Goedemiddag! Wanneer is het HCG verdwenen na een behandeling met Cytotec bij een missed abortion? Ik heb 6,5 weken geleden Cytotec genomen na een missed abortion en 2 weken daarop een echo controle gehad van mijn baarmoeder (zag er goed uit). Hierna wel gemeenschap gehad. 2 weken geleden had ik een heel klein beetje bloedverlies (1 dag wel en een dag niet en dag wel). Hierna niet meer gemeenschap gehad. Sinds deze week heb ik meerdere hele licht positieve zwangerschapstesten (kruidvat 2v5) in handen. Heeft hier iemand ervaring mee?
Venuz ik heb na mn eerste ma nog ruim vier weken positief getest en bij mn tweede ma ongeveer 3,5 week. Het hcg kan tot 8 weken na miskraam (cytotec) in je lijf zitten dus als ze niet oplopen, kan je er helaas vanuit gaan dat het nog een restje hcg is. Ik heb trouwens na miskramen elke keer in de eerste ronde geen eisprong gehad (ik temperatuur) en ik hoor dat dit vaak voorkomt. Succes!
Hier 2 weken na mk door cyctotec weer negatieve testen, week later ei en 2 weken later weer menstruatie
@Frummels: Bedankt voor je reactie. Dus HCG kan nog tot 8 weken na miskraam in je lichaam blijven! Wanneer werd je weer ongesteld na je miskramen? Ik heb na de miskraam niet getemperatuurd maar wel de CB 2 hormonen ovulatietest gebruikt en volgens deze was er een eisprong, maar hoe betrouwbaar is dit? De uitslag kleur van de zwangerschapstesten lopen de afgelopen 5 dagen niet aanzienlijk op of af (ik drink 's avonds voor het slapen gaan soms een grote mok thee). Ik vind het heel erg voor je dat je een paar maanden geleden weer een miskraam hebt gehad. @Molensteen: bedankt voor je bemoedigende reactie. En wat fijn dat je nu zwanger bent! En ik ben nog steeds niet ongesteld geworden. Achteraf gezien had ik eerst moeten checken dat HCG waarde nul werd, maar dat is achteraf gezien... En nu? Dan maar 2 bloedtesten laten doen. Want ik word gek van de onzekerheid. Ik heb deze week een paar keer huilbuien gehad door deze situatie en ook natuurlijk door de miskraam van vorige maand. Komende week is manlief niet thuis, terwijl ik best wel wat steun kan gebruiken.
Hoi VenusZ, het ligt er ook een beetje aan hoe lang je zwanger was en hoe hoog je hcg dus was. Hoe minder ver, des te eerder zijn de testen negatief. Ik had na mijn miskraam na een week of 3 weer negatieve testen en een week daarna en positieve ovulatietest. Het duurde trouwens de eerste ronde wel langer voor ik ongesteld werd (een week langer dan normaal).
Tis ook allemaal een rollercoaster hoop dat dit mss betekend dst je weer zwanger bent. Ik was de ronde na de eerste menstruatie weer zwanger.. Er is hoop!
@Jiseb: Bedankt voor het delen van jouw situatie (na 3 weken negatief). Gefeliciteerd met jouw zwangerschap. Ik wens je oprecht een gezonde zwangerschap toe! Mijn missed abortion was van 9 weken en na 6.5 weken (gerekend van af dag 1 miskraam) ben ik nog steeds niet ongesteld. Normaal is mijn cyclus zo'n tussen de 4 a 5 weken. @Molensteen: het is inderdaad een roller coaster (eentje die heel gauw vlak en langzamer mag worden) en ik maar hopen op een rustige zonnige cruise... Ik hoop natuurlijk dat ik gezond zwanger ben, maar durf ook niet optimistisch te zijn. Probeer nu rustig te zijn en niet teveel over na te denken (niet makkelijk!). Moraal van het verhaal: test na een miskraam je HCG level. Waarom vertelde mijn verloskundige me dit niet? Het staat ook niet in zwangerschapsboeken. Wel handig dan zo'n forum. Morgen dan maar weer een zwangerschapstest..
Gisteren de boel laten controleren: Mijn HCG waarde was nog 10.8. Dus Kruidvat 2v5 testen zijn echt supergevoelig, kleur was super lichtroze hierbij! Echo zag er goed uit. En vanochtend ongesteld geworden (na 7 weken). Eindelijk duidelijkheid! De informatie die ik gevonden heb: Na een opgewekte miskraam verdwijnt HCG tussen 4 en 6 weken en menstruatie komt tussen 6 en 8 weken. Dit zijn gemiddelden. Na 6 weken geen menstruatie is er een kans dat je weer zwanger bent.
Wat fijn dat je nu duidelijkheid hebt, ondanks dat je liever zwanger was geweest. Het kan best dat je een eisprong hebt gehad, maar zolang er hcg in je lijf zit zijn ovulatietesten niet betrouwbaar omdat die aanslaan op hcg. Ik werd na beide miskramen na 3-3,5 week o gesteld zonder eisprong. Daarna was mn cyclus weer normaal. Ik hoop dat je snel weer zwanger bent!