Hier ook iemand met een webwinkel. En ook ik ga ermee stoppen. Ben nu alles aan het uitverkopen. Kvk nummer is wel noodzakelijk om te kunnen inkopen bij de groothandel. Ben je een klein bedrijfje moet je iedere drie maanden je btw aangifte doen. Jaarlijks je aangifte doen. De meeste hebben daar een boekhouder voor nodig. Net als ik, geen kaas van gegeten. Verder kan iedereen je ineens vinden. Je krijgt kosten als hbd en dergelijke. Bij mij loopt het leuk maar door alle kosten komt mijn zakelijke rekening niet hoger. Tja en hoe leuk ik het ook vind dan moet je reeel zijn en stoppen. Er gaat heel veel tyd in zitten. Succes.
Hier ook iemand met een webshop. Loopt redelijk al gooien de belastingsdienst en hbd roet in het eten. Ik kan er maar niet achter komen wat de functie van hbd is en wat die voor mij kan betekenen. Vind het geld klopperij.
het enigste wat ik weleens doe bij het hbd is cijfers opvragen verder kun je er geloof ik vrij wijnig mee
Naast de kosten van de KvK en HBD... wat voor kosten komen er dan nog meer op je af als je je inschrijft bij de KvK?
Ik heb ook een webwinkel samen met mijn beste vriendin.. Wij hebben wel een KVK nummer genomen omdat je anders bijna niet kan inkopen bij groothandels + klanten nemen je vaak serieuzer wanneer je een KVK hebt.. Wij hebben de webwinkel afgenomen bij Webwinkel beginnen? Snel & eenvoudig bij mijnwebwinkel.nl dat is echt om aan te raden. Kan daar ook gratis (wij hebben betaald)
Zindy ligt eraan wat je precies gaat doen denk ik. Webwinkel aankopen, boekhouder (is heel duur), telefoonkosten, verzendkosten?, uuh effe denken hoor. Je inkoop, btw aangiftes, printpapier, cartrige voor je printer (je bent verplicht bonnen uit te draaien voor je klanten. Je moet een vergunning hebben. Ook als het je eigen huis is. Heb je hier wat aan. Denk alleen mee hoor.haha.
Bedankt voor je reactie! Van die punten ben ik inderdaad op de hoogte. Ik was alleen bang dat er misschien nog zoiets als HBD was... onvoorziene kosten. De rest heb ik allemaal al uitgezocht. 1 augustus gaat mijn winkel online; voor die tijd ga ik nog langs de KvK en wellicht ook Belastingdienst om de laatste puntjes op de 'i' te zetten. Een vergunning heb ik volgens mij niet nodig (dit las ik tenminste op de site van de KvK) aangezien er geen klanten o.i.d. bij mij aan de deur zullen komen. Maar dit zal ik nog eens nalezen. Dank je!
Boekhouding doe ik zelf af en toe met bijstand van mn moeder. Ik koop grotendeels in wat ik verkocht heb, maar zo bouw je wel voorraad op. Mijn man heeft zelf de webshop opgezet, dus kostte ons niets. Ik betaal iets van 120 euro per jaar voor het beheer van de internetruimte zeg maar. Ik heb geen vergunning, ik verkoop alleen online, dus niet vanuit huis. Dan heb je geen vergunning nodig.