Ben nu rond de 9 weken zwanger van ons vijfde kindje. Ervaring genoeg zou je zeggen, maar sommige dingen blijf je over twijfelen. Heb bij mijn andere zwangerschappen allemaal last van bekkenpijn gehad. Na de vierde had ik nog steeds weleens last van mijn bekken, maar anders als nu. Heb al een aantal dagen last van lang staan. Krijg dan een stekend/trekkend gevoel in mijn lies en onderrug,welke ik niet voel als ik zit, maar wel als ik loop. Kan dan ook niet gewoon lopen en loop echt een beetje mank. Ook heb ik last van het fietsen, als ik dan op mijn zadel zit heb ik echt een pijnlijk schaambeen en ook tijdens het fietsen heb ik last van mijn heupen. Niet in hele erge maten, maar vervelend. Die pijn in mijn lies heb ik vandaag weer na gek doen met de kinderen in de speeltuin en dus ook veel gestaan en gelopen en de jongste getild. Is dit nu mijn bekken al of kan dit ook bandenpijn zijn. Heb namelijk in bed nog geen pijn in mijn lies/schaambeen of rond mijn bil wat ik de vorige keren op een gegeven moment wel had. Bij de vierde zwangerschap begon het ook rond de 8 weken. Ik hou het zo en zo in de gaten want moet zondag weer werken en werk in de zorg en moet veel lopen/staan, tillen en dergelijke.
Gewoon naar de fysio meid! Die kan je precies vertellen waar het probleem zit, en wat je er het beste mee kunt doen! Ik loop vanaf week 16 bij een bekken gespecialiseerd fysiotherapeut, en had het veel eerder moeten doen! Had een hoop klachten kunnen voorkomen, of uit kunnen stellen! Nu ben ik zwanger van de eerste, dus ik "moet" nog maar weinig... Maar zat wel vanaf week 24 thuis! Jij hebt al 4 kinders rondlopen... Succes er mee!
guus: dank je inderdaad de vijfde, de pil heeft niet zijn werk gedaan hier firsttimemom:Heb de vorige keer ook bij de fysio gelopen inderdaad,maar ik zou eerlijk gezegd niet weten waar ik de tijd vandaan moet halen om daar heen te gaan. Maar wat moet dat moet, maar wacht het liever nog even af, omdat ik de vorige zwangerschap ook iedere week moest en soms 2 keer per week en dat is gewoon geen doen, met 2 kinderen thuis. Eergisteren gewerkt en weer precies dezelfde pijn als vrijdag en sinds gisteravond is het gelukkig weg en kan ik weer gewoon lopen, blijf wel een zeurderig gevoel houden en het voelt niet helemaal goed. Vanavond weer werken en ben benieuwd of ik daarna geen last heb of dat ik toch weer dezelfde pijn krijg, anders vrees ik dat ik het niet ga redden om tot in ieder geval tot week 27 te blijven werken. Al werk ik maar 10 uurtjes per week ongeveer, het is lichamelijk wel zwaar werk.