Weeenremmers?

Discussion in 'Stel je vraag aan de verloskundige' started by Hartogje, Jul 14, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Hartogje

    Hartogje Actief lid

    Sep 15, 2009
    228
    0
    16
    Hallo,

    Ik heb een vraagje over weeënremmers. Ik heb 5 dagen in het ziekenhuis gelegen ivm met weeën. Ik ben nu 32+5, dit is voor ons al heel wat want ons dochtertje is geboren met 28+4 met een spoedkeizersnede had toen ook weeën en het ging niet goed met haar. Dat is allemaal goed gekomen gelukkig, we zijn ook heel trots op haar.

    Nu heb ik in het ziekenhuis remmers gekregen, Nifedipine retard 20 mg. Nu lees is dat er verschillende zijn, wat is het verschil en is de een sterker dan de ander? Ik heb ook longrijping gehad voor het kindje en als de weeën doorzetten dan laten ze de kleine komen. Ben nu gelukkig weer thuis en moet veel rust houden.

    Alvast bedankt, zo fijn dat wij altijd bij jullie terecht kunnen met onze vragen.

    Sylvia
     
  2. Ineke

    Ineke Verloskundige

    Dec 15, 2010
    2,663
    0
    0
    Hallo,

    Super dat je nu al zo ver bent in de zwangerschap. Hopelijk blijft deze nog even zitten.
    Het verschil tussen de verschillende weeenremmers en waarom ze die ene geven en niet die andere weet ik niet. Dat moet je aan de gynaecoloog vragen.

    Groetjes Ineke
     
  3. Hartogje

    Hartogje Actief lid

    Sep 15, 2009
    228
    0
    16
    Hoi,

    Toch bedank voor je reactie :)
    Vrijdag moet ik weer voor controle dus zal het dan vragen
    Ik vroeg het mij af omdat ik toch bang ben dat de weeën weer terug komen en die kleine eerder komt. Als ik naar mijn lichaam kijk dan zegt mijn gevoel van wel namelijk. Het is afwachten.

    Nogmaals bedankt

    Sylvia
     

Share This Page