Weekbudget van 60 euro

Discussie in 'De lounge' gestart door xxBloesem, 24 mrt 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.265
    6.790
    113
    Gerechten met eieren maken...goedkoop en gezond.
     
  2. Damay77

    Damay77 VIP lid

    18 apr 2010
    13.734
    7.501
    113
    Vrouw
    acties inderdaad. ik koop drogisterij artikelen en wasmiddelen bijvoorbeeld alleen als het in de aanbieding is. koop het dan ook groter in. zo stonden er vorig jaar bij de AH een stuk of 12 flessen omo wasmiddel in de uitverkoop bak. voor 2,50 euro per fles! dezelfde flessen stonden nog in het schap voor 6 nog wat. die heb ik dus meegenomen en hier ben ik nog steeds mee bezig. later nog 2 dozen ariel voor 4 euro. grote dozen. shampoo, tandpasta, deo enz alleen in grote voordeelverpakkingen bij het kruidvat. hetzelfde met de luierdoekjes en de luiers. tijdje terug aanbieding van 2+1 gratis van de luiers. heb toen echt een paar dozen mee genomen. had iets van 16 pakken luiers.:) maar had wel totaal over de 100 euro korting. verder vaak bonus spul. of spul wat tot de dag geldig is. vlees bijvoorbeeld. vaak een stuk goedkoper en gooi het gewoon in de vriezer. 1x per week boodschappen doen.
     
  3. mam1991

    mam1991 VIP lid

    17 jan 2013
    10.071
    2.096
    113
    Ohh 60 is wel te doen :) wij doen het met 50/60 euro met z'n 3en :) en soms blijft er nog wat van over.

    Tips;
    - vlees op datum halen en invriezen (Ah en c1000 geven hier 35% korting op vlees op datum)
    - Eten na de weekaanbiedingen
    - fruit/aardappels zijn hier veeeeel goedkoper op de markt
    - brood halen wij vers bij de bakker van de markt, ook veel goedkoper dan supermarkt brood. En ook nog eens veel lekkerder!
    - ipv frisdrank/sapjes drinken gewoon een fles ranja op het aanrecht zetten.
    - aanbiedingen inslaan
    - A merk hoeft absoluut niet altijd beter te zijn dus ga ook eens over op eigen merk ;)
    - wil je toch A merk dan loont het voor ons om dat bij de Jumbo te halen.

    Dit zijn even de punten die snel in mij opkomen.
     
  4. xxBloesem

    xxBloesem Bekend lid

    1 feb 2015
    536
    173
    43
    Vrouw
    Bedankt allemaal!
     
  5. Suusjeuh

    Suusjeuh VIP lid

    4 jul 2010
    13.212
    13
    38
    Verpleegkundige/gastouder
    Jeetje, als je zou willen zouden jullie aardig kunnen besparen hoor! Met z'n 2en en 3en kwamen wij met €50,/ prima rond. Nu de kinderen (nu met z'n 4en) wat groter zijn en manlief eten meeneemt naar z'n werk zitten we aan de ca €70.- incl luiers en wasmiddel enz.
     
  6. blackrose88

    blackrose88 Bekend lid

    16 dec 2012
    877
    0
    0
    Dat is super makkelijk te doen.
    Wou dat wij dat hadden om per week te besteden.

    Wij moeten het Door omstandigheden nu met 20 euro per week doen voor de boodschappen en de huishoudelijke spullen etc. Wij zijn met 2 volwassene en 1 kindje

    Dus ja met 60 moet dat makkelijk kunnen
     
  7. Kitty07

    Kitty07 Fanatiek lid

    5 jan 2011
    2.297
    25
    48
    Financieel administratief medewerker
    Ergens in Limburg
    Zestig euro voor 2 personen lijkt mij ook goed te doen hoor. :)

    Wow Blackrose88....20 euro p/w met een kindje dat nog in de luiers zit ook?
    Jeetje...kan je daar wel echt van rondkomen?
     
  8. Katenhond

    Katenhond Fanatiek lid

    14 aug 2014
    1.394
    174
    63

    Moet kunnen hoor, maar zal wel even tijd nodig hebben.

    Ik zou persoonlijk een maandbudget nemen, dat werkt handiger.

    Wij geven per maand circa 250 euro uit aan boodschappen.
    Dat is eten / drinken / pers. verzorging en beesten. (3 pers overigens, waarvan 2 met voedselallergie)

    Wat helpt om een beetje budget te kunnen houden en redden is:
    -Houdbare dingen in de reclame op voorraad kopen (en daarom is een maandbudget dus handiger. Kun je bijv. de ene maand toiletpapier op voorraad kopen en de andere maand tandpasta, waspoeder, etc.)
    -Weekmenu maken a.d.h.v. aanbiedingen
    -Seizoensproducten eten
    -Geen zakjes en pakjes maar terug naar de basis en zelf maken
    -Houd eens een kasboekje bij
    -Geen boodschappen doen op een lege maag
    -Ook even nadenken of je iets echt nodig hebt, eer je het koopt

    Voor 250 euro in de maand eten en drinken wij voornamelijk vers (nooit potjes, zakjes, pakjes) en deels eko en bio.

    Nu zijn we even duurder uit, want door mijn zwangerschapsklachten even wat beperkt in de mogelijkheden. Normaliter bak ik namelijk zelf brood (o.a.) en dat zit er nu even niet in.
    En het "gezonde" brood dat wij lusten uit de winkel, (en dat dreumes en ik ook mogen eten) is net even wat duurder, net als wat andere artikelen die ik normaliter zelf fabriceer.
    Niettemin... het is een kwestie van gewoonte en oefening.

    Ik sla wasmiddel, tandpasta, toiletpapier, tandenborstels etc. vaak in voor een half jaar, als het in de reclame is, dat scheelt gewoon enorm. De besparing kun je vaak halen uit "plannen en vooruit denken", maar dat moet soms gewoon even wennen.

    Succes.
     
  9. Sylvia29

    Sylvia29 Fanatiek lid

    2 jan 2010
    1.996
    0
    0
    60 Euro per week was voor ons samen een makkie, met zijn drietjes was het zelfs nog goed te doen (wat over bleef nam ik gewoon mee naar de week erop, als er een keer wat extra's bij kwam was dit dus prima op te vangen)
    Nu met zijn viertjes zal het waarschijnlijk wat lastiger worden, maar we gaan gewoon weer proberen :D
     
  10. G89

    G89 VIP lid

    18 sep 2008
    10.062
    1.296
    113
    Nederland
    Wij hebben een week budget van 50,- per week. Meestal red ik het hiermee, soms niet. Ik ga één keer per week boodschappen doen. Een deel haal ik bij de Aldi en een deel bij appie.
    Maak een boodschappenlijstje en koop dat gene wat er op staat. Ik maak vaak een basislijstje en kom dan rond de 40 euro. Tijdens het boodschappen neem ik vaak altijd iets extra's mee, lekkere broodjes, extra lekkers voor 's avonds e.d. zo zit ik altijd rond de 50 euro.
     
  11. blackrose88

    blackrose88 Bekend lid

    16 dec 2012
    877
    0
    0

    Het is krap. Heel heel krap maar ja het lukt wel (net aan)
    Hebben gelukkig Hulp van de voedselbank,maar daar zitten de laatste tijd bijna alleen luxe artikelen in en zeer weinig groene en fruit.
    Maar we hebben de mazzel dat me kleine man volledig met de pot mee eet.
    Hopelijk heeft me man snel weer werk (ik ben tijdens me zwangerschap van me zoontje zonder werk komen te zitten en me man sinds afgelopen zomer)
     
  12. Luja

    Luja Niet meer actief

    Makkelijk, hier deed ik toen ik nog met mn ex samen was 150 pm.
    Inclusief luiers wasmiddel etc.
    (Hij,ik, twee meiden van 4 en een baby)

    Sinds de breuk ben ik lui geworden op het gebied van aanbiedingen jagen. Ik ben nu nog steeds hetzelfde kwijt voor alleen mezelf en 5 van de 7 dagen de kindjes. Ik red het dus met 33 euro in de week.
    Dus het dubbele bedrag voor de helft van de huishouding is appeltje eitje :)
     
  13. Luja

    Luja Niet meer actief

    En de beste tips die ik kan geven zijn vooral

    - koop vers en laat de pakjes en zakjes liggen
    (Mijn verse pastasaus kost per anderhalve liter maximaal een euro om hem te maken. Dus 50 cent per keer. Een pot spagheroni van heinz is al 1,99 dus je bespaart 1,50 en het is 100000x lekkerder)
    - koeken van ah basic zijn heerlijk en kosten de helft van de aldikoeken
    - maak thuis je boodschappenlijstje. Begin bij de nodige dingen, avondeten, luiers, waspapier, wasmiddel etc. Maar schrijf alles op.
    - stel 500 gram gehakt is 2,50, 250 gram is 1,89. Koop dan die grote verpakking, vries de helft in en gebruik dus maar voor 1,25 gehakt.
    - koop groente ook gewoon uit de diepvries. Bijvoorbeeld een grote zak boontjes is maar 76 cent. Daar kook je 2 a 3 keer van. Aardappels van euroshopper zijn 1,90 voor een grote zak, doe je ook een paar keer mee.
    - wees creatief in de keuken, met elke dag aardappels/groente/vlees red je het niet.
    -gebruik de zelfscanner, zie precies wat je subtotaal is.
    - houd het leuk voor jezelf, koop sowieso elke week iets waar je op dat moment zin in hebt mits je je doel haalt.
    (Bijv mocht ik van mezelf tot 31, en dan voor 2 euro uitzoeken. Ohhh die goddelijke rocky roads van de bakkerij :D)
     
  14. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    Je hebt al veel tips gekregen die ik ook zou geven. Kan echt zeker wel. Wij komen ongeveer op dit bedrag met 4 personen.
     
  15. limmeke

    limmeke VIP lid

    28 mei 2008
    17.318
    0
    0
    mij lijkt dat dat ook makkelijk moet kunnen... hier zijn we met 6 man en op moment zit ik tussen de 75/80 euro per week...
     
  16. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    1 dec 2007
    21.157
    8.133
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    #36 Devilschase, 25 mrt 2015
    Laatst bewerkt: 25 mrt 2015
    Hier 60 euro met drie man.

    We hebben honden maar daar kopen we 1 keer per 3 maanden 35 kilo vlees voor.

    Je kan beter een maandbudget doen dan een werkbudget. Wij doen 1 keer per week boodschappen. Ik maak een lijst wat we gaan eten en dat halen we dan
    , plus daarbij nog drinken, ligas etc etc


    Tandpasta ,shampoo, wasmiddel en plee papier haal ik 1 keer per 6 maanden bij de hamsterweken.

    Dan heb je vaak 1+1 gratis en de Pagepleerollen zijn dan 8 euro voor 40 rollen.

    Heb in januari die pakken gehaald, 8 stuks en heb er nog 6,5. 1,5 pak per drie maanden dus kan er een jaar mee vooruit bijna.

    Wasmiddel van Fleuril was bij Dirk 5 flessen voor 9.50. Heb er dus 15 gehaald, tandpasta was 6 pack voor 5 euro, van Aquafresh, 3 gehaald.Shampoo 1+1 gratis dus heb 10 flessen shampoo etc etc. Zelfde met vlees.


    Dus ik kan erg ver vooruit. Op de wc rollen scheelde het al 40 euro. Na alles uitgerekend te hebben op jaarbasis was het uiteindelijk 195 euro goedkoper. Dus scheelt behoorlijk.
     
  17. Fruitmoes

    Fruitmoes Bekend lid

    22 jun 2009
    847
    1
    18
    Mijn ervaring is dat A-merken zelfs in de aanbieding nog duurder zijn dan andere merken.
    Toiletpapier koop ik bij de Action. 24 rollen voor 3,99. Voor mij is de kwaliteit goed genoeg.
    Koffiepads haal ik bij de Hema, 22 pads voor een euro.
    Verder koop ik veel bij de Lidl en af en toe naar de AH.
     
  18. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    1 dec 2007
    21.157
    8.133
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    #38 Devilschase, 25 mrt 2015
    Laatst bewerkt: 25 mrt 2015
    Ik verbruik meer van goedkoop wc papier omdat er minder vel op een rol zit dus uiteindelijk ben ik duurder uit.


    Page is dan dus goedkoper.
     
  19. Dufel

    Dufel VIP lid

    10 sep 2014
    5.833
    1.469
    113
    Wij doen ongeveer voor €50 per week boodschappen met zn 2tjes. Enige wat hier niet bij zit is kattenbrokjes. Die halen we per zak van 10 kilo en doen we een tijd mee.
    Kattengrind/natvoer/wasmiddel/schoonmaakspul/wasmiddel zit er allemaal wel bij.

    Straks met de baby hoop ik rond de 70 euro te komen. Inclusief luiers e.d.
     
  20. Mams136

    Mams136 VIP lid

    26 jun 2007
    22.837
    0
    0
    achterhoek
    60 euro met z'n 2en per week moet makkelijk kunnen.
     

Deel Deze Pagina