We horen er nu ook officieel bij! Groetjes