Aldi, Lidl en Spar duurste supermarkten | RTL Nieuws Ik las net dit onderzoek op FB. Wij doen zelf boodschappen bij Hoogvliet, maar ik zei het al langer in mijn omgeving, Aldi en Lidl zijn zo goedkoop niet meer. Albert Heijn is zo duur niet meer.
Klopt ik vond de melk bij de Aldi duur toevallig keek ik even. Melk van appie de Zaanse Hoeve is veeeeeel goedkoper! De biologische jam was eerst 1,35 nu 1,59 duurder dan de Bio+ jam in de supermarkten.
Het ligt denk ik heel erg aan welke spullen je neemt sommige dingen zijn bij de ene duurder als de ander, ik ben vandaag bij de Aldi geweest en bond t toch erg goedkoop, terwijl ik normaal naar de Dirk ga en die ook helemaal niet duur is. Ik denk dat voor mij (en misschien vele) een combi van supermarkten t voordeligst is
Nou ik kan je vertellen dat fruit volgens mij nergens zo goedkoop is als bij de Lidl hoor. Fruit is echt zooo duur bij de AH en Jumbo en ook nog eens van bar slechte kwaliteit dit jaar! En dat terwijl ik nu een gigantische fruit-tic heb!
Ligt er inderdaad heel erg aan waar je naar kijkt. Aldi is idd vaak niet goedkoop. Lidl heeft vaak heeeeeeeeele goede aanbiedingen voor fruit, laatst Elstars voor 50 cent per kilo! Dat vind je nergens anders hoor. Het is gewoon een kwestie van goed vergelijken en de dingen op de juiste plekken kopen. Ik kom overal: Aldi, Lidl, AH, Plus, Nettorama....net waar de goede aanbiedingen zijn.
Daar waren wij inmiddels ook al achter 😁 eigen merk van de appie is 9/10 x goedkoper dan een product bij de Aldi.. Voor à merk gaan we altijd naar de jumbo
Ik heb toevallig ook vergeleken laatst met lidl en jumbo.. het enige wat ik echt goedkoper vind bij de lidl is het fruit (maa dan wel de aanbiedingen) en de frisdrank
Dat wist ik dus. Veel producten hier van ah Basic. Fruit/groenten bijna altijd wel van lidl, met aanbiedingen.
Ligt er idd aan wat je pakt..fruit is bij de lidl veeel goedkoper en veel dingen zijn dezelfde prijs als ah basic..maar kwalitatief gezien ga ik dan liever voor lidl. Als je lidl vergelijkt met ah huismerk is lidl echt wel goedkoper. en jumbo is helemaal stervensduur
Ze hebben ook niet gekeken naar de hoeveelheid.... Ze hebben het goedkoopste gepakt? Aldi en Lidl hebben vaak grootverpakking, wat dus in verhouding goedkoper is. Lang niet altijd, maar vaak wel!
Wat een raar lijstje trouwens. Op de olijfolie na dingen die ik echt nooit koop, haha. Dus het zal ook echt per persoon verschillen welke supermarkt goedkoop of duur is. Alhoewel die buurtsupermarktjes zoals Spar wel écht duur zijn.
Mee eens, ik ga altijd eerst naar de Lidl en dan naar de Dirk en weet eigenlijk precies wat ik bij Lidl goedkoper kan halen dan bij de Dirk van den Broek. Deze combi maakt het wel goedkoper dan dat ik alleen naar AH of de Jumbo ( erg duur trouwens) zou gaan.
Wij gaan altijd naar de Duitse Lidl... Die is natuurlijk weer goedkoper dan die in Nederland.. Laatst moest ik toch even in Nederland naar de Lidl en zag ik dat wel veel dingen een stuk duurder waren dan in Duitsland... Maar ik denk dat het wel echt eraan ligt wat je koopt, wij gaan altijd voor frisdrank, eieren, melk, luiers luierdoekjes diepvriesproducten en fruit en groente. Dat is echt gewoon een stuk goedkoper daar.
Ik vind de aldi idd.niet meer zo goedkoop als jaren terug. Doe nu de meeste boodschappen bij de AH en soms goedkopere dingen bij de aldi maar als ik alles bij aldi koop ben ik misschien 10 euro goedkoper uit en ik vind de kwaliteit van de aldi niet zo geweldig.
Ik vind de plus juist niet goedkoop eigenlijk. Maar dat ligt misschien aan onze plus. Je ziet bij ons ook nooit iemand met volle karren. Eigenlijk alleen maar mandjes of oudjes met een karretje met alleen een melk en brood er in En ze hebben volgens mij alleen prijzen vergeleken , en inderdaad niet naar hoeveelheden. Ik ga meestal naar de jumbo op ah. Hele tijd bij de Lidl boodschappen gedaan en toen naar de jumbo/ah en wat denk je ik was goedkoper uit bij de ah of de jumbo. En ik hoefde niet naar twee winkels omdat ik sommige dingen wel merk wilden hebben.