Weefsel verloren in stopweek pil

Discussion in 'Anticonceptie' started by bulbby, Aug 6, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. bulbby

    bulbby Nieuw lid

    Aug 6, 2013
    1
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hey, ik zit met een zeer grote vraag en ik weet niet waar ik om hulp kan vragen. Ik hoop dat jullie mij kunnen helpen :( Ik heb de laatste maand voor het eerst mijn pil genomen (ik ben 18jaar) en ben 3 dagen geleden gestopt met deze te nemen zodat ik mijn regels zou krijgen. Ik heb vandaag mijn regels gekregen, althans dat dacht ik. Ik had hevige buikpijn en er kwam uit mijn vagina geen bloed, maar iets heel raar, raar om te zeggen maar precies een soort weefsel dus heb ik op de pc wat zitten opzoeken en ik heb 2 foto's gezien (van 2 verschillende vrouwen) die zeggen dat dit hun miskraam is. Wel 1 probleempje bij mij, ik heb geen seks gehad... Weet er iemand raad? Ik weet echt niet wat ik moet denken :'(
     

    Attached Files:

    • b.jpg
      b.jpg
      File size:
      33.4 KB
      Views:
      860
  2. xxlovexx

    xxlovexx Lid

    Aug 6, 2013
    26
    2
    3
    NULL
    NULL
    Ga er mee naar de dokter! Ziet er wel beetje creapy uit... voor je eigen veiligheid ffies langs gaan !
     
  3. bloem18

    bloem18 Fanatiek lid

    Jun 13, 2011
    1,463
    0
    36
    Noord-Holland
    Oh jee dit is we een beetje raar/vreemd, als ik jou was zou ik wel graag willen weten wat het is en even met de foto naar de huisarts gaan. Mijn miskraam zag er niet zo uit. En bij jou kan het ook geen miskraam zijn zeg je dus moet het wat anders zijn, ik zeg zeker even een onderzoekje waard. Succes
     
  4. LW85

    LW85 Fanatiek lid

    Jun 24, 2012
    4,082
    604
    113
    Ik weet niet welke pil je neemt, maar toen ik de Yaz nog nam heb ik het ook 2 keer gehad. Enoooorme buikpijn, geen bloed, wel zo'n weefsel en erna pas wat bloedverlies.
    Ben ermee naar de gyn geweest en die zij dat dat wel eens voor kon komen en niks ernstigs was. Was ook geen miskraam maar "gewoon" oud weefsel uit de baarmoeder.
     
  5. lovewinnie

    lovewinnie VIP lid

    Jan 13, 2007
    16,251
    790
    113
    tilburg
    Lijkt mijn baarmoederslijmvlies. Sommige vrouwen kunnen grote stukken verliezen.
     
  6. Assi

    Assi Fanatiek lid

    Mar 2, 2008
    4,519
    46
    48
    Heb ik exact zo gehad als op de foto. Schijnt te kunnen. Oud weefsel.
     
  7. katharina

    katharina Actief lid

    May 13, 2013
    205
    0
    0
    Logopedist
    Maastricht
    Ahh meis.. dat is even schrikken zeg, dat snap ik! Je bent ook nog vrij jong, dan snap ik dat zoiets eng is ineens. Ik zou ook even naar de huisarts gaan met de foto, dan hoef je niet direct bang te zijn voor een inwendig onderzoek. Dan ben je in ieder geval gerustgesteld als het inderdaad 'gewoon' oud weefsel is. Ik heb het nooit gehad en het is zeker zeldzaam genoeg om eventjes langs te gaan. Ik ben benieuwd wat de huisarts zegt.
     

Share This Page