Pfffff.. ben ik weer met een frustratie over de verhuizing.... We hadden 9 weken om de hypotheek rond te krijgen, moet lukken zou je zeggen... Maar onze adviseur van de Hypotheker komt eerst 2x met een offerte met fouten erin... :x hij was steeds niet te bereiken, belde nooit terug... riep steeds dat we nog tijd genoeg hadden... en nu eindelijk eindelijk hebben we afgelopen vrijdag een goede offerte kunnen tekenen... maar volgende week donderdag loopt ons voorbehoud van financiering af De verkopende partij vertelde net dat komende donderdag pas de taxateur bij hem langsgaat.. nu zakt alle moed me totaal in de schoenen.. We hebben 2 weken overlap tussen de 2 huizen, dus daar valt niet veel in te snijden Heeft er iemand nog opbeurende verhalen rondom het regelen van je hypotheek? Dat het op het laatste nippertje toch nog goed kwam? Tips over wat ik nu moet doen?
geen opbeurende verhalen van mij.. heb een tijdje terug de hypotheker gevraagd een berekening te maken van wat wij aan hypotheek konden krijgen.. 2 maanden later nog niks van hem gehoord terwijl hij toch heel veel papierwerk heeft van ons.. (wel kopie) nou hij mag het in zn *** steken die hele hypotheek.. als we een nieuw huis gaan kopen hoeven we daar dus niet langs
Wij hadden erg kort tussen koop en overdracht dus bank moest opschieten gelukkig waren ze mee denkend. Hier dus wel gelukt maar dus zonder tussenpersoon en dirwct bij de bank
Komt goed, Ik heb op vrijdag de offerte getekend en maandag moest de bankgarantie binnen zijn en dat was hij ook. Bij ons via de rabo.
Niet echt opbeurend maar wel effectief! Bij ons liep het ook niet met de adviseur, officieel waren we een contract met deze adviseur aangegaan.. Wij moesten ook verlenging van de termijn aanvragen bij de verkopende partij en heb toen per direct onze adviseur ontslag gegeven en op basis van nalatigheid het contract laten ontbinden.. Dezelfde dag nog naar een andere gegaan en daar het hele rampenplan op tafel gelegd inclusief afwijzing van de eerste hypotheekaanvraag met de vraag om het bij onze eigen bank aan te vragen (daar had ik op voorhand mee gebeld en die leken er wel positief in te staan) alles met spoed geregeld op aanvraag van de bank en 8! Dagen later bij de notaris getekend.
Ik hoor nooit veel goeds over de Hypotheker. Ik zou dit scenario dus asap voorleggen bij een andere verstrekker.
Goed gedaan! Dat zou ik dus ook doen. Wij zijn destijds ook bij de eerste 2 adviseurs weg gegaan omdat we ons niet serieus genomen voelde.