Ik vroeg me af wat voor soort webwinkel nu goed loopt/verkoopt? Je ziet tegenwoordig vanalles maar wat loopt nu een beetje? levert het ook wel iets op? misschien zijn er hier mensen met een webwinkel en kunnen er een beetje over vertellen?! zou ook graag willen weten of het nu wat oplevert financieel gezien (kun je me ook pben) alvast bedankt!
Ik ga binnenkort een webwinkel beginnen met mijn moeder,dus kan er ook nog niet zoveel over vertellen.
Webwinkel opzetten is simpel, maar het moeilijkste is om bezoekers te krijgen. Hoe meer bezoekers, hoe meer kans je hebt dat je wat verkoopt. Het is niet zo als je je winkel in zoekmachines zet, dat de bezoekers meteen binnen stromen, gaat een hele lange tijd overheen om beetje kenbaarheid op te bouwen. Een hoop winkels gaan weer offline, omdat er weinig bezoekers komen en/of wat er verkocht wordt is al genoeg in de omloop. Andere optie is ebay bv (kun je ook een eigen winkel beginnen). Is de kans veel groter dat je meteen wat verkoopt, daar komen namelijk al miljoenen bezoekers per dag. Dan heb je al een voorsprong. Groetjes Brez
wij hebben ook een webwinkel met outdoorspullen edit moderator: link verwijderd en het is best lastig om een goede site optezetten. In het begin is het moeilijk rond te komen maar nu (na 2 jaar) kunnen we er goed van leven. Sinds december 2008 hebben we een nieuwe site en loopt het een stuk beter. Het voordeel van een webwinkel is dat je geen torenhoge huur voor een winkelpand kwijt bent . Het klopt wat Brezjika zegt dat het moeilijk is om bezoekers te krijgen en dan moet je nog proberen dat je bezoekers ook nog kopende klanten worden. Er zijn een hele hoop webwinkels dus jij moet proberen om er uit te springen en op te vallen. Wij doen dat door een hele goede service te geven. Wij nemen echt te tijd voor een klant en geven een eerlijk antwoord. Tuurlijk willen we graag verkopen maar als we vinden dat een klant beter met een ander porduct af is dan adviseren wij dat (ook al is dat bij een andere winkel). De klanten stellen het echt op prijs dat ze eerlijk geholpen worden en die zien we ook vaker terug komen. Tweeling heb je dan een idee om een webwinkel te beginnen?
Ik heb ook een eigen webwinkel met nieuwe baby- en kinderkleding edit moderator: link verwijderd. Ik ben eerst begonnen op Ebay en Marktplaats om een soort van naamsbekendheid op te bouwen, en vorig jaar heb ik actie ondernomen voor een echte eigen webwinkel. Ik ben nu dus een jaar bezig, en het gaat me goed af. Ik heb er ontzettend veel plezier in, ondanks dat het geen vetpot voor mij is. Ik kan er niet van leven, laat ik dat voorop stellen. Ik doe dit naast mijn parttime baan.
Ik heb ook een webshop edit moderator: link verwijderd in handwerkartikelen. Loopt leuk maar kan er zeker niet van leven. Ik werk ook nog parttime ernaast. Maar moet ook zeggen dat ik er op dit moment weing aan doe. Ja binnengekomen bestellingen verzenden, dat wel. Maar ben niet echt vernieuwend bezig ofzo. Als ik ermeer tijd in zou stoppen, zou ik er wel meer aan verdienen, maar ja, die tijd is er niet altijd
Ik ben ook net begonnen met 2 webwinkeltjes edit moderator: link verwijderd Omdat ik pas een paar dagen geleden gestart ben loopt het natuurlijk nog niet. Ik ben aardig wat geld kwijt aan het inkopen van producten en het maken van mijn producten. Het is dus maar afwachten of het gaat lopen en of ik de gemaakte kosten eruit zal halen. Ik denk maar zo: als het maar leuk is Ik verwacht niet dat ik er binnen 3 maanden mijn investering weer uit heb. Je hebt natuurlijk ook webwinkels waar je zelf ook nog eens voor moet betalen. Veel webwinkels zijn gratis maar ben je weer beperkt in de opties die je hebt en het aantal te plaatsen artikelen. Het hangt er denk ik ook vanaf welk product je wilt gaan verkopen
Goeie tip!Voor mij en mijn moeder beter omdat we vanuit Indonesie gaan verkopen. Ging het verkopen vanaf Ebay gelijk goed?
Je kunt ook bijv postertjes maken en overal ophangen of flyers maken. Ik heb een zusje die de folders hier in de buurt rondbrengt en ik zou haar overal een flyer door de deur laten doen. Ook op marktplaats adverteren en 2dehands.nl e.d. Veredr kun je op hyves adverteren en een hyves ervoor oprichten een myspace aanmaken en op forums e.d. naamsbekentheid proberen te maken.
Dames, even voor de duidelijkheid: linken is niet toegestaan. Willen jullie daarmee even rekening houden? Groeten, Josien
Josien, jij bedoelt op deze pagina. Maar ik bedoel dat in mijn bericht niet, Ook even voor de duidelijkheid. Ik bedoel gewoon op collega webwinkels, startpagina's en andere sites die het toestaan.
Dat bedoelde ik inderdaad... ik doelde niet speciaal op jouw bericht Bosi . Op deze site is inderdaad linken niet toegestaan. Groetjes, Josien
ik ben nu ook wel benieuwd of je bij de Kamer van Koophandel ingeschreven moet staan of dat je het zo mag doen... en moet je belasting afdragen?